Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
19. okt 2009

dzou drzim ti palceky snazenicko mate krasne
inak prosim ta snazenie mas ty tie kriziky a v jeden den tam mas 2 kriziky to mam chapat tak ze sexik bol 2 krat za den?a ak ano ako si to zaznacila lebo ja to neviem

motylek17
19. okt 2009

... groka tak tak, ideme spolu do dalsieho kola... vcera som to ratala toto bude 4-ty pokus, cize som si povedala, ze nemozem byt z toho taka nestastna...
... sisa nezabudla si mi poslat tu pozvanku??? ...
... dzou pripajam sa k drzaniu paleckov.... 😉

sisa2
19. okt 2009

motylek - poslala som, dufam, ze pride 🙂

groka - mrzi ma, ze ti je tak nanic. no verim tomu, ze vsetko sa deje preto, ze sa ma. urcite lepsie teraz, ako neskor. ja viem, slaba utecha. ale keby si nerobila tak skoro testy, ani by si nevedela. to je ta vyhoda bab, co sa nesleduju. velmi drzim palce, nech to v decembri teda vyjde! aj nas danielko je decembrovy 😉

sisa2
19. okt 2009

motylek - mi to dlhsie trvalo, prisiel ma pozriet sef 😀

sisa2
19. okt 2009

groka - no vsak mna aj poraza, ale co si navyberam. jednoducho dlzku cyklu ovplyvnit neviem a moja lekarka to zatial neriesi 😖

ak snazilkujete 2x za den, tak si daj v snazeni "both"

motylek17
19. okt 2009

jasne, pohodka... 😉

dzou
19. okt 2009

hej groka to bolo snazenie 2x za den... a das to tak ze das both... a dakujem za drzanie palcekov 😉

motylek17
19. okt 2009

baby a viete daco i michell??? dlho tu nebola...

sisa2
19. okt 2009

netusim, co s nou je. uz som na nu tiez myslela. dufam, ze je ok. mozno si len dala pauzu od konika, ked sa nedari ☹

dzou
19. okt 2009

ja neviem co je s michell... 😕

motylek17
19. okt 2009

sisa nic mi neprislo☹

groka
19. okt 2009

sisa no ja som tusila ze som tehotna, a chcela som sa tesit z // paliciek,aj som sa tesila jeden cely den,bola som velmi stastna,dokonca aj druhy potom uz nie,ciarka slabla
v piatok bol priserny den pre mna,no sobota bola dobra,kedze sa chodim starat o babaku a mala som sluzbu tento vykend tak som na seba nemyslela,ale vcera vecer sa to nejako zacalo vraciat a trosku mi je smutno

dzou
19. okt 2009

joj groka hlavu hore ja viem ze sa to lahko hovori ale dufam, ze ti coskoro bude lepsie 😉

motylek17
19. okt 2009

groka je mi tazke hladat nejake slova na utechu... bo si ani neviem predstavit ako sa citis... neviem co by som robila ja na tvojom mieste... ale ako sa hovori, cas je najlepsi liecitel... 😉

sisa2
19. okt 2009

motylek - idem skusit poslat este raz. neviem, co sa tomu nepaci. nedalo ti to nahodou do spamu?

groka
19. okt 2009

dzou ty si mi tiez poslala na ten muzov mail pamatas?tak ked teraz mi skonci vip mozem si to vziat od teba?cize len tuknem na ten odkaz co mi prisiel na muzov mail?

sisa2
19. okt 2009

groka - je mi jasne, ze sa citis mizerne ☹ velmi drzim palceky, nech to rychlo preboli a nech sa rychlo zadari 😵

dzou
19. okt 2009

jasne groka 😉 ... a teda ides merat dalej?

motylek17
19. okt 2009

sisa prislo to do spamu... 😀

groka
19. okt 2009

ale baby nebudem vam tu pisat moje smutne myslienky

-----------------------------------------------------------------------------
idem dalej s vami,

vcera sa nam pokazila pracka,hlavna vec ze v bubne mam pradlo a na nom vyliaty gel uz,ak dnes mi mm donesie novu a mozem ist prat,zehlenia mam plnu (riť)absolutne sa mi do toho nechce,aj do mesta potrebujem ist,topanky,teplaky,mikinu flisovu mam vyhliadnutu,vetrovku si musim ist kupit,kadernicke este sponky vratit,do zdravotnej positovne musim ist,a mne sa nechce,vonku je brrrrr,ale asi zajtra sa vyberiem

dzou
19. okt 2009

groka aj mne sa nic nechce ale dnes musim vybavit len nejake telefonaty a to je tak vsio..ale asi pojdem aspon na predchadzku s hafanom

sisa2
19. okt 2009

motylek - super, som rada 🙂

groka - ach, tak pokazena pracka nepotesi. o zehleni radsej nehovor, ja netusim, kedy to budem robit. taaaak moc sa mi nechce. cez vikend som rada, ze si oddychnem a nic nemusim robit. ty nerobis?

dzou - uzite si prechadzku s hafanom! u nas je zima, rano bol len 1C. ale vraj sa ma tento tyzden trochu oteplit, tak som zvedava. ja by som sa asi mala prestahovat do ineho pasma, toto pocasie ma zabija.

dzou
19. okt 2009

sis co blbnes sak doteraz ste mali leto... a este len tyzden mate zimu 😀 no tu je tak selijako ale nie je az taka zima 😉

groka
19. okt 2009

dzou jasne meriam dalej,ked sa ma vajko stretnut s bojovnickom,nic tomu nezabrani 😉
ja idem akurat dnes pobede do autoskoly,rysuje sa ten rychlokurz,inak minimalne 7 tyzdnov,toto do mesiaca,ale mam strach z toho,lebo je to velmi na rychlo a do toho,nie ze sa mi nechce ist do mesta,ale tolko sa ucit,kurnik,ked som videla tu knihu,ale uz by som bola rada keby som to mala v rukach a mam po vsetkom

dzou
19. okt 2009

jj groka vodicak je super ja ked som si robila na svk som skoro nejazdila mozno som mala dokopy 2-3hod odjazedne na maminom aute, ked sme prisli sem prvy pol rok som ani nechcela.........kedze sa tu jazdi po lavej strane 😀 ale potom uz bolo potrebne kedze sme vela platili za benzin lebo ma mm vozil do roboty a robil cestu 2x zbytocne... a teraz si uz zivot bez auta neviem predstavit ale keby som prisla na svk asi by som tam uz nevedela jazdit tu mam uz na lavej strane odjazdene vyse 2 roky 🙂 a kolkokrat kukam nejaky svk/cz film a furt rozmyslam ze co to oni debili idu v protismere 😀 😀

groka
19. okt 2009

sisa nerobim,mala som ist pocas vykendu na jeden pohovor,super plat vsetko,len 12 sa robia,ale kedze mi do toho prisli nejake starosti s mm sme sa dohodili ze zatial pockame,spravim vodicak,do obeda sa mozem ucit,aj jazdy si budem tak davat aj vyuka tak bude tak pohoda,pobede starostlivost o babku

ale som rada,lebo som si v sobotu vseeeeeeetko poupratovala,tak dobre sa nam vecer pozera tv uz 2 dni mame zapalenu sviecocku vonavu taku skoricovu vinovu ci aka to je,je to super,mat upratany bytik,len ta kopka zehlenia ma este drazdi 😀

groka
19. okt 2009

no a idem si vypit cajik,stale mi je blbie od zaludka a to som papala jogurtik smotanovy a potom kusok torty orechovej ,pojdem si umyt tych par tanierov co tam mam a pridem asi,ve v tv nic nedavaju

dzou
19. okt 2009

aj ja zboznujem sviecky ja mam najradsej spiced apple.. je to taka zimna vianocna ale je naj naj 😉

petafr
19. okt 2009

ahojte kocky, co nove? Mne vcera dorazila mrska, aj sa tesim, lebo o 10 dni pride mm a akurat to bude par dni pred ovulkou, takze tento mesiac v tom idem s vami... tento mesiac sa mi predlzil cylkus na 31 dni, doteraz som mala 26,27 alebo 28, no ale aj tak dobre, LF sa drzi na 13tich dnoch stale...
po piatku som si zmenila cez vikend trosku myslienky, boli sme pozriet oravsky hrad, prvykrat som ho videla, a velmi sa mi tam pacilo... no dnes rano vyslo slniecko, tak sa tesme, aj ked je chladno, ale aspon neprsi a nefuka... ja sa uz tak tesim na snazilkovanie!

motylek17
19. okt 2009

babulky ako sa zaznacuje na ff sexik???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre