Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
20. okt 2009

diky nadenka, marne hladam fotku, kde som vacsia, stale je to len take z dialky, teraz som zase zmenila, ale nie je to o nic lepsie... na tej prvej som bola s malickou od mojich kamaratov, ked sa narodila, pomaly bude mat rok, taka je nadherna, otec je povodom vietnamec a mama francuzska, takze malicka miesanka, no prekrasna je, budu mat velky problem ju ustrazit, ked bude velka 😀

nadenkaaa
20. okt 2009

pojdem ja uz off zajtra idem od rana na jednu prezentaciu a konferenciu sladke snicky vsetkym 😉 🙂

nadenkaaa
20. okt 2009

miesanci su vseobecne najkrajsi 😉

petafr
20. okt 2009

to urcite ano... tak dobru noc, bude sa nam snivat o nasich chlapcekoch... fakt ako to potesi, ani nevieme, co nam kto vesti, ale ked to bolo tak milo podane, tak tomu mozeme verit, tak som zvedava...

nadenkaaa
20. okt 2009

ja viem zeby som tomu nemusela verit ale preco neverit 😉 hlavne ked mi to vlialo takej nadeje do srdca
dobru noc aj tebe peti 😵 😵

lucialen
20. okt 2009

Baby, tak to vam drzim palce, nech to je velmi velmi skoro 😵 😵 😵
A mne nenapisala pohlavie dietatka 😖

petafr
20. okt 2009

Luci, tak asi budes mat dvojicky, z kazdeho po jednom... 😀

miskahryzka8
20. okt 2009

ahojte kocky 🙂

sisa, ja mam v ATP o 19:00 v pondelok a 18:30 v stredu 🙂 , rana nemam, to som len dnes vynimocne zaskakovala inu zumbacku 😅 , tak drzim palce, nech to nejako vymyslis 😉 , jeeej cierna voda, tam su koniky
🙂

monika, jeeeej super 😵 😵

groka, si vybavena na zimu 😉 a ty si po porode schudla 😲 🙂 ?

luci a to je primar gynekologie?

sharmi prijemny dnik v robotke zajtra 🙂

ahoj andzi, ani ja nie som zatial tehulka 😕 😅 a drzim palce pri IUI 🙂

peta a kto je to ta salute 🙂 ?

tak a idem aj ja uz spat, ahojte zajtra 🙂

dzou
21. okt 2009

bre ranko tak som dnes zostala trochu prekvapkana som myslela ze to ostane na 36.7 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou tak prajem vsetkym pekny den 🙂

sisa2
21. okt 2009

andzi - IUI uz nie je platene poistovnou??? 😕 ci myslis lieky? bola si na laparke? vtedy je vraj vacsia sanca. a niektori lekvosi IUI bez laparky vraj ani nechcu robit. mm ma aky spermio? moc moc drzim palce!!!! 😵

sisa2
21. okt 2009

luci & nadi & peti - tak dufam, ze to tej babe vyjde a ma u vas pravdu! to by bolo super! vsak by ste mali byt onedlho vsetky tehulky! super 😵 sa to tu zasa rozbehne s tehu virusikmi 🙂

sisa2
21. okt 2009

dzou - teda, teda, si sa vysvihla 😀 super, len nech ide pekne hore.

motylek17
21. okt 2009

Ahojte, mozete mi prosim poslat adresu na tu vesticu??? co ste jej pisali??? dakujem...

rhodosbb
21. okt 2009

dobre ranko 🙂

tak vestica mala same dobre spravy pre vas, to je super, aspon vas povzbudila 😉

dzou, dobre stupas, len tak dalej 😉

tu je moj http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

lucialen
21. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Motylek, kukni na tuto stranku, vola sa Salute, len ju popros, ci by sa na teba nepozrela so svojim prstienkom 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Miska, primar gynekologie, ano 😉
Mne sice vestica nenapisala ze som superplodna 😀 , ale skoro je dobre 🙂

motylek17
21. okt 2009

dakujem, pisali ste jej cez IP???

motylek17
21. okt 2009

rhodo aj tebe pekne stupa teplotka, len nech vydrzi dovtedy co ma... drzim palecky... 🙂

miskahryzka8
21. okt 2009

super dzou 🙂 😵

rhodos, zatial grafik ako ma byt 🙂, len tebe teplotka neukazala tak vyrazne ovu 😖, ozi uz ste sa prihlasili na zumba vikendik, je este volne 🙂?

Toto je moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 🙂 , ja uz idem pre istotu od dnes ocikavat ovu testy 😅 , tam pisu, ze na rozdiel od tehu sa maju robit medzi 10:00 a 20:00 a vy kedy meriavate, o kolkej 🙂 ?

motylek, skusim jej aj ja napisat, som zvedava 🙂 , dufam, ze zle veci nepise 😕 , ja som si len dva krat v zivote dala vestit, vzdy chlapec vysiel 🙂 🙂

miskahryzka8
21. okt 2009

motylek, ja som je napisala cez IP, tak som zvedava 🙂

motylek17
21. okt 2009

miska aj ja som to vzala cez IP... som strasne zvedava a zaroven sa strasne bojim co mi povie... ☹ ... ja si ovu testy robim okolo 6 vecer.... mm mi urobil zostrih zumby z youtube a urobil mi z toho DVD.. som zvedava, chcem to skusit... 😀

nadenkaaa
21. okt 2009

ahojte baby sedim na prezentacii a nudim sa 😒
luci co ti napisala salute? 😉

motylek17
21. okt 2009

nadi kedy ti odpisala???

miskahryzka8
21. okt 2009

jeeej motylek, mm je zlaty 🙂 , no s DVD to nie je az tak uplne ono, ako na zivej hodine, je to ina atmoska, ale aspon si zumbu nakukas 😉 , no ja si budem robit testy tak o jednej, druhej som sa rozhodla 🙂
ja som zvedava, co salute odpise, ale budem sa to snazit brat s rezervou, to aj vestica mi povedala, ze karty, prstienok a td. mozu ukzovat buducnost, ale mi ju svojimi rozhodnutiami aj tak stale menime 😉

ahoj nadi, no ja som len rano vstala s poloviciakom, ked isiel do roboty, ze si pojdem este lahnut a som sa zabudla na nete 😀

nadenkaaa
21. okt 2009

vcera okolo 6 vecer tusim len ona nie je stale online ona chodi vraj raz za 1 alebo 2 dni 😅 takze ak si jej teraz napisala tak musis pockat ale urcite ti odpise a je velmi ochotna a zlata.mne to velmi pomohlo tak ma pozitivne nastartovala 😵

nadenkaaa
21. okt 2009

miska co sa tyka tych testov tak to som si robila okolo 1 poobede lebo mi to prislo lepsie ako robit to vecer ale to uz ako sa rozhodnes to je na tebe -len predtym je treba 2 hod. nepit

motylek17
21. okt 2009

nadi tebe aspon napisala pozitiva, ale ja sa strasne bojim, ze mi povie nieco zle... ☹

nadenkaaa
21. okt 2009

ja ked som to od nej tu postu otvarala tak som sa strasne bala 😅 😔 ale nastastie napisala dobre veci
a tiez mam ten pocit ze ja budem mat prveho chlapca

miskahryzka8
21. okt 2009

nadenka to vazne 😲 a to preco? To musim tie dve hodky prespat, lebo ja pijem furt 😀

motylek, podla mna zle veci nenapise, pevne dufam 🙂

lucialen
21. okt 2009

Nadi, ja som jej pisala, ked som necakala na mrchu, napisala, ze teraz tehu asi nie som, mrcha pride na dalsi den (aj prisla) a ze nech sa nebojim, lebo budem tehu skoro 🙂

motylek17
21. okt 2009

ked mi to pride, tak vam to preposlem a vy mi to oznamite, moc sa bojim... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre