Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
16. júl 2009

bianca aj tak neviem ci by som to podstupila..a manzel ta lubi a isto ta obdivuje za to ze mu tak dobre vychovavas babo,a preto isto chape, pokial to neohrozuje vas sexualny zivot je to v poriadku

biancarv
16. júl 2009

aha tak to ja neviem

biancarv
16. júl 2009

malalady pokračujem fajn, zatial priznaky sú, zajtra ideme na chatu, tak sa teším, ale v pondelok som znova na koníkovi

tea ale ovplyvnuje, ved ja sa pred ním ani neprezliekam, a náš sexuálny život je nula bodov, škoda reči 😔

biancarv
16. júl 2009

musím ísť ahojte 🙂

malalady
16. júl 2009

baby viete ako sa volá ten test čo ukáže že ste tehotná po pár dnoch??? 🙂

tea333
16. júl 2009

malalady ty mas tiez take skusenosti s kojenim ako bianca?
to ti nemusi ziadny..zevraj rapiclear taky cerveny

malalady
16. júl 2009

ja ne ja som stratila mlieko už v nemocke:( tam boa klíma a ja som stala 40teploty a mliečko mizlo:(((((((((((((

tea333
16. júl 2009

hm..no snad sa stym bude dat cosi robit,citala som ze cvicenie a studena sprcha pomozu

tea333
16. júl 2009

baby ste tu niekto?

dijefcatko
16. júl 2009

Tea, ja som tu, ale len mrkám o čom je reč a robím si drobnosti na svadbu. 🙂

tea333
16. júl 2009

dijefcatko ved vyssie som ti uz pisala ze sme sa stretli v teme ohladom oktobra..len ja teraz neviem ako to bude, stale premyslame o termine.. 😔

malalady
16. júl 2009

aoteeeeeeeeeeeeeee kuaaaaa j cem nech je už čas si robit tééééééést 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja som nedočkavá 😀

tea333
16. júl 2009

nebud malalady lebo by si mohla byt sklamana potom 😒
radsej na to nemysli! 😀

malalady
16. júl 2009

heh:D však ja vieeeeeeem... ale to je dlllllllo čaaaaaakat aaaaaach 😀 😀 😀 😀

tea333
16. júl 2009

ja sa budem snazit na to nemysliet do konca mesiaca 🙂
a potom uvidim

biancarv
17. júl 2009

ahoj tea, si písala že určite sa s tým bude dačo dať robiť (cvičenie a sprcha), a čo myslíš čo robím už od pôrodu pomaly dva a pol roka, aktívne cvičím na celé telo a aj na prsia a sprchujem si prsia každý deň, tak ako sa to má robiť a to sú hovadiny vôbec to nepomáha

motylek17
17. júl 2009

ahojte vsetky....
som rada, ze sa mozem zapojit medzi snazilky... 🙂 ... konecne aj ja patrim do tejto kategórie, moc sa teším... snáď sa nám to čím skorej podari...držte palčeky...

malalady
17. júl 2009

Ahojte bábiky.. 🙂 prajem krásne dobré ránko 😀

ale vykašlite sa na prsia jak vyzerajú.. 😉 však nemožme chciet aby boli pevné ked si už niečo odskákali 😀 naší mužíčkovia nás milujú také aké sme 🙂 a budme radi 😉 😉 😉 😉

rhodosbb
17. júl 2009

Dobré ránko 🙂

Vitaj medzi nami Motylek17 🙂 Kedy ste sa začali snažiť?

Mňa čakajú už len dva dni a dozviem sa pravdu - som tehu 😀 alebo ešte nie som tehu ☹ Rýchlo, už nech je nedeľa... Ale príznaky nemám žiadne až na to, že včera som na večeru pripravovala pstruhy a keď som ich ich išla umyť, tak ma len tak naplo z tej rybaciny 😖 , čo obyčajne robievam úplne v pohode a ten smrad mi nevadí...tak ich musel za mňa pripraviť manžel a smial sa pri tom, že či už som v tom? 😀

malalady
17. júl 2009

rhodosbb 😀 pachy začínajú vadit pachy??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rhodosbb
17. júl 2009

Žeby môj prvý príznak 😀 😀 😀

Ináč ste sa tu bavili o kojení, jooooj, to môžem len odporučiť, je to perfektný pocit, keď bábätko len tak otvára pusinku a nevie sa dočkať, kedy si už rozopnete podprsenku, aby sa mohlo pricucnúť a napapkať 😀 Ja som kojila jeden celý rok presne na deň, tak mi to vyšlo super a Sofia sa vlastne sama odstavila postupne. Aj v noci to bolo super pohodlné, ja som mávala malú pri sebe v posteli a keď sa zobudila na papanie, tak len som si ju pritiahla a driemala som pri tom, kým sa najedla 😀 Žiadne vstávanie a chystanie mlieka, to by som ja milovníčka spánku nezniesla 😖

Malalady, ako vo Zvolene? 😀 Aj tam máte taký hic? Tu je na vyvalenie 😝

malalady
17. júl 2009

rhodosbb mne prv tiež pachyyyyyyyyyyyyyyyyyy ale aj prsia ma fantasticky boleli.. oj... no vo Zv taký hic že až 😠 ale zase radčej jak by malo pršat ne? 😉

fazulka1512
17. júl 2009

babule kde ste zmizli, asi sa kupete, v tomto vedre to potrebuje kazdy

aljona
17. júl 2009

ahojte, dnes tu nikto nebol? Nejaké nové tehuľky nemáme?

malalady
17. júl 2009

aoj aljona ešte žiadne 😠

aljona
17. júl 2009

ahoj malalady

čo znamená biely výtok v pošve? môže to byť príznak tehotnosti keď mešká menštruácia?

malalady
18. júl 2009

aljona hm.. može 😀

fomarik
18. júl 2009

Ahojte Žienky. Tak som Vás prišla na chvíľočku pozrieť. Boli sme predsa v tom Štúrove...som sa vykúpkala, zabudla na problémy, nabrala nových síl. V pondelok idem na folikulometriu, tak uvidíme čo nám sono ukáže 😕 a manžel vo štvrtok na kontrolný spermiogram.... už teraz to predycháva 😖
Nadenka.... to mi je ľúto. A veru, najhoršie na tom, je že si uvedomuješ, ako ten čas letí a letí. Ale skúšať predsa budeme aj v auguste aj v septembri. Nesmie nás nič odradiť!!!!!!!!!!§ Budeme silné a zvládneme to!!!!!!! Budem držať palce aj na nohách!!!!!
Bianca........ a ty ako s tehulkovaním? Som si nestihla všetko prečítať. Máš to už potvrdené? Joj, kiežby!!!!
Aljona...áno biely výtok može znamenať, že si tehu 😉 a ešte ked ti mešká MS..................

A všetkým snažilkám prajem veľa krásnych chvíľ pri snažilkovaní a pri zrode nového života!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nevzdáme sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malalady
18. júl 2009

fomarik krasne dobre ránko prajem.. 😀 sa mi páči tvoj prístup 😀 😀 😀 😀 nadheraaaaaaa 😉 😉 😉 😉

lucialen
18. júl 2009

Caute caute, kde ste vsetky? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre