Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
3. nov 2009

tak si daj tp alebo ms o tyzden skor

sisa2
3. nov 2009

maji - koho??? ja si teraz uz tiez zaplatim, nenecham to na nahodu.

motylek17
3. nov 2009

sisus a v praci uz daco vedia???

janulka04
3. nov 2009

ved to je jedno, siska, tyzden hore dole..podla mna ti to aj tak prvy UTZ upresni este, kedze tvoje cykly boli dlhsie... 😵
a kto je teraz po siske na rade, ty groka?

sisa2
3. nov 2009

groka - nechcem to menit, lebo potom mi zas nebude sediet TP.

motylek17
3. nov 2009

dr. marekova.... myslim, ze ona ordinuje aj BA, ale iba nejake dni, bo pondelok- stvrtok a utorok poobede je v rohozniku... ale je vynikajuca... mlada, prijemna

sisa2
3. nov 2009

maji - nevedia. tak skoro ani nechcem hovorit. nastastie tu nikto nie je a malokedy niekto chodi. inak by si o mne mysleli, ze nie som v poriadku, lebo som od vcera vyskerena ako slniecko 😀

motylek17
3. nov 2009

tak to sa tesim... aj ja by som to chcela utajit co najdlhsie.... a potom sup na PN

sisa2
3. nov 2009

jani - ja som si to nastavila podla ovu, nie podla MS. a aj sa tym budem riadit, nie ako prve tehu. potom mi nesedeli ziadne vysledky, lebo moja gyndoska stale ratala 28 dni a na 14 den ovu ... a zbytocne ma stresovali zlymi AFP 😠

vobec neviem, kto je teraz na rade, v akom stadiu su baby ... viem ze lucka caka na ovu, aj peta, majka, nada ... groka uz ma po, takze asi bude prva testovat 😵 a potom este dzou, veronika a tea, neviem, co s fazulkou??? ine baby sem uz myslim nechodia.
inak, v juli 2010 som nasla aj katy, ak si ju pamatate, ma TP 02.07. 🙂

sisa2
3. nov 2009

pocula som na nu chvaly. ja som rodila u niznanskej a peskovej. jednu z nich by som rada aj druhykrat, ked sa podari 😵

ja dufam, ze na PN nebudem musiet. ale uvidime, ako mi bude. pri danielkovi mi byvalo zle, ale inak som v pohode robila az do materskej.

lucialen
3. nov 2009

No, akurat som si napisala esej na temu konflikt a idem urobit ohen, lebo sa tu nejako ochladilo 😒
Inak vidim, ze lepsie sa tu dari babam, co maju skusenosti s plodenim 😀

motylek17
3. nov 2009

... sisa, mna to v praci uz nebavi.. odvtedy co nastupila kolegyna ma to tu len otravuje... ja si tu pripadam zbytocna.... cize preto...

sisa2
3. nov 2009

teda, hanba mi, na misku som zabudla! 😔

sisa2
3. nov 2009

maji mna tiez nie. najradsej by som bola doma. ale hypo platit treba, takze na vyber nemam. i tak dufam, z tentokrat uz budem moct byt na RD dlhsie, ako som bola s danielkom 😔

motylek17
3. nov 2009

nebola si s malym tri roky? ved aj my mame hypo, tiez to nebude lahke, uvidime, mozno tu budem do konca 🙂

sisa2
3. nov 2009

po roku som isla do prace a danielko do jasiel. este teraz mi trha srdce, ked si na to spomeniem ☹ ale ked sa neda, tak sa neda. teraz sa uz dufam bude dat 🙂

motylek17
3. nov 2009

to ti verim, ale mas odvazneho syna🙂

sisa2
3. nov 2009

to je dost diskutabilne. vsetko ma svoje za a proti. posledne dni je na mna neskutocne nacucnuty, to nikdy predtym nerobil, co robi teraz. tak neviem, ci mu to az teraz doslo? 😀 alebo uz citi tu konkurenciu 😀 😀 😀

motylek17
3. nov 2009

zeby???? 😀 a nejake priznaky pocitujes, ci vobec nic...

sisa2
3. nov 2009

no on mi uz minuly tyzden zahlasil, ze maminka ma babo v brusku 😕 😀

priznaky zatial absolutne ziadne. len mam stale napnute podbrusko, ako by mala prist mrcha. inak vobec nic. uvidime do kedy. pri danielkovi som blila od ca. 6tt do 16tt.

janulka04
3. nov 2009

nemyslim, siska,, ze by to bolo tym skorym odlucenim sa a danim ho do jasli...nieje to detska puberta? Myslim, Obdobie vzdoru??? U nas to prebiehalo tak nejak podobne, ale male skusali k tomu aj papulovat...esteze je to uz za nami...zatial... 😀

motylek17
3. nov 2009

a bola si v praci ci na pn-ke???

sisa2
3. nov 2009

jani - aj to je mozne. lebo teda papuluje jedna radost, obcas az zasnem, kde na to chodi 😕 😀

sisa2
3. nov 2009

maji - robila som. dalo sa to prezit.

motylek17
3. nov 2009

sisus klobuk dole, ze si to takto zvladla.... 🙂

groka
3. nov 2009

co je nove?

ja stale tu,len som bola sa okupat,uz mam aj vyfukane vlasy,namalovana som,este pojdem vyzehlit haro a pijem cajik a robim si kavu 😅 o 16:00 idem na otvorenie,ja sa bojim toho a dnes by som si chcela ist zasoferovat,ale neviem ci sa bude dat,lebo mm ide dnes s malym prec a neviem kedy pridu

sisa2
3. nov 2009

no ja som vtedy ani nerozmyslala nad tym, ze by som sla na PN 😉 a dufam, ze ani teraz nebudem musiet, ze bude vsetko v poriadku.

janulka04
3. nov 2009

majka, ja som tiez robila do 7.mesiaca...a preto nemam rada Bratislavu, lebo som robila vo velkych Chovatelskych v Avione a chlapi sa normalne nechali obsluzit, ze 20kg mech som mu davala do voziku...cest vynimkam, ale ani v buse ma nik nepustil sadnut po 12 hodinovej praci, takze tak 😠

groka
3. nov 2009

baby ja som bola doma 9 mesiacov na PN,potom 3 roky na materskej a teraz 2 mesiace doma po MD,hmm,do roboty mi nehrozi ist=babka,ale keby som dostala dobru pracovnu ponuku,tak pojdem hned,ale chcela by som babato doma,rano vstanem,malho do skolky,potom sup domov,mm do prace,babatenko nakrmim,obleciem,do obchodu nakup,vonku sa poprechadzat,domov navarit,upratat,atd......................potom sa uz len mojkat s oboma mojimi detickami 🙂 pekna predstava

janulka04
3. nov 2009

ze, groka...nic si z toho nerob..ja som nastupila do prace pred tym, ako mali male 3 roky a praca ma bavila..a robila som az do aprila a od tej doby nic...ale ja som bez prace na nervy, ale ako vravis, tiez sa tesim, ze male do skolky, potom nejake povinnosti, potom pre ne pridem aj s kocikom... 😔 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre