Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
1. nov 2009

inac baby, ja som sa dnes rozhodla triedit baby veci po malych....a asi kupujem tak do 10ks oblecka...ved len capiciek mame cez 30ks 😀
ale som si aspon naladu spravila, som tam nasla take male papucky, mackov a hrkaju...som aj zabudla, ake pekne veci sme mali....bolo to krasne, drzat ich a preberat... 😅 😵

sharmana
1. nov 2009

ano jani, ale až o takých 7 mesiacov 🙂 dovtedy nebudem s mojou váhou nič robit, len sa budem snažit jest vyváženú stravu a neprejedat sa 😉
pozerám superstar, ale nejako ma to prestáva bavit... mám tam v podstate jedného favorita a ostatní ma až tak neohurujú..

bola som cez víkend u rodičov a moja sestra s mamou mi už pripravujú vrecia vecičiek pre mimi, už aj postielku mám nachystanú, v tej postielke spávala ešte moja segra, ale je perfektná, priestranná, akurát ju prebrúsime, nafarbíme a nalakujeme... mama mi to už pomaly chcela baliť na cestu, ale to som odmietla, ešte je skoro..

sharmana
1. nov 2009

no, ja som sa na vecičky ešte nepozrela...iba som to videla vo vreciach... sestra povedala, že nebudem musieť skoro nič kupovat, iba ak by som chcela pár kusov nejakých nových dupačiek alebo tak..

dzou
1. nov 2009

baby tak hlasim ze mrcha dosla... ale zatial strasne slabucka ale je tu 🙂 no ja uz asi 3cyklus po sebe zacinam 1. v mesiaci 😀 ... ale tesim sa ze mozem zcat novy cyklus 🙂

sisa2
1. nov 2009

jej, tu sa rozobera vybavicka 😵 ja budem urcite zasa nakupovat, som maniak. aj danielko mal tolko veci, ze to ani nemal sancu ponosit 😅

sisa2
1. nov 2009

dzou - to mi je luto, ze nakoniec predsa ☹ ale aspon uz dosla, ked mala prist. ja som zvedava, dokedy na seba necha cakat ta moja 🙄

sharmana
1. nov 2009

dzou. no to už je tu asi nejaké zakliate, baby už to musíte nejako rozbehnút, držím palce tfuj tfuj tfuj..
sisa. no to vieš že nakúpim vecičky aj ja, to by som nevydržala, ale teraz ešte nie, je to skoro... začnem asi až po novom roku...

groka
1. nov 2009

Ahojte

ovu je tu,hlien ukazkovy,boleti na hovado 😔

sharmana
1. nov 2009

groka. tak rychlo schmatni mm a šup na to 😉

janulka04
1. nov 2009

ved to, siska, ja sa akoze presviedcam, ze staci par peknych kuskov na von medzi ludi...ale odolaj...dnes som cely den stravila pomaly na strankach H&M a C&A..a tie prekrasne veci....juuuu, asi nevydrzim.... 😀 😀
mne sa strasne pacia tie male capacky, adidas a nike...
ale co nekupujem stopro je deka, mam dve ako svadobny dar, take super makke z Talianska este po malych...
a fusaky, tiez, tie boli setsakramentsky drahe, ale male ich mali 3 zimy...lenze oni boli zimne....toto bude asi len na jednu 😀
dzou, mrcha mrchata....co chodi na termin!!! 😠
sharmi....a kto je tvoj favorit?

sharmana
1. nov 2009

a tu máte nejaké tie vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

janulka04
1. nov 2009

groka, ahoj...tak tak..sup sa na kropackovanie 😉 😵

sisa2
1. nov 2009

veronika - to co akoze ten tvoj graf? to hadam nemysli ta teplota vazne! vobec sa mi nepaci, ze sa nam to tu nejako zaseklo a nehybe sa to dalej ☹
ten kratky spanok by som zaznacila asi pod "sleep deprived", vtedy ti oznaci teplotu tou bielou gulickou.

sisa2
1. nov 2009

sharmi - dik, chytaaaaam 😵

sharmana
1. nov 2009

jani. mne sa páči martin chodur...
no v taliansku majé velmi pekné veci pre deti, pár vecí som tam nakúpila pre synovca.. ale bohužial, teraz tam už tak skoro nepôjdem, takže smola..

groka
1. nov 2009

baby no ved jasne,dnes mi neujde a ked nebude chciet,tak ma chlape po chlebe,ten cirkus co vyrobim

inak sme si dnes kupili tie kvapky jasmin,lebo aukaliptus nemali,a je to nadherna vona,taka upokojujuca a ked sa uz mm lubi to je uz co povedat

v utorok idem na kurz uz,teda otvorenie,tak za pc len testujem,testujem,testujem,zatial som spravila na minimalne 37 bodov,najviac 51 ,ale este nic neviem dokopy

sisa2
1. nov 2009

groka - super, ze dosla. tak sup sup sa posnazit. a nech to vyjde! 😵

groka
1. nov 2009

sisa kde mas graf?a co rhodos?

sharmana
1. nov 2009

groka. ved ešte len začínaš kurz, tak nemusíš vediet všetky predpisy 🙂

sisa2
1. nov 2009

jani - ja som zatazena na next. ale aj v HM maju krasne babatkovske veci. CA pre babatka nepoznam, odtial nosi teraz danielko cars kolekciu, ani nedychal, ked som mu kupila rifle, svetre, tricka, bundu ... hehe, zlaty v tom je 😀

groka
1. nov 2009

sisa ty zajtra testuj ked ti to pojde hore,to bude 14DPO

groka
1. nov 2009

ideme kukat SS a lubenkat sa hadam

sisa2
1. nov 2009

groka - tu je moj http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2
nemam doma test, takze testovat urcite nebudem. ja nejako tento cyklus nie som nastavena na testovanie. nechapem to.

janulka04
1. nov 2009

sharmi, aj mne sa pacil Chodur, ale pocula som ho iba raz...ked sme nahodou pozerali u svokry....pre mna bol tiez favorit... Next som este nepozerala, siska, dik za tip 😀 😀
papa groka....sisa....tfuuuuuuuuuuj, som ta oplula na zajtrajsiu teplotu 😵 ...prepac 😀

sisa2
1. nov 2009

mne sa tiez paci chodur. inak mi SS pride dost slaba.

jani - moc moc dik. keby to tak pomohlo 😵

groka
1. nov 2009

sisa to tak byva,ale co uz,ja nejako tento mesiac zas neverim nicomu,neviem preco tiez

sisa2
1. nov 2009

groka - tak uz nam len ostava verit tomu, ze to napriek nasim "nepocitom" vyjde 😀

janulka04
1. nov 2009

ideme asi aj my spat....bol narocny den, tak sa tu majte a dopismenkovania 😵

sharmana
1. nov 2009

oki, prchám aj ja... dobrú babule 😉

sisa2
1. nov 2009

dobru noc babule. ja som dnes nejaka prebrata, som si pospala poobede s danielkom, tak asi preto.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre