Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
16. okt 2009

luci bodaj by si tam zajtra daco nasla... 😉

motylek17
16. okt 2009

ak by si bola tehu tak teplota by ti nemala do mrchy klesnut, nie?

lucialen
16. okt 2009

Moze klesnut aj den pred mrchou, ale mne vacsinou klesne hlboko pod ciaru a mrcha pride do hodiny 😉
Uvidim zajtra aka bude BT, to uz sa budem bat merat 😀 Ale zajtra netestujem...

miskahryzka8
16. okt 2009

dzou fiiiha aky narast teplotky 🙂 a preco tam nemas tie cervene ciary 😲 ?

groka drzim mooooc palce k doktorke, graf ti moze blbnut aj pre to, ze si chora!!!!!!!

peti a ku komu chodis na zumbu, k danke, jurimu, deniske, zdenke ci naty 🙂 🙂 🙂 🙂 ???? Juj mna to ani ako reklama nenapadlo, ze by to mohli vymazat 😲, hodiny mam plne, do ATP sa treba dokonca nahlasovat a vikendik sa plni jedna radost 🙂, jj zumba je prudko chytlava, velmi teraz fici, mne do tyzdna vola jedno-dve fitka, ci k nim nechcem prist cvicit, lebo je nas malicko,ale danka robi v novembri workshop, tak budu konecne novi instruktori, lebo je ked som napr. chora alebo na dovolenke, tak ma ani nema kto zastupit 😠, kedze vsetci maju svoje hodiny..., akurat buduci tyzden zastupujem zdenku a to len pre to, ze ma hodinu doobeda....

Kamoska ma obchod na Groslingovej, oproti gymnaziu, vedla pasaze ako je pedikura a ide sa k nej dole schodmi, obchod sa vola Najkrajsie latky 🙂 a ma fakt krasne, aj v milane bola nakupit a tak 🙂, ked pojdes kuk, kludne povedz ze mas echo od misky, ona sa potesi 🙂. Pekny grafik, aspon viez, ze ti to ukaze ovulku, odkedy si merias 🙂?

Babyyy a mna teraz napadlo, co ked mi graf a testy neukazu ovulu 😲 , uz sa to tu niekomu stalo 😖 ???

Luci grafik super, testik este nemusi vobec nic ukazovat, to nic neznamena 😉

lucialen
16. okt 2009

Miska, ukazu ti 🙂 Az ked neukazu, tak to tu budeme riesiet 😀

nadenkaaa
16. okt 2009

caute babule 😉
groka podla mna si tehu upokoj sa lebo mrnuskovi stres neprospieva to ze ti klesa teplota ved to este nie je pokles a okrem toho ak ked si tehu mozes spinit a byt tehu prave preto sa berie ten duphaston tak hlavku hore drzim palceky 😵
vcera som sa veecer rozbila steperi a dnes sme isli s mm cvicit teraz doobeda kym nesiel do roboty 🙂
luci este si len 10DPO takze este to kludne moze byt ze je to skoro podla mna este vydrz ale graf vyzera fakt nadejne 😉
miska ta zumba vyzera super 😉
majka ako sa mavas?

motylek17
16. okt 2009

miska ja som mala ovulku az 21 DC.... tiez som mala obavy ze nepride.... nadi ujde to... nalada lieta hore dole ako sa jej chce.... 😀 a ty ako??? si pripravena ist do dalsieho kola???

nadenkaaa
16. okt 2009

no jasne som pripravena do dalsieho kola pre nas s mm to bude 6 a to je fakt pekne cislo tak dufam ze bude uspesne 😉 a podla tej tabulky co sem link vcera lucia hodila by to mohol byt chlapcek 😀

nadenkaaa
16. okt 2009

babiky idem teraz este nieco porobit mam tu vela roboty zatial sa majte 🙂

miskahryzka8
16. okt 2009

Ozi kocky, nestresujem dopedu 😅, vcera som si kupila ovu testy woman secret,mates nimi skusenosti 🙂 ? Maju aj tehu testy.... V mojej lekarni nemali, tak mi objednali, som chcela balenen po viac kusok a jeden je po pat, zobrala som rvono dvojo, trosku divne na mna kukali 😀 a pre istotu zacnem ocikavat od desiateho dna 😀

nadi a ty uz mas teda regulernu mrchu?

motylek a to pri akom dlhom cykle si tak mala 😲 ?

motylek17
16. okt 2009

a tak treba rodit aj chlapov, bo co poznam zatial su same baby... 🙂

motylek17
16. okt 2009

miska ja som mala minuly cyklus 33-34 dni...

miskahryzka8
16. okt 2009

malo byt, oki kocky, nestretujem a ozi k testom 😀 😀
mne podla tej tabulky vysiel na zaciatku chlapcek a potom 3 dievcatka 🙂

miskahryzka8
16. okt 2009

motylek, vraj ked sa rodi viac chlapcov, bude vojna... Takze kludne, nech sa rodia dievcatka 😀 , ale zase,nech si maju potom aj z coho vyberat 😲 😅 , no ja som mala 31,33,34 a 26 dnovy, tak ako som pisala aj FF je z toho zblbnuta, dala mi az 5 predbeznych terminov ovu zltych 😲 a 3 zelene...

miskahryzka8
16. okt 2009

pozeram tu tabulku, tak az 4 dievcatka 🙂

motylek17
16. okt 2009

teba nebolia prsia pocas ovulky alebo podbrusko???? ak ano vtedy si skus urobit ovu test....

motylek17
16. okt 2009

mne vychadza dievca aj v januari... dovtedy sami chlapi.... 😀

motylek17
16. okt 2009

utekam na obed, potom sa prihlasim... zatial pekny den 😉

nina88
16. okt 2009

Baby spojme sa: téma Objednávka do vesmíru. Bude nám veselšie keď budeme pokope z viacerých tém, viac pozitívnych správ, lepšia psychika tým pádom... 😀 Skúsme to...

miskahryzka8
16. okt 2009

motylek, mna tento mesiac bolelo brucho tusim furt aj prsia 😀 , nejako som to vsetko este neodpozerala, ked som brala HAK, ani som nevedela, ze mam nejake telesne zmeny pred ovu a mrcha prefrcala vzdy nacas a bez problemov... ja idem obed dovarit 🙂
nina, len aby to v ramci vesmirnych energii nedopadlo tak, ze jedna z nas bude mat desatorcata a ostatne nic 😕 😀, mne je veselo tu, viac tem by som nestihala sledovat 🙂, ale drzim vam aj z ostatnych tem palce 😉

nadenkaaa
16. okt 2009

ano miska uz mam regulernu mrchu 😅 😉 vcera take kusyzo mna vypadavali 🤐 (prepacte za konkretnosti) 😀
co sa tyka tych ovu testov woman secret tie som mala tento mesiac a boli dobre ukazali ovu 😉 aj teplota aj ovu test tomu nasvedcoval kedy bola ovu 😉 takze podla mna su dobre 🙂 robila som si ovu testy :13DC,15DC,16dc -vtedy vysiel pozit. a 17 dc a vtedy uz vysiel negat.
mne vychadzaju teraz na konci roka chlapci a v decembri mi vychadzaju dokonca dvojicky 😵 😀 to by bolo super 😀

lucialen
16. okt 2009

Nadi nam vobec nevychadzaju dvojicky, o nicom ☹ 😀

groka
16. okt 2009

Ahojte

uz som domka,baby velke dakujem patri vsetkym vam ktore ste na mna mysleli a ktore ste mi drzali palce,rano som zacala spinit,cestou dokimu som stale vacsie bolesti dostavala take riadne mrchovske,uz som vedela ze je zle,doki ma dal na sono,celou cestou som rumazgala,krutil hlavou a len skonstatoval ze tehotnost tam bola ale v rannom stadiu,ale uz nebolo nic vidiet len ze sa nejake kanaliky otvaraju a ze sliznica je uz tenka a ze to pomali odchadza,dovod je ten,ze v case oplodnenia som ochorela a kedze som mala hnisavu anginu a trva mi to dodnes,vajko bolo oslabene ci co,+moj organizmus dostal sok z rapidneho schudnutia,co tiez mohlo nieco ovplivnit ale aj nemuselo,samozrejme som sa neubranila slzam a este tam som sa rozrevala,potom som utekala do najblizsieho obchodu a malinkemu som kupila zimnu vetrovku nejak stlmit tu bolest co pocitujem,strasne to boli,ale co mienim robit dalej?idem si urobit rychlokurz vodicaku,kedze sa idem starat o babku,budem mat vlastne auto,ktore budem potrebovat,takze idem sa venovat niecomu inemu,ako len BT,sledovanie podobnych hovadin,mozno aj snazilkovanie odlozime,ale skor len ak ze budeme nebudeme snazit,to je ,milovat sa kedy sa nam bude chciet,ci bude ovulka alebo nie,,,dobra sprava je ale ze na cistenie asi nebudem musiet ist,ak sa pekne vycistim sama...doki ma tak rozcuchal ze krvacam ale ruzovo,bolesti v krizoch ukrutanske,

no a asi som blba ale ze by sa stale zazrak????????asi tazko,,,,,,,,,,,

ani som vam tu nepisala ale od vcera som citila ze si to babao rozmyslelo,aj prsia ma prestali menej boliet,ani kyselinu uz nemam,akurat sa mi viac kruti hlava ale to je zo stresu isto

urcite vas neopustim a dotiahneme to spolu do stastneho konca,niektore skoro,niektore si budu musiet este pockat,ale babatko vie kedy sa ma narodit zdrave takze preto sa stavaju taketo veci ,je moj nazor

ale mam dietatko,a blbie to vyznie,ale lubim ho este viac po tomto........lebo je to moje srdiecko

cmuky vam vsetkym.......zivot ide dalej,holky moje

lucialen
16. okt 2009

Groka, tak to je mi hrozne luto ☹ Choroby, to je pliaga 😔 Kasli teda na BT, folikulometriu a vsetko okolo a odreaguj sa na vodicaku 😉 Ani sa nenazdas a budes tehu 🙂

motylek17
16. okt 2009

som sa rozplakala... neviem co dodat... prezivam to s tebou tak, ako keby sa to stalo mne... mozno to vyznie kruto, ale radsej teraz ako by sa to malo stat neskor... hlavne nas neopustaj... budeme ta potrebovat, tak isto ako aj ty nas.... drz sa jarka a vela dalsich uspechov do zivota...

groka
16. okt 2009

motylek,tak utri slzy,nesmut kvoli mne,si zlata,

lucia ked uz nebude zo mna 2 nasobna mamina zatial tak aspon vodicka budem

groka
16. okt 2009

luci a ostane testujte minimalne na 14DPO a nie rapi clearom a ked uz budete kupovat testy tak si hned kuknite zaruku na ne

motylek17
16. okt 2009

na druhej strane, mi co nemame babo, tak teba drzi na vode maly... mozes byt rada, ze ho mas... sustred teraz vsetku lasku na neho a uvidis ze coskoro sa podari aj to druhe... drzim moc palecky...

lucialen
16. okt 2009

Groka, zda sa mi ze Flamenga z grafov mala nieco podobne a na druhy mesiac ostala tehu 😉 A plus budes mat vodicak 😉 Ale aj tak je to hrozne ☹
Mne uz dnes ani nieje zle 😒

miskahryzka8
16. okt 2009

juuuuuj groka, aj mne vybehli slzicky ☹ , ale aj ked to znie kruto, priroda je mudra a lepsie takto, ako by malo byt chore babatko, alebo sa ti to prihodilo neskor, nie nadarmo su prve 3 mesiace take kriticke... JJ skus teraz nemerat teplotku a dat si od toho vsetkeho pokoj a mozno prave tak sa zadari 🙂

nadi, ja som mala tiez take kusy 😒 , tak snad to je tak, ze sa maternica dobre vycisti a narastie potom silna podstielka pre mimi 😉 , ja budem merat uz od desiateho dna, ked som to teraz mala take rozhadzane

Inak baby, aj vy by ste chceli dvojicky 🙂 ? Ja som vzdy chcela, ale ako vidim na kamoskach, co maju babatka, co to obnasa, tak aj jednojicko by mi stacilo 🙂 😵 a vzdy som chcela dievcatko, nataly od patnastich uz a teraz tusim posledne dva mesiace viac chlapceka, no nechapem so seba 😀 , hlavne nech to je a zdrave 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre