Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
22. júl 2009

ellit neviem.. eh.. radčej si kupim ešte jeden neviem tomu ešte uverit ale je tam 😀 😀 😀

ellit
22. júl 2009

hod foto 🙂

fazulka1512
22. júl 2009

malady tak to je super, blahozelam, tehulky poslite nejake tehubacilky 😉

fazulka1512
22. júl 2009

babulky ja sa bojim len toho, aby som nemusela ist na nejake oplodnovacky, aby sa nam to podarilo bez nejakych vystereni, lebo ja co tu citam ake niektore zeny maju problemy tak mne az mraz po chrbte nabehuje

malalady
22. júl 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

babiky tech sa vám vydarí.. 😀 😀 😀 😀

fazulka1512
22. júl 2009

malalady mam ich dikes, este ellit- kde to viazne

malalady
22. júl 2009

fazulka.. nemaj boja prečo by si sa to mala bat hm??? neboj sa vydarí sa. dúfam,že máte na to čas každý dník 😉

fazulka1512
22. júl 2009

malalady, ty si si nejak sledovala bt, alebo ovuku, alebo to bolo len take nevinne

malalady
22. júl 2009

fazulka nič len sme sa snažili stale.. 😀 žiadne vynechávačky 😀 😀 😀 😀

lucialen
22. júl 2009

Ahojte, Malalady gratulujem a chytaaaam 🙂

monika0001
22. júl 2009

ahojte!

No malalady ako to vyzerá?

monika0001
22. júl 2009

noo už som to čítala.. aaaaaaaaaaaa gratulujem!!!

lucialen
22. júl 2009

Pozeram, ze ste toho dnes dost stihli 🙂 Dostala som sa do obrazu.
My snazime kazdy druhy den, dnes som 19DC a ovulka stale nic, ale namiesto nej prisla nejaka mikoza 😠 v podbrusku ma picha uz asi pat dni, ale to asi len tak 😒

fazulka1512
22. júl 2009

lucialen to hned ako ti skoncila mrcha ste isli na vec, odvtedy kazdy 2 den

lucialen
22. júl 2009

Nooo nieeee, to by som asi nezvladla 😉 Od 13 DC

fazulka1512
22. júl 2009

malalady-mne mrcha skoncila pred tyzdnom, cez vikend sme nevedeli kde nam hlava stoji, ale uz sme vedeli ze uz nemozme dlhsie cakat, tak sme sa dnes na to vrhli v plnej zbroji, nic mi nebolo, az od vcera mam nadute brucho a vecer ma pichal vajecnik, ovulku by som mala dostat az 24 ale cert nikdy nespi a nechcela som ju prepast, radsej skor ako neskor

lucialen
22. júl 2009

Fazulka, ty mas ovulku az 24DC alebo 24teho jula?

eva30
22. júl 2009

malalady - to je skveléééééééééééééé, gratulujem, to je úplná paráda, tak prajem aby tam tie // vydžali a tiez chytam bacilky

fazulka - neboj nič, hlavne take veci necitaj, vobec sa tym nezatazuj, citaj si len taketo dobre veci ake si tu piseme a hotovo. niekedy je lepsie nemat o nejakych veciach ani paru a riesit problemy az vtedy ked su, nie predcasne

nadenka - dakujem a drzim palceky

fazulka1512
22. júl 2009

eva mas pravdu, dikes
lucialen-ovu mam 24 jula, aspon tak to vychadza, ja mam cyklus 28 dnovy, presne aj ovulku mam v strede cyklu

fazulka1512
22. júl 2009

idem si dat sprsku, ja sa vratim

biancarv
22. júl 2009

no ahojte, takže malalady gratulujem 😀 , dúfam že sa aj ja čoskoro pridám k tebe a ellit, len sa nechcem unáhliť s tým testovaním, asi počkám do konca mesiaca, ale aj tak som si istá že sa k vám pridám 😀 ,

ved povedzte baby je normálne aby som si nahovarala všetky príznaky tehotenstva? ako napr. časté močenie, pichanie vo vaječníku, biely výtok, plačlivosť, citlivosť, bolesť hlavy, pocit nafuknutého brucha, vlčí hlad, chuť na určité jedlá, zväčšenie a bolesť pŕs, straaaašna únava, býva mi nevoľno,vadí mi cigaretový dym atď no neverím tomu že by som si toto všetko nahovárala len kvôli tomu že chcem byť tehu, no nie? to sa ozdaj nedá a cítim sa tak ako ked som bola prvý krát tehu, tak ozdaj si to len nenahováram 😅

lucialen
22. júl 2009

Tak to mas super, mas pravidelny cyklus aj ovulku 🙂 To si niektore mozme len zelat. Urcite ti to uz coskoro vyjde, tak tento mesiac, hej?

fazulka1512
22. júl 2009

lucialen- no bola by som rada keby to vyslo tento mesiac, uvidime, necham sa prekvapit
bainca- ty si uz u mna davno vyriesena zalezitost, ze si tehu,ja sa k tomu ani nevyjadrujem

biancarv
22. júl 2009

hmmm díky fazulka, ako tak vidím tak leziem na nervy s tými svojimi rečami nielen manželovi,otcovi a svokre, ale už aj vám 🤐

fazulka1512
22. júl 2009

biancarv, mne s tym nelezies na nervy, prave naopak mne sa paci tvoj pristup, nestresujes si v pohodicke lebo vies ze sa to podarilo, prave naopak ja sa s tebou tesim

biancarv
22. júl 2009

malalady aký test si si robila že už ti po 12 dňoch ukazal pozi.výsledok? (písala si že sa snažíte od 10teho a dnes je len 22eho)

biancarv
22. júl 2009

tak díky fazulka, praveže sa mi zdalo že už aj tu leziem ľudom na nervy 😔 ale som rada že to tak nie je 😀

fazulka1512
22. júl 2009

nie bianca- je to v pohodicke, ked budes dam ti vediet, ok

biancarv
22. júl 2009

ok 😀

fazulka1512
22. júl 2009

zeny co robime piseme alebo ideme pozerat telku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre