Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
26. okt 2009

aj som sa dnes trosku ucila znacky,niektore uz pred 2 dnami,cosi uz viem,ale este straaaaasne vela ma toho caka 😝 a vobec sa mi do toho nechce ked vidim kolko toho je

motylek17
26. okt 2009

groka neboj, ono to vyzera strasne, ale take hrozne to nie je... vacsinou to z tych znaciek vydedukujes... zvladla som to ja, zvladnes to aj ty... nebojkaj...

sisa2
26. okt 2009

jasne, ze vydrzime a nikomu nic neprezradime 😵 ja len dufam, ze mi nebude tak zle, ako byvalo pri danielkovi. lebo to hned vsetci zistia 😀

motylek17
26. okt 2009

sak to, toho sa bojim aj ja... nebude to lahke...

sisa2
26. okt 2009

maji - ja mam teraz jane golface, uz samoska nepouzivame .. teda jane energy, velkaaa spokojnost. a pacil sa mi aj jane nomad.

groka
26. okt 2009

inak ten kocik bol strasne drahy,je to nejaka novinka 2009 a je to najbezpecnejsi kocik vraj tohoto roka,ozaj je krasny,aj som ho hladala ale neviem ani ako sa vola

motylek17
26. okt 2009

idem pozret ktory to je...

groka
26. okt 2009

motylek nie,nie je to golfac vobec

sisa2
26. okt 2009

presne ten. v tej modro-zelenej kombinacii ho mame 🙂

sisa2
26. okt 2009

groka - tak vyzisti. to by ma fakt zaujimalo 🙂

motylek17
26. okt 2009

😉 aj mna, skus pohladat...

groka
26. okt 2009

http://www.samo-kociky.sk/jane-nomad-coche-hlbo... nieco taketo ale nema na streche tu rucku a ta strecha neni taka obrovska ale tak tvarovana je

motylek17
26. okt 2009

🙂 pekne to opisujes groka... baby nevplyva na vas ta zmena casu nejako??? ja umieram uz dva dni na hlavu a stale by som spala... je to nieco priserne...

sisa2
26. okt 2009

groka - tak tento nomad sa mi teda vobec nepaci. mne sa pacila kolekcia 2006, vyzerali lepsie.
inak jane tie rucky hore nema (resp. nemal), to je len zrejme na prenasanie vanicky, nie?

motylek17
26. okt 2009

aj mne sa viac pacia tie hlinikove ci ake prevedenia ako tie cerne... a urcite chcem trojkolku... strasne som zvedava na kolekciu 2010

petafr
26. okt 2009

motylek, mne bolo zle aj hlava sa mi tocila, tiez to pripisujem pocasiu... kedze tehu nemozem byt 😅
groka, ziadne take, nechce sa mi, uz si sa do toho pustila, treba vydrzat, vodicak je dnes na nezaplatenie... drzim ti palce, ucenie je tazke, ale neboj bude ti to uz len odbudat!!!
tak do toho!

groka
26. okt 2009

sisa ved aj tak sa mi nepaci co som dala link,zistim ako sa vola ten kocik ale neviem kedy pojdeme kuk babatenko

motylek,ja som unavena strasne,citim sa taka plna,leniva,slaba

a inak dnes ma skoro rachlo,ja mam mat ovu v nedelu a moj muz ide prec od stredy dufam len ze v piatok pride domov,lebo ak nie,rozvod

groka
26. okt 2009

a je mi strasne na vracanie,tak rada by som sa vyvratila,a k tej babke sa mi uz vobec nechce ist,

groka
26. okt 2009

a nelubi sa ze na dnesnych kocikoch su dve kolesa velke a dve male,to je hrozne,ja chcem mat obe rovnake,striesku primeranu mojmu vkusu,nie golfove a cierny,to je moj tip,ten kamoskin stal do 30 000 ja tolko nemam a ani nebudem mat,ale asi budem musiet zierit len s tym co mam doma,ale 10 000 obetujem na kocik novy

groka
26. okt 2009

peta chod na skusky za mna,ja ich aj tak nespravim

motylek17
26. okt 2009

... groka ten pocit poznam... tatino ma naucil prsty do krka a je po probleme... ako fakt, niekedy pomoze len to... keby sme si pocas ovu mohli zobrat dovcu, to by bolo... by sme malovali od rana do vecera 😀

sisa2
26. okt 2009

groka - 30t je bezna cena pri novych kocikoch, pokial to je sportak s vanickou a nejde o polsky kocik. stoji tolko jane, perego, stokke ... ine su mozno o trochu lacnejsie, ale velky rozdiel v tych cenach nie je.

a skusky spravis! ked si budes dopredu hovorit, ze nespravis, ani tam nemusis ist

sisa2
26. okt 2009

maji - ja by som tiez spala, boli ma hlava a nic sa mi nechce. ale to je tym pocasim. i ked vcera bolo krasne.

motylek17
26. okt 2009

som rada, ze nie som v tom sama, pripadam si ako keby zo mna niekto vysal vsetku energiu... ☹ uz nech je jar...

sisa2
26. okt 2009

maji - presne. nemam rada zimu, chyba mi energia, som spomalena. uz sa tesim na jar. ale to sa este nacakame .. no s bruskami sa nam bude lahsie cakat 😵

groka
26. okt 2009

ja dostavam bol hlavy,ja som jak po opici

ideme sa my chystat k babke babule a potom pridem,nebudem dam dlho,dnes nejako nevladzem tam byt

vecer sa stavim kocky

kurnik ja vas mam tak rada,neviem co by som bez vas robila,kuriatka moje 🙂

motylek17
26. okt 2009

aj my teba groka... cmuky 😉

sisa2
26. okt 2009

groka - prezi to! nezavidim ti, mat denne takyto program ☹

ja tiez letim pre to moje kuriatko. dufam, ze vecer nezaspim a ukazem sa. paaaa

petafr
26. okt 2009

groka, a kedy mas tie skusky? Len neviem, ci sa podobame... 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre