Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
23. okt 2009

inak mna by to zaujimalo, preco to niekomu skace hore-dole a niekto ma teploty vyrovnane 😕 mne sa tie rovne pacia viac, ako moje vysoke tatry 😀

groka
23. okt 2009

sisa skace to preto,lebo neviem,skace to vtedy ked su anovulaky a dlhe cykly,ja ked som mala anovulaky tak som skakala aj z 36,3 hned na 37 a potom zas velky pokles a tak ale cyklus som mala najviac 36 dnovy

groka
23. okt 2009

no ala ja mam dnes mm doma,len isiel mimo domu nieco robit pride az pobede a ja idem zehlit konecne a dala som prat kosele a bluzky zas 😖

sisa2
23. okt 2009

zehlenie aj mna caka cez vikend, uz cez tu kopu kosiel nevidim 🙄 ble, neznasam to. veeelmi intenzivne uvazujem o kupe dressmana od siemensu 😀

tea333
23. okt 2009

aj ja vas rada opat vidim, akurat som robila palacinky, dnes zas kopa veci na praci 😖
mozno vecer bude pokojny 😉
a nie je nova tehula?

tea333
23. okt 2009

rhodos no ja to nijak slavne nevidim, uz sa na to az tak nezameriavam, aj je mi luto ked mi drahy povie ze hentake pekne babo chcem, tak neviem co mu mam povedat 😔
snazit sa snazime, mozno dalsi cyklus dame ze kazdy druhy den, ale nijake specialne nadeje si robit nechcem..
ked sa od juna nic nedeje, tak asi treba len skusat a cakat..este ze sa neponahlame

sisa2
23. okt 2009

neboj tea, vsetky sa dockame. zas od juna to nie je taka dlha doba, i ked mi je jasne, ze by sme najradsej boli hned tehule. niekto to stastie nema.

tea333
23. okt 2009

sisa ja sa nebojim toho, ze budeme cakat, ani dalsie 3 roky u nas nie je horor, ale bojim sa ze nieco nie je v poriadku 😒 zdravotne

monikapd1
23. okt 2009

aojte baule, dnes som bola na tehot. odbery krvi dostala som uz aj tehu knizku 😵 😵

groka
23. okt 2009

monika gratulujeeeeeeeeeeeeem 🙂

tea333
23. okt 2009

monika gratulacie aj odomna !!! Tesime sa 😀

sisa2
23. okt 2009

moni - super! gratulujem! ako ti je? vsetko v poriadku?

sisa2
23. okt 2009

tea - je dovod sa obavat? mozno ste sa len netrafili do ovu, kedze si nemerala teplotu a cykly mavas kratke.

monikapd1
23. okt 2009

dakujeeeeem, som velmi stastna, vcera som nadenke pisala, aby mi zmenila v tabulke udaje a dnes v knizke som mala datum 28.5.10 takze neviem, ale podla sona som na 5.6.10, ale ved to sa este uvidi 😉 tyzden hore dole 🙂

tea333
23. okt 2009

monika super, drzime palce nech mas bezproblemove cakanie na babo 😉

monikapd1
23. okt 2009

dakujem este raz

miskahryzka8
23. okt 2009

ahojte kocky, co si teda myslite o tom brani sporanoxu a snazilkovani 😕... ak ste tarchava sporanox nepouzivajte, kedze sporanox zostava v tele urcity cas po ukonceni liecby, mali by ste po ukonceni liecby pouzivat antikoncepciu az do dalsieho menstr. cyklu. Moze sposobit aj poruchy menstruacie vraj..., vraj v plazme ostava 7 dni po ukonceni liecby, v kozi dlhsie, ale po 4 tyzdnovej liecbe, ja ho mam brat tyzden, tak ja fakt neviem, ovu este nebola, vcera vecer som brala prvu tabletku, a usadeniu babetka trva 5 a viac dni, kym sa napoji na moj krvny obeh..., mne sa nechce kvoli tomu tento mesiac nesnazilkovat ☹ , moj grafik takto dnes:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

idem si vas precitat 🙂

groka
23. okt 2009

miska ovu mas pravdepodobne dneska

a....ak chces mat zdrave babatko a ked nechces byt v strese celych 9 mesiacov tak teraz nesnazilkujte,ja viem je to tazke,prides o jeden mesiac,ale ja by som neriskovala ze sa mi narodi chore dieta

sisa2
23. okt 2009

miska - ja by som to tiez neriskla. lebo byt potom stale v strese, ze co ak .... mne by ten jeden mesiac za to nestal. nikto ti neda odpoved na to, ci to moze mat vplyv alebo nie, rovnako mozes ostat tehu a babo bude v poriadku, ako moze byt aj problem. skratka, ja by som to neriskla.

petafr
23. okt 2009

miska, najlepsie je zavolat lekarovi a nechat si poradit. Ja som tiez minule na jednom lieku citala, ze sa nesmie pocat tehotenstva a lekarka mi povedala, ze mozem, kedze som este len bola v case ovulky a nebolo vobec iste, ci som tehotna. Ono nevies co v tom je a v akych pripadoch ta to moze ovplyvnit, resp, v ktorom stadiu tehotenstva a na co moze ta urcita zlozka vplyvat. Nechaj si poradit od odbornika, nalepsie lekara, ja lekarnikom velmi nedoverujem...

tea333
23. okt 2009

miska asi je lepsie nechat to tento mesiac tak, riskovat sa neoplati 😒

miskahryzka8
23. okt 2009

luci pekna nova fotecka 🙂, inak ze sup sup na kona, ma napadlo, ja mam na zumbe choreografiu na jednu mexicku quebraditu ju volam ze konik, tiez sa tam jazdi akoby na koni 😀 , tak modry konik moze mat konikovu pesnicku 🙂 , mam tu melodiu aj ako zvonenie v mobile, ju milujem a vcera som bola u kamosky a jej 5 mesacne dcerky a bola uplakana a ked som jej ju pustila, sa rehotala, sa jej to pacilo, takze vyrasta nam mala zumbacka 😀 😀

dzou, no v dnesnej dobre skoro vsetkym hrabe z krizy... este, ze som sama sebe sefkou aj pri zumbe aj pri mary kay 🙂 , lebo co pocuvam, tak fakt des okolo....

groka, aj ja si myslim, ze to treaz pride sup, sup a uspesne 😵

sharmi supeeer, gratulujem 🙂 😵

rhodos, jasne, ze nie je posledny 🙂 , ale dalsi si uz asi zorganizujem sama niekde pri BA a bude sa veeela zumbovat hlavne 🙂

monika aj ja gratulujeeem 🙂 😵

tea, ja si teraz meriam prvy mesiac a ked som si dala udaje s keksikovanim a mrchou spatne do grafou bez teploty, tak to vyzera, ze sme sa tiez netrafili do ovu este 😕 , takze to tak moze byt aj u vas 🙂

groka, myslis ze ovu dneska 😲 , po obede budem robit tehu test... no my sme vcera vecer keksikovali...,

ja som sa dnes pytala aj obvodnej a ona, ze tiez radsej nie...oki, tak si dam poradit, radsej tento mesiac si to preliecim a dame si pozor, este aj poloviciak bral antibiotika...

groka
23. okt 2009

miska myslis ovu teste nie?

miskahryzka8
23. okt 2009

jejda, nie tehu, ale ovu test budem dnes robit

tea333
23. okt 2009

miska ja som si teplotky este vobec nemerala, bohuzial moj zivotny styl s tym meranim nijak nejde dokopy..do ovu sme sa uz trafit museli, skusali sme vselikedy...proste to nejde, ale to neznamena ze nepojde 😀

tea333
23. okt 2009

miska ked mas ovu ovu test ti je na dve veci 🙂

miskahryzka8
23. okt 2009

preco tea 🙂 , aspon zistim, ze ju vobec mam, ja tento mesiac meriam prvy krat a som mala cykly od vysadenia HAK 312,33,34 a 26 dni, takze moze byt vo vacsom rozpeti dni, keby vsak bola dnes a vcera vecer sme mali keksik, to je akurat sanca velka na tehu 😲

tea333
23. okt 2009

ja viem ale ked mas ovu ovu test nic neukaze, pretoze najvyssia koncentracia hormonov je 36-24 hodin pred ovu, co znamena ze test ti ukazuje ovu dopredu..v case ovu uz nie je pozitivny..tak som to myslela

groka
23. okt 2009

tea podla na jej dnes ukaze pozitivny test,alebo vecer

miskahryzka8
23. okt 2009

no pre vcerpm som zacala ocikavat 😅 , prvy nic, ani vcera nic, ale dnes akoby na tom vcerajsim tien, ale to uz po pol hodine sa aj tak nema pozerat, tak som zvedava, ze co dnes... Dam vam vediet, ze co 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre