Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monika0001
16. júl 2009

tea - tak tak... ja tomu verim..neviem prečo, ale myslím si, že august je ten správny čas... vieš prečo?

biancarv
16. júl 2009

tea už som taká malá Pamela

nadenkaaa
16. júl 2009

no budeme verit a snazit sa a urcite uz na buduci rok budeme mat tie vysnene babetka v naruci 😉 😵

biancarv
16. júl 2009

nadenka a vieš prečo ta potom boleli tie prsia, a aj ostatné príznaky? ved to je čudné....

nadenkaaa
16. júl 2009

nerozumiem tomu takto divne som sa este necitila fakt tomu nechapem

tea333
16. júl 2009

monika..neviem teda 😀 mozno mame plodny mesiac ako srnky alebo diviacice v nejakom obdobi v roku,aby sa nam mlade narodili na jar 😀 historicky by sme tak dokazali prezit 😀

bianca ja sa na to tesim lebo som nikdy prsia nemala len take nicotne, a chcem si skusit ake to je 😉

lucialen
16. júl 2009

Ahojte, akurat ma postipla osa, tak som prisla pozriet co je nove. No citam nejake zle spravy dnes, to je mi luto baby ☹ Ale urcite sa nam to skoro podari 🙂
Co Tea, este ta picha vo vajecniku? Mna tak tiez pichalo minuly mesiac v den ovulky, na co som vsak prisla trochu neskoro 😅

monika0001
16. júl 2009

no práve som si objednala ten čaj plodnosti.. a hned 2 ks.. kedze je to 50 g a ma sa pit tri krát denne..
tak som zvedava.. ale aj tak verim tomu, že Pán Boh nám vráti v auguste to čo nám minulý rok v auguste zobral...
Len potom nebudem vedieť či to bolo tak alebo či pomohol čajík 😀 😝 😉

monika0001
16. júl 2009

ideme večeru robkať..
večer sa tu ešte stavím..
Dakujem vám za prijatie a papa zatial

biancarv
16. júl 2009

tea tak to sa máš na čo tešiť, čo sa týka tych prs, ale ked prestaneš kojiť a vrátiš sa do pôvodnej váhy tak aj prsia sa vrátia do pôvodnej veľkosti, ale už nebudú mať taký pevný tvar 🙄 a to je na tom najhoršie, ale čo už čo nesprávime pre deti 😒

tea333
16. júl 2009

no ovulku som uz asi mala,tak neviem lucia ze co to malo byt
ja tu dnes asi zhnijem, Dag mi uz odisiel aj so psikmi do tn k rodicom a ja s macickami sama doma, nic sa mi nechce a nic nemusim..tak lezim a kukam do pocitaca a telky

tea333
16. júl 2009

bianca no ja si to chcem len vyskusat, nadlho by som nechcela, kamosky co maju D-E sa stazuju na chrbticu a oblecenie co im nesedi..no neviem lebo ked mam fakt male tak nema ci visiet 😀

tea333
16. júl 2009

ale bianca mozes mi napisat co si o kojeni? ja okolo nemam nikoho tehotneho,videla som to akurat v telke 😅
ako dlho sa koji? a ovplyvnuje to tie prsia? ze ako dlho kojis? a kolko krat denne to treba robit?
ja som velmi neskusena ☹

malalady
16. júl 2009

ahojte no ako ste babiky na tom???🙂)))

malalady
16. júl 2009

nadenka a menzes ete nemáš???? ja ti poviem pri tom druhom tehu som bola tehu a ani doktor nič nevidel na sóne testy negatívne a na druhý mesiac už menzes neprišiel a bola som v 7tt takže tehu om bola a príznaky som mala sto percent tehotenské a on tam nič nevidel na sóne može byt, že ešte nič nevidí na sóne!!!!

tea333
16. júl 2009

malalady no nijako zatial 😒

biancarv
16. júl 2009

kojíš tea ako dlho chceš alebo ako dlho chce bábätko, môj Paťko už odmietal kojenie ked mal rok a pol, tak som s tym prestala, a pravdaže to ovplyvnuje prsia, ja som mala pevné krásne 75B a teraz mám ochabnuté 75B, aj bradavky mi uplne inac vyzerajú, strasne sa hanbim, ešte aj pred vlastnym mužom, fuj no vieš aký je to hnus, to je asi jedina nevýhoda, že tie prsia sa fakt strašne zmenia, ale vy máte veľa peňazí tak môžeš ísť potom kľune na plastiku, po dalšie bábätko vie kedy má dosť, a kým je malé kojí sa vždy ked sa zobudí (niektoré mamy budia bábo každé 3 hodiny na kojenie, ale to sa mi nepáči) ešte niečo?

tea333
16. júl 2009

malalady myslim ze nadenka bola na krvi

malalady
16. júl 2009

babýýýý zase sa tak lahko nevzdávajte... testy a doktor sa ešte može mýlit v prvý mesiac,ale pocity tie neoklamete 😀 vyskúšané aj ked ja som mala strach už potom,že mi niečo je... ale bolo to isté tehu 😀 😀 😀 😀 😀 takže nevzdávat sa a vydržat... a hovorím ja som prvý mesiac mala aj menzes.. ale aj pocity tehu!!

malalady
16. júl 2009

tea jáj na krvi... to už neviem no... tak zatial nist??? ani ja 😀

nadenkaaa
16. júl 2009

malalady ja som bola na krvi ta ti povie 100% ci si tehu a okrem toho som zdravotnik takze viem o com hovorim 😔

malalady
16. júl 2009

nadenka tak to mi je lúto ☹ ale tiež sa netreba vzdávat..treba hlávku hore a snažílkovať ďalej... 😎

nadenkaaa
16. júl 2009

no nevadi 😉 ideme dalej raz sa to musi podarit 😉

tea333
16. júl 2009

a ako dlho kojit treba? lebo asi neni dobre len chvilu koly babatku..
no to si mozes dat prsia opravit ale uz som videla aj dost zle roboty..ja som si dala odsat trosku tuku z bokov takou novou nechirurgickou metodou pred casom u jednej super doktorky v prahe, mozno u nej by som to riskla..ale aj tak to boli 😖

soni1
16. júl 2009

ahojte baby, neviete mi poradiť, či ma do centra musí odporučiť moja gynekologička alebo sa tam môžem hlásiť aj sama.

malalady
16. júl 2009

jasné,že sa podarí🙂 na to netreba ani mysliet,že sa to nepodarí 😉 xi ja sa pamatám pri Tobíkovy,že som nevedela čo sa to so mnou deje a ked som mamine hovorila, že ma strašne bolia prsia tak mi povedala chod si vypýtat teu knižku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no to ti bola bolesť 😒

biancarv
16. júl 2009

keby že mám peniaze, tak si to dám opraviť, ale na to mi nemáme, ved už som písala že žijeme z vyplaty do vyplaty,
a ako to myslíš dlho, myslíš do jakého veku? alebo ked krmíš tak ako dlho?
pre bábätko je najdôležitejšie materské mlieko, tie sušené hovadiny sa skutočnému materskému mlieku nevyrovnajú, a ako dlho to je na tebe, hovorím ja som kojila dokým Paťko chcel, a tak si myslím že je to najlepšie pre to bábätko, alebo dokým sa ti tvorí mlieko, a ked myslíš že pri krmení ako dlho tak bábätko vie kedy má dosť

biancarv
16. júl 2009

ahoj soni, do akého centra máš na mysli?

soni1
16. júl 2009

centrum asistovanej reprodukcie

malalady
16. júl 2009

bianca aojík mno ty ako pokračuješ??? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre