Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
19. okt 2009

ahoj peti tak sa tesime s tebou na snazilkovanie 😉

dzou
19. okt 2009

maji das intercourse a ked das iba yes hodi krizik alebo si daz ci bolo rano alebo vecer alebo 2x das both...

groka
19. okt 2009

peta a kolko ti bude mm doma?tesim sa s tebou 😉

dzou cely byt mi vonia z tej sviecky je to super pocit take ukludnujuce to je este si chcem kupit tie eukaliptove kvapky hlavne nam na dychanie,dnes rano sme sa vsetci zobudili so suchom v hrdle,mm mi uz vycumlal vsetky cuclacky

dzou
19. okt 2009

no sucho mam aj ja vzdy v zime neznasam to a este k tomu nemam mandle a tym padom ma este viac sucho...ja si davam aspon vodu nad radiator 😉 a celkom mi to pomaha ale rozmyslam uz dlhsie ze si kupim do spalne zvlhcovac vzduchu...

motylek17
19. okt 2009

super dakujem... 🙂 uz som na to prisla, snad sa mi podari tento mesiac tabulku vyplnit az do konca... 😀

dzou
19. okt 2009

neni zac 😉 a kde su vsetky babule 😕

groka
19. okt 2009

dzou ked sme byvali prec tak sme si davali na gamatky hrniec s vodou minuly rok sme si davali uz vy byte mokre uteraky na radiatory,teraz sa tomu tiez nevyhneme ale aspon tak vecer ked bude maly pozerat vecernicek tak sa nadychame toho eukaliptusu

petafr
19. okt 2009

Baby diky ze sa tesite so mnou... Groka, ostane do 2. decembra, takze o nieco viac ako mesiac, mozno stihneme dve ovulky za sebou, ved uvidime...
Ja mam tiez strasne suchy vzduch v byte, ale najradsej si davam susit pradlo do izby, ked idem spat, no ale kvoli tomu neperiem kazdy den... uvazujem tiez o nejakom zvlhcovaci... ak nieco viete poradit. Inac aj kvety su celkom fajn, len si treba vybrat tie spravne. Ja ich mam plnu obyvacku a tam az taky suchy vzduch nemam, citit rozdiel.

motylek17
19. okt 2009

... baby ale neprehanajte to s tymi svieckami, niekde som pozerala nejaky dokument o tom a niektore su dost skodlive a rakovinotvorne.... ja som vsetky povyhadzovala, pre istotu....

dzou
19. okt 2009

aj ja mam kopu kvietkov v obyvke... a tu som v poho len spalna je dost tepla izba a tam mame problem... ale ten eukalyptu je super ja mam tiez daco take vonave oleje

groka
19. okt 2009

motylek rakovinotvorne su hlavne tie brise vone osviezovace a do zasuviek tie prkotiny,my si tie sviecky zapalujeme len pocas zimy,vianoc

motylek17
19. okt 2009

ahaaaaaaa.... no ja pre istotu nepouzivam nic.. 😀

nadenkaaa
19. okt 2009

ahojte kocky 😉
peta drzim paceky uz nech mas mm pri sebe 🙂
dzou ta tovja teplota vychyrena 36,7 😀 😉
majka ,jarka tak po mrche do snazenia 😉 pripajam sa 🙂

dzou
19. okt 2009

ahoj nadi no som zvedava ako dlho ju to bude bavit tu 36.7 😀
hej maji aj ja som citala ze len tie do zasuvky a rozprasovace pochubuje ze aj sviecky... ci? 😕

motylek17
19. okt 2009

... nadi vitaj do klubu... 😉 inak pozdravuje ta sisa batkova...

dzou
19. okt 2009

baby inac uz sa pomaly a isto dostavame ku 20000 prispevkov 😕 sme to ale ukecane 😀

nadenkaaa
19. okt 2009

maji dakujem ach ako ten cas leti ten jej maly uz bude mat 5 mesiacov uz to musi byt vleky chlapisko 😀
no veru dzou co sa tyka prispevkov tak to vyzera akoby nas za to platili 😀 😀 ale myslim ze sme sa len zisli dobra partia 🙂 😎

motylek17
19. okt 2009

ako maly je nadherny, v sobotu som tam bola a vyzera na viac ako 5 mesiacov....

dzou
19. okt 2009

hej nadi urcite to bude v tom 😉
inac baby ja vam normalne poviem ze keby som nebola19dc a 4dpo tak si normalne myslim ze zachvilu bude mrcha tak sa citim ako keby tak za 2 dni mala prist 😕 nechapem...

motylek17
19. okt 2009

dzou aj mna tento mesiac bolelo skoro cely mesiac brusko ako pred mrchou... a to som bola len na zaciatku....

nadenkaaa
19. okt 2009

to je dobre a koji ho? 🙂
dzou neboj sa uvidis ze tento krat uz to vyde a mrcha nepride ale ide to strasne rychlo vd este nedavno si mala mrchu a pozrime sa uz je aj po dalsej tentokrat 🙂 uz uspesnej ovu 😵

dzou
19. okt 2009

ako myslis na zaciatku?

nadenkaaa
19. okt 2009

majak asi mysli na zaciatku cyklu 🙂

motylek17
19. okt 2009

presne tak... ako skoncila mrcha, tak som pocitovala bolesti ako keby mala zasa prist... minuly cyklus bol cely divny...
nadi koji ho a myslim, ze este aj bude... bo mu chce zacat davat aj inu stravu az od 6.mesiaca

dzou
19. okt 2009

jaaj uz chapem 😉 no ja sa citim uplne cudne tak uvidime ale zatial mam take zmiesane pocity

motylek17
19. okt 2009

dzou a ty si uz ovulku mala???

dzou
19. okt 2009

jasneee maji 😉 sak tu je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
nadi jasne ze nie..nemyslela som tuto temu ale inu kde som ties chodila snazime sa niekolko mesiacov a stale sa nedari.... tak baby prisli na to ze tym ze je tam to ''nedari''tak preto sa nedari ze je tam neg. energia... ale neboij sa tuto temu beriem ako moju domovksu 😀 aj ked otvorim konika vy ste uuuuuuuuplne prve ktore citam a pisem a ak tu nikoho tak kunem aj inde 😉

nadenkaaa
19. okt 2009

no ved preto dzou uz som si myslela ze chces byt odrodilka od nasej temy 😉
maji to je dobre hlvne ze mu chuti napriklad moja neter mia ta ked mala 6 mesiacov odvratila sa od prsnika a bolo dokojene 😀 😀

nadenkaaa
19. okt 2009

dzou ale co sa tyka tej tvojej teploty mas podobne schodiky ako ja 🙂

dzou
19. okt 2009

baby inac kuk sem este som to cele nepokukala ale moze to byt dobre http://media.bloguje.cz/463459-zazrak-zivota.php

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre