Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

andzi
20. okt 2009

ja som sa rozhodla nečakať, ideme skúsiť IUI

lucialen
20. okt 2009

Dzou, tak tento cyklus si domeraj v tom istom case a novy cyklus(ktory uz nebude) mozes merat v novom case 😉

lucialen
20. okt 2009

Andzi, IUI je co? Ja tiez menim lekara, serem na cakanie, uvidim, co mi navrhne 🙂

dzou
20. okt 2009

jaj no uvidim lebo ja meriam o 5.50... takze budem merat o 4.50?

andzi
20. okt 2009

IUI je intrauterinná inseminácia, to je tak, že sa manželove spermie vstreknú priamo do tvojej maternice v čase ovulácie

dzou
20. okt 2009

sharmi asi sa na to vykaslem a budem merat ako doteraz mas prvadu asi nebudem vstavat o hod skor 😀

dzou
20. okt 2009

andzi tak drzim palce a ty sa ako dlho snazis?

janulka04
20. okt 2009

juuuj, andzi...a to sa asi plati, vsak??? Budem drzat vsetky palceky.... 😉

andzi
20. okt 2009

sharmana, prečo ideš do práce? Nie je ti lepšie na PN?

lucialen
20. okt 2009

Aha, a Andzi zistili vam nejake zle vysledky? Ci na co prisli?

lucialen
20. okt 2009

A nejake lieky vam neskusali dat? Ja som myslela, ze najskor davaju nejake lieky a potom taketo ostatne veci 😒

dzou
20. okt 2009

baby ja uz padam rano hodim grafik a vecer sa zas ukazem 😉

janulka04
20. okt 2009

dzou, tak dobru noc teda... 😉

sharmana
20. okt 2009

dzou. dôležitý je rovnako dlhý spánok 😉 dobrú
andzi. nie, bolo mi dobre a som rada, že som to najhorsie vyležala, ale cítim sa super a doma mi už hrabe, potrebujem nieco robit a ja mám sedavé zamestnanie, takže fyzicky sa namáhat nebudem 🙂

sharmana
20. okt 2009

ahoj janulka. tak ty si takto sama bez mm v nemecku? a nebojis sa tam takto sama s detmi?

janulka04
20. okt 2009

nie, sharmi, ja som zvyknuta...ja som prave minule mm vravela, ze taky domcek na samote...to je moj sen 😀

andzi
20. okt 2009

luci, práveže nie. Ale chcem to skúsiť. Mala som gynekologa teda ešte mám, ale som mu prestala veriť, totálny pako. Nikdy nezistil to, čo iní lekári. Tak som sa rozhodla pre IUI, je to síce drahé, ale aspoň viem, že som u odborníkov.

sharmana
20. okt 2009

no to ta jani obdivujem 😉 ja som strasný strachopud, sama ani neviem zaspat 😀
andzi. a nechces este skúsit iného lekára? možno iný by ti vedel pomôct 😉

andzi
20. okt 2009

sharmy, nie tu u nás sú lekári o ničom...ja skúsim tú IUI ale je to dosť drahé

janulka04
20. okt 2009

aj ja som byvala.... 😀 😀 😀 sharmi...

andzi
20. okt 2009

baby, ja idem pomaly spať zajtra ma čaká ťažký deň, teraz som tak strašne zavalená prácou, že nestíham už ani na koňa chodiť. Keby som otehotnela, tak hneď idem na PN. Tak čaute a dobrú noc.

sharmana
20. okt 2009

andzi. tak ti držím palce, nech sa rozhodnes akokolvek... dobrú
jani. no mna to asi nikdy neprejde 😀
idem aj ja hajat, dobrúúú

janulka04
20. okt 2009

papaaaa, babule 😉
sharmi, tebe zajtra uspesny pracovny den...po dlhom case

petafr
20. okt 2009

ahojte kocky, ja som tu, je tu este niekto? Akurat som vas citala... Sharmi, na samotu sa da zvyknut, som si pred par rokmi myslela to co ty, vzdy som nevedela zaspat, co som sa sama potme bala. A potom mi drahy odisiel na tyzdnovky a nemala som na vyber... a po polroku som si uz uplne zvykla, teraz som sama aj mesiace a uz mi to nevadi... ale obcas sa mi este stava, ze sa v noci zobudim a bojim sa, neviem preco, neviem coho, alebo ci som mala zly sen, ale zvyknut sa da, to ta uistujem...
andzi a kolko to stoji? To mi pripada skoro ako ta prstova metoda, len so striekackou... 😀
inac som dostala odpoved od Salute, vestila mi s prstenom, vraj som velmi plodna a budem tehotna este do konca roka, ze vraj nebudeme mat problem a bude to chlapcek, ale to tusim aj sama, v rodine su skoro sami chlapci a skoro vsetky tabulky mi udavaju chlapca, ale som rada, ze mi poslala nieco tak pozitivne...

petafr
20. okt 2009

dnes som sa tiez dozvedela, ze jedna kamaratka je tehotna a to by som vobec ale vobec na nu nepovedala, ze chce byt maminou. Dala fotky na Facebook, ked som ju tam videla s bruskom, skoro som odpadla... to je nenormalne ako vzdy zavidim, ked mi niekto blizky oznami ze caka mimi... ale v dobrom 😀 samozrejme.
Mm brat, ktory je uz starsi a zenaty, nikdy nechcel deti aj so svojou zenou, ona robila v skolke, tak jej to nechybalo a mali doma 10 maciek, to im to kompenzovalo, no a co sa s mm nedozvieme, minuly vikend mu povedali, ze sa snazia o babo, tak nakoniec este budeme mat naraz dve baba v rodine...
to je vzdy tak, ked nieco clovek chce, tak kazdy okolo to zacina mat... ale sisa mas pravdu, pozitivne dnes, snazim sa to dodrzat...

nadenkaaa
20. okt 2009

ahoj peti aj mne salute napisala ze som vlemi plodna a vraj ked uz nie osm tehu tak velmi skoro budem a vraj to bude chlapcek 🙂 😵 😀
u nas budu zatial dve deti na buduci rok a ak sa pridam tak 3 😉 😉

petafr
20. okt 2009

no, tak to nam napisala rovnako... 🙂
tak to budu mat co robit stari rodicia, nakupovat darceky trom namiesto jednemu... no my ak budeme mat tak budeme jedini, lebo moj brat planuje asi tak o dva roky a rodina mm je komplikovana. Ma jedneho mladsieho brata, ale ten nema ani len priatelku, a ten starsi je nevlastny (z prveho manzelstva jeho otca), oni ako bratia sa velmi nevidaju aj zato, ze maju vsetci zlozity vztah s ich otcom (on je uz treti krat zenaty teraz a byva v Slovinsku), takze obcas sa aj rok dva neuvidia, tam je to take divne. Babatka by to mohli trosku zmenit a zblizit ich vsetkych, tak uvidime... ale z mojej strany to bude jedine babo... takze bude poriadne rozmaznavane... 😎

nadenkaaa
20. okt 2009

u nas mame jedno dieta-teda moj starsi brat ma 6 rocnu dceru Miu a teraz cakaju druhe malo by sa to narodit v marci a pravdepodobne zasa dievca. 😅
a z mm strany ma jeho mladsia sestra 5 rocneho syna samka a teraz je 6 tyzdni takze to sa narodi niekedy v juni 🙂 a potm sme my dvaja s mm na cakacej listine 😀 na zazrak 😉

petafr
20. okt 2009

ziadny zazrak, bude to cista prirodna sila! tak to bude fakt sranda, ak budete vsetky tri naraz...

nadenkaaa
20. okt 2009

peti aku mas krasnu fotku 😉 🙂 tak dufam ze do vianoc sa to podari ale salute mi vliala takeho optimizmu ze sa to uz skoro podari 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre