Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
22. okt 2009

Caute baby, tak bude to musiet byt futbalova 12tka 😀 Salute to na buduci mesiac nevidi velmi dobre, ale zato v decembri 😵 😵 krasne vianoce 😵 😵 Len aby sa prsten nemylil 😀
Bola som u doktorky pre vysledky a zobrat kartu 😉

miskahryzka8
22. okt 2009

juj musela som to pomenit, tak az teraz vas idem citat 🙂 , inak vdaka tej zmene terminu maju teraz baby odo mna 10% zmenu bez obmedzenia terminu ak idete dve, ak by ste to chceli vyuzit 🙂 , len treba povedat, ze ste odo mna 🙂 , luci, tak asj ty naskoniec chlaoca 😅 😵 a ake mas vysledky 🙂 ?

lucialen
22. okt 2009

Miska, mne robila len preventivnu, stery ci co, dobre su 🙂

miskahryzka8
22. okt 2009

este citam ten sporanox - ak ste tarchava sporanox nepouzivajte, kedze sporanox zostava v tele urcity cas po ukonceni liecby, mali by ste po ukonceni liecby pouzivat antikoncepciu az do dalsieho menstr. cyklu. Moze sposobit aj poruchy menstruacie vraj, babyyy tak ja neviem 😒 , ale lekarka povedala, ze to mam dost silne a mala by som brat lieky, ale nechce sa mi tento mesiac nesnazilkovat ☹ , urobim si teda pre istotu ten tehu test, prvu tabletku si dam dnes vecer - mam to brat dva krat za den... alebo co baby, poradte, ja neviem ☹ ☹

lucialen
22. okt 2009

Miska, neviem, co by som ti poradila 😒 Nesnazilkovat? 😒

miskahryzka8
22. okt 2009

tak moj grafik takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235
tehu test nic, s cim som uplne ratala, ovu tiez nie, co je za tychto okolnosti dobre, prvu tabletku vezmem vecer... a rozhodla som sa snazilkovat normalne, neratam s tym, ale ze tento mesiac sa zadari, lebo aj poloviciak bral antibiotika, ale mozno, keby motyka... ved viete 🙂 no a kolko bab je uz tehu a nevie o tom, piju, fajcia, beru antibiotika... no nie? Este uvidim aj podla toho, kedy ovu pride 🙂

luci to ti asi robila cytologiu, nie 🙂 ?

lucialen
22. okt 2009

Asi ano Miska, akurat som si studovala kartu 🙂

miskahryzka8
22. okt 2009

dzou grafik super 😵 , ja si len myslim, ze na grckanie je este skoro, nie 😕 ?
rhodos aj ty pekny grafik 🙂 , aj ja budem merat o hodku skor 🙂
motylek, krasny zaciatok grafika 😀
sisa, teplotka super, aj ked ta dlzka je taka atipicka 🙂
groka a to je dobre, ked je rovnaka teplota?
fazulka, zelam kranu svadobnu cestu 🙂
nadi, kuba, to zne super, drzim palce 🙂 🙂

luci, z toho sa zistuje aj nabeh na rakovinu, z cyto, takze super, ze dobre vysledky 🙂 !!!!

lucialen
22. okt 2009

Baby, vy tu planujete zimne dovolenky? 😲 Kuba, Thajsko, jaaaaaaaaaj isla by som 🙂 Fazulka, USA 🙂
My mame naplanovane len tolko, ze moj drahy ide 8.12 do 20.12 domov do Litvy, takze aj ja budem slamena vdova 🙂
Ale ked sa raz vydam, aj ja pojdem niekde na svadobnu cestu 😀

dzou
22. okt 2009

Ahojte koculky moje 😉 kukam ze dnes tu nic moc ste neboli 🙂 ... no miska ja viem ze na grckanie je skoro, ale to som nedala von 😉 a inac jedna bab tu z konika prvykrat zvracala na 7dpo takze aj to je mozne 😉
jani dufam, ze ti coskoro bude lepsie... 🙂 ty chudatko nase...

dzou
22. okt 2009

to tu nikto nie je 😒 kde ste vsetky 😕

lucialen
22. okt 2009

Caute, no tu je dnes riadna bieda ☹ 😠
Sup sup na kona 🙂

nadenkaaa
22. okt 2009

ahoj dzou 😉 ako bolo v robote?

lucialen
22. okt 2009

Ahoj Nadi 🙂 Co robis? Cakas na ordinaciu?

nadenkaaa
22. okt 2009

no uz cakam na ordinaciu 😉 😀 luci ty mas novu fotku 🙂 uz nie letnu s okuliarmi 😉 a je ti vidiet do oci pekna fotka 🙂 😵

dzou
22. okt 2009

jooj kopec roboty som uplne zbita jak pes 😝 a dalsie dva tyzdne uz budeme robit normalne cley tyzden co je dobre ale nechce sa mi... ale nasr...li ma neskutocne lebo nabud. tyzden v piatok idem s mm na urad a on potrebuje mna pritom aby som mu prekladala(on nevie az tak moc dobre anglicky).... no a ako sa nas pytali ci mozme ti 2 tyzdne robit normalne tak ja ze nie ze pitaok potrebuje volno... a oni na to ze tak si zober dovolenku 😠 akoze od maja nerobime piatky po pol roku budeme 2 robit ja akuat potrebujem volno a mam si zobrat dovolenku svine jedne ako by uz nemohli povedat ze teda budem robit tk ako doteraz 😠 😠 😠 ma to nasr..o takyto pristup ako nejde o tu dovcu lebo na piatok my staci len pol dna ale ide o princip

groka
22. okt 2009

ahojte

aj ja cakam a ideme ordinovat 😉 potom sa dať odsúdiť 😀 a potom mi spravi mm gynekologicku prehliadku 😅 😉

lucialen
22. okt 2009

Nadi, diky, to som sa dnes sama fotila specialne pre vas, lebo som si prefarbila vlasy 😀
Groka, aka dobra naladicka, len tak dalej 🙂

nadenkaaa
22. okt 2009

no neviem dzou nie je to preto ze nie si tunajsia ale ze si pristahovalec? 😔 😒
groka teda ze gyn prehliadku 😀 to snad bude prijemnejsie ako u doktora 😀 😉

dzou
22. okt 2009

nie nie to by tak urobili vsetkym... im tam teraz nejak hrabe z tej krizi 😒

lucialen
22. okt 2009

Dzou, oni su take spiny 😠 Aj tak sa vacsinou spravaju k cudzincom, ako k chudakom 😠

nadenkaaa
22. okt 2009

luci ved som si vsimla ze nemas tie cervene pramene vo vlasoch ci uz si dala zimny preliv? 😀 😀 😉

groka
22. okt 2009

lucka dobru naladu mam len ked si zapnem vas,inak depka,plac...nervozita
najhorsie je ze si stale myslim ze som teh...ale Bt hvravi nieco ine asi

dzou
22. okt 2009

no je to svinstvo ale uz nic nenarobim 😒

groka
22. okt 2009

nadenka jasne so vsetkym co k tomu patri 😀

lucialen
22. okt 2009

Groka, este mas tehu priznaky? Lebo ja som po MA mala este tyzden po kyrete 😒
Nadi, to som mala taky tmavo fialovy preliv, ale na foto som to uz mala vyblednute zo slnka a vody 🙂 Jaaaj, este chcem slnko a vodu, nech uz je leto 😀

groka
22. okt 2009

lucia hej,kyselina nastupila opat,pichanie a tlaky v podbrusku,som stale hladna,ale davam si pozor na stravu,mam nizky tlak co som si merala ,tocaky

nadenkaaa
22. okt 2009

groka uvidis ze tento cyklus sa to podari lebo telo bude chiet rychlo byt opat v tom zazracnom stave vela zien ktore potratili boli potm rychlo opat v tom 😵 😵 napriklad aj miroslava 89 ta potrsatila v 19 tt dvojicky a uz je zasa tehu a caka v juni a fatimuska tej museli urobit kyret lebo mala zamlknute tehu mala termin vo februari a teraz je opat tehu termin ma v juni tak dufajme uspesne 😵 takze myslim ze to uz pride velmi velmi skoro drzim palceky 🙂

lucialen
22. okt 2009

Uz som uvarila alchemilku a idem si dat cokoladovu zmrzku, mnam 😀
Zajtra idem k zubarovi, odlomilo sa mi zo zubu a reze mi jazyk 😝 Ale potom idem s ocinom do BB zobrat auto, uz sa tesim 😵

groka
22. okt 2009

nadenka dakujem tak si verim ze to tento mesiac opat vyjde,no musi byt aj snazilkovanie
tesim sa na teploty po ovulke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre