Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
27. okt 2009

dzou podla mna dnesny pokles v ramci normy,je to docela pekna teplotka

dzou
27. okt 2009

ako je v rami normy je praveze tak v strede ani poriadny pokles ani vystup ... takze rozhodne zajtra...ale dnes ma nejak aj pali zaha ci co... neviem co to je tak ma proste pali zaludok a grcka sa mi... a toto som nikdy nemala 😉 tak ale ja uz neviem ci mi z toho nesibe 😀

groka
27. okt 2009

dzou teplota to klesla na tu teplotu ktoru mas zaznamenanu ako najvyssii pokles od ovulky,boze pisem ako debilko

janulka04
27. okt 2009

babulky, hodim, len mm sa zdrzal...teraz mi volal, ze kdesi v lese, cestou z prace mu dosiel benzin, tak slapal na benzinku 5km....chudacik...este dnes stopro bude

lucialen
27. okt 2009

Dzou, ja nemozem davat rady v testovani, lebo ja by som uz davno testovala 😀 Ale ak ti zajtra stupne tak testni 😵 Uz v tom musi nieco byt 😵

dzou
27. okt 2009

groka nechapme 😕

sharmana
27. okt 2009

ahojte, tak ako sa máte?
peti, poriadne si uži príchod mm 😉
luci. ja mám teraz ten istý problém, upchatý nos, respektíve opuchnutú sliznicu a bez spreja do nosa ani neviem dýchat.. bud je to tým suchým vzduchom z kurenia, alebo roztoče 😒
janulka. chúda tvoj mm, taký trening si urobit nedobrovolný, tak nič moc..
dzou. tvoja teplota vyzerá zaujímavo, tak tfuj, tfuj..

ja som bola včera pozriet kolegyninu dcérku v pôrodnici, tu v ružinove, kam sa aj ja chystám rodit.. baby, tak teraz sa rodí jak na páse, normálne včera tam mali 14 pôrodov 😲 😲

groka
27. okt 2009

dzou nevadi,proste ten pokles je nic,zajtra to vystupi uvidis a ja budem cakat na spravy,takze ked zmerias otestuj sa ja rano zapinam hned pc a kuknem na teba len ma nenehaj dlho cakat

groka
27. okt 2009

budem to drzat palce velmi moc

ideme ordinovat a snazilkovat 😀

lucialen
27. okt 2009

Sharmi, ja som sa vtedy bala otehotniet, lebo ze sprej do nosa tiez nieje dobry v tehu 😒 Akoze, fakt uz asi nic nieje dobre v tehu 🙂
Groka ja tiez nechapem, ale pokusim sa zamysliet 😀
Jani, nam skoro dosiel minuly tyzden na dialnici z BA, uz som rozmyslala co urobim, ak ostaneme stat niekde, no kazdopadne by som bola poriadne nasrata 😀

sharmana
27. okt 2009

luci. špeciálne som sa na to pýtala obvodnej, či môžem sprej do nosa, a len mykla plecami a povedala, že môžem.. myslím že ten sprej nemá ako ovplyvniť vývoj plodu, to nejde do krvi, je to len lokálne, na odpuchnutie sliznice..

dzou
27. okt 2009

groka nic neboj ja som tu rano prva 😉

lucialen
27. okt 2009

Sharmi, vsak ja tomu tiez nejako neverim, ako by to mohlo ovplyvnit babo, ved to nieje nejake silne 😒 no ale mne ho vtedy v tehu zakazali, v lekarni mi povedali, ze max nejake detke kvapky, ale to fakt len ked nebudem moct dychat 😖

sharmana
27. okt 2009

no ani lekári nevedia tuším nič, jeden povie tak a druhý onak.. teraz neviem čo si mám dať do nosa, zatial dýcham dobre, ale v noci, to sa nedá, musím dýchat ústami, mám vysušené hrdlo, čo ma stále budí, potom pijem vodu, idem na wc, a ochvílu mám zase suché hrdlo...

petafr
27. okt 2009

no dzou, tak rano vstavame s tebou, som zvedava... ale ziadne stresy radsej, uvidime...
Jani, sharmi, tesim sa tesim, len aby nam do toho nieco neskocilo a hlavne aby sa lepsie citil, lebo uz dva dni nic nejedol, co mal nejaku crevnu chripku, tak dufam, ze ma hned nenakazi ako pride... super darcek 😝
sharmi, podla toho, kolko si toho spreju davas, ja si myslim, ze ked nieco vdychnes, tak to mas aj v krvi, vsak aj kyslik sa tam tak dostava, nie? co mas napisane na letaku k spreju?

dzou
27. okt 2009

paeti no nic neboj sak uvidim ako sa rozhodnem 😉 ako som uz pisala mozno klesne a bude 😀 po nervoch 😀 no ja uz koncim tak rano som tu ako na koni paaaaaaa

janulka04
27. okt 2009

no, babulky, je to tam...ale nedalo sa mi to zmaximalizovat... 😖

tea333
27. okt 2009

Ahoj baby, jani aj ja gratulujem 😉

sharmana
27. okt 2009

jani, ty si bola u toho lekára? gratulujem... a čo ti povedal?

janulka04
27. okt 2009

heeej..male je v poriadku, ma 25,8mm a vyzera presne na datum podla mrsky..takze sme radi....
a je tam len jedno.. 😀

lucialen
27. okt 2009

Ale sharmi, ti lekari toho narozpravaju, uz potratit z kvapiek si neviem predstavit, alebo aku poruchu to moze sposobit 😒 Niektore co fajcia a piju maju zdrave deti a tie co si davaju pozor, maju problemy.. Ved co ine mas robit, 😉

dzou
27. okt 2009

jani je kraaaaaaaasne 😉

sharmana
27. okt 2009

ahoj tea, čo nove?
jani. super, tak mame skoro rovnako velke babatka 🙂
luci. no ved to, ja by som už chcela vysadiť ten sprej do nosa, nie len kvôli tehu, ale celkovo, ale bohužial, teraz by som sa v noci zadusila.. a už som čitala, že v tehu byva dost casto upchaty nos kvôli hormonalnym zmenám, vtedy vraj opucha sliznica..

janulka04
27. okt 2009

Dakujem....dufam, ze coskoro sa budem kochat ja nad vasimi obrazkami...

sisa2
27. okt 2009

ahojte, dnes som nezaspala 😀 ale nedavam si dlhu zivotnost 😀
boli ma brucho, tak zvlastne, uplne ho mam akoby napnute 😖

dzou - budem drzat rano palce!!! 😵
jani - sice mala fotka, ale aj tak krasna. babulo je vidiet a to je hlavne 😵 super, ze je vsetko v poriadku.

dzou
27. okt 2009

ahoj sis mm vola so sestrou tak som este nakukla 😉 ... ty mas kraaaaaaasny graf ty urcite na konci najdes // 😉 ja asi uz neviem ze co... som zvedava aka bude teplotka a podla toho sa zariadim 😉

dzou
27. okt 2009

ja ale nechapem jednu vec preco som najprv mala taky pekny pravidelny graf a teraz to skace jak na trampoline... nechapem 😕

janulka04
27. okt 2009

sis, ved mi to neslo zvacsit... 😠

sisa2
27. okt 2009

dzou - ja som uz mala tolko krasnych grafov, ze pokial nebude teplota dlho hore a na teste //, tak tomu neverim 😀
ale dufam, ze si najdeme na teste vsetky tri // - ty, veronika aj ja. a ze nas vsetky ostatne babule budu nasledovat.

sisa2
27. okt 2009

jani - v akom rozliseni to mas naskenovane?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre