Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
20. okt 2009

baby rada by som, ale cez bluetooth-tko mi to neberie a ani kabel a fotak nemam 😒 ale som stastna a dakujem vam, len musim ete stale pn ostat, to uz bude treti msiac 😝

dzou
20. okt 2009

ahojte kocky tak ja som uz doma idem vas docitat 😉 ako sa inac mate? ja som mala taky stresovy den v praci 😝 ale ked vas docitam urcite mi bude lepsie 😉

dzou
20. okt 2009

teda dnes z vas ani neboli take spisovatelky 😀 je tu niekto?.... no ja mam dnes takze zmiesane pocity ze sa podarilo potom ze mi urcite hrabe a nic z toho... no este si pockam na vysledok

janulka04
20. okt 2009

ja som tu, dzou...verit treba 😉 ...do decembra vsetky ...

dzou
20. okt 2009

ja verim... ale aj minule som si uz skoro myslela ze sa podarilo a nic 😀 😀 tak si nechcem moc nahovarat... ale aj ndes ma obacs zabolelo brusko 😕 a bradavky mam ciltive ale tak podla mna je skoro 😲
ako sa inac mas?

janulka04
20. okt 2009

ja som teraz bez mm, odcestoval na sluzobku smer England 😉
nooo, dzou, nevolnosti su uz len ranne...a mozem jest a pit vsetko....takze super...
a ty? okrem predcasnych tehu priznakov? 😵

dzou
20. okt 2009

tak je super ze uz mozes papat celkom normalne... no inac sa mam dobre 😉 dnes prsi tak som nejaka otapena z toho 😖 aj je dost chladno 😒 ale tak uz sa blizia dusicky 🙂 a kam isiel do Anglicka?

janulka04
20. okt 2009

to ja neviem, dzou, kde sa nachadza...bude referovat zajtra az dorazi 😀
len viem, ze sa velmi "tesil" pretoze on nevie moc po anglicky 😀 , tak ale isli tam dvaja...
a tu je pekne...teda...bolo cez den a aj zajtra ma byt 17stupnov...to je vcelku dost....tak asi pojdem niekam von s malymi

dzou
20. okt 2009

tak to mate celkom dobre pocko ako tu je zatial tak na vydrzanie este najhorsie mesiace su januar februar a niekdey aj marec 😝

janulka04
20. okt 2009

no, sa to polepsilo, dzou, lebo minuly tyzden tu boli strasne mrazy....a my s mm sme isli na nakup a on ked cuva, tak ja stahujem okienko...nooo a nejako sa pokaslalo stahovanie, lebo pri zamykani zostalo dole....a mm ho odparkoval na dve hodky pod taku striesku a vseka voda, co tiekla z cenculov....jemu do auta.....tam bola potopa...nadaval jak cert, 😀

lucialen
20. okt 2009

Caute 🙂
Jani, vy tam mate riadne vykyvy? pocasia 😉

dzou
20. okt 2009

ahoj luci 😉
jani no to si viem predstavit aj ja by som nadavala 😅

janulka04
20. okt 2009

ahoj, luci...ale uz to ma ist zase dole...kazdy den o stupienok.... 😀

sharmana
20. okt 2009

ahojte kočky, ako sa máte? tak ja zajtra nastupujem do robotky, som zvedavá čo ma čaká 😉

dzou
20. okt 2009

ahoj sharmi tak drzim palceky... ale uz vedia ze si tehu?

lucialen
20. okt 2009

Cau Sharmi, a chce sa ti? 🙂

janulka04
20. okt 2009

tak, trosku som odbiehala od vas, som robila maym kasu na veceru...a samozrejme ze kakaove su aj pyzamka, tak mam radost...zo skolky si totizto doniesli minuly rok utieranie ust do rukava...ma ide roztrhnut...

dzou
20. okt 2009

a kto ich naucil taku ''super'' vec? 😀

lucialen
20. okt 2009

No Jani, to nie je len ucenie sa pesniciek a basniciek 😀 Ale aj taketo navyky 😀

andzi
20. okt 2009

ahojte, dlho som tu nebola. Skoro všetky ste už tehuľky.

janulka04
20. okt 2009

ja ti neviem, dzou....oni su od mala dost fajnove, prezliekali sa aj ked mali na triku kvapku vody y do kupania ostavalo 10minut...ma porazalo, lebo som iba prala...do mlaky v zivote nevliezli....ale toto....dnes boli spagety y teraz krupica, tak sa tesim na pranie... 😠

janulka04
20. okt 2009

jee...mne tam to Y miesto A skace...to je tak, ked pisem, rychlo... 😀
ahoj, andzi

andzi
20. okt 2009

ahoj janul, ako sa vyvíja malinké???? teškáš sa však?

janulka04
20. okt 2009

noo, andzi...uz sa tesim....presli celodenne siesty nad zachodom....
ako sa vyvija....no dufam, ze je v poriadku, lebo ja mam bruch uz teraz jak slon...a cela som nejaka moc pribrata.... 😀 ale to som bola aj predtym...
k lekarovi idem tento, mozno buduci tyzden, zalezi od mm....tak potom dam infosky a obrazok...ak nejaky bude 😒

sharmana
20. okt 2009

dzou. všetci do ešte nevedia, zatial som to nechcela rozsirovat, ale uvidím ci si to na mne už nevsimnú 😅
luci. veru aj sa mi chce, doma mi už z toho šibkalo 😉

dzou
20. okt 2009

ahoj andzi ja nie som tehulka 😀 eda aspon o to este neviem 😀

sharmana
20. okt 2009

ahoj andzi. ako pokračujes, ktory si DC?

dzou
20. okt 2009

baby a inac ako budete merat bt netehulky ked sa bude menit cas? a kedy je tento vikend?

lucialen
20. okt 2009

Andzi, nam sa vemi tento mesiac nedarilo 😒 0 tehuliek 😠
Akurat som sa nasrala, dostala som odkaz, ze predpokladany termin statnic je zaciatok aprila 😕 ] 😲 😠

sharmana
20. okt 2009

myslim dzou, ze tento víkend sa mení čas... a merat môžes v tom istom case ako doteraz, ono to síce bude o hodinu neskôr, ale ved potom sa to vyrovná... hádam by si nevstávala o hodinu skôr len kvôli meraniu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre