Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
3. nov 2009

Jani, tak vy zijete tam, vyskusas si to, porovnas a potom nam napises, ci mame ist radsej rodit do Nemecka 😉 🙂

motylek17
3. nov 2009

petaf na jednorazovy prispevok mas narok ak sa dieta dozije 28 dni, az potom mozes ziadat o prispevok....

lucialen
3. nov 2009

Motylek, najskor musi platit 270 dni DPN a potom uz kludne mozes ostat na PN a budes dostavat prachy, v sume ako materska 😉 Ak este neplatis 270, tak nebudes dostavat nic na PN

motylek17
3. nov 2009

uz platim... teda o minuleho mesiaca....

motylek17
3. nov 2009

ale ked som zamestnana, tak nejake peniaze na pn-ke budem dostavat zo zakona... (prve dni zamestnavatel, ostatne socialka)

lucialen
3. nov 2009

Motylek, nejake ti budu platit, ale neviem, kolko percent z platu to je 😒

motylek17
3. nov 2009

prve tri dni tusim 25 % z platu a potom 55 % z platu... teda aspon si myslim....

sisa2
3. nov 2009

teda, pisete ako by vas za to platili 😀

sisa2
3. nov 2009

groka - ja mam tiez paniku zo zubarov, uplne hroznu. idem tam len ked je uz fakt zle. v marci mi zacala robit jeden zub, uz neboli .. myslis, ze som tam sla na dorobenie? 😅 budem to musiet absolvovat teraz, co uz. uz teraz mam z toho paniku 😔

groka
3. nov 2009

sisa tak som asi nekopletna,ale ja tam nepojdem aj ked budem tehu,viem ze to berie miminku vitamin,to budem radsej ja jest ten vitamin ako ist tam

sisa2
3. nov 2009

tusim budem mat zasa co studovat. ja som uz z tychto veci uplne mimo. ale DPN som si neplatila, takze aspon to ma nemusi trapit 😀

sisa2
3. nov 2009

co to berie miminku???
ja to radsej absolvujem, dufam, ze v tehu sa mozu davat injekcie. ak nie, tak mi nespravi nic.

groka
3. nov 2009

sisa vraj by sa injekcie nemali davat,preto som ja neabsolvovala zubara,berie mu asi vapnik,no ale vapnik budem teda brat ja aby som mu ho doplnala,ale pocula som ze uz su aj injekcie ktore mozu tehotne

cheerlady
3. nov 2009

ja som citala,ze lokalna anesteza nie je ziadny problem ani v tehotenstve 😉

sisa2
3. nov 2009

to mi nehovor, ze sa nemozu, lebo tam nepojdem ani omylom 🙄 viem, ze by som to mala absolvovat, nech mam potom pokoj ... moja chyba, mala som sa dokopat skor, ach jo.

sisa2
3. nov 2009

cheer - dik, si moja zachrana 😀 😵

cheerlady
3. nov 2009

sisa neboj sa,aj mne padol kamen zo srdca,ked som si to precitala 😀

sisa2
3. nov 2009

cheer 😀 😀 😀

popravde som rada, ze nie som sama, co je taky posero 😉

sisa2
3. nov 2009

cheer - uz si kupovala tehu oblecko? kde???

cheerlady
3. nov 2009

sisa minuly tyzden som si kupila od kamosky tehu rifle a este jedny v obchode-ale ziadne predrazene za 50eur jak vacsinou su,ale tie moje stali 17 😉 chcela som mat aspon dvoje,nech mam co striedat a ked tam dostanu nejake nove,tak urcite za tu cenu kupim este jedny 🙂 inak mne brusko vyskocilo az za posledne 2tyzdne,este by som vynosila aj moje bedrove,ale uz som chcela tehu-nevyhrna sa mi z nich tielko a brusko je v teplucku 😵 kupovala som u nas v Pezinku 🙂

groka
3. nov 2009

baby utekam na vodicak alebo ako to mam napisat,neviem co ma caka dnes,ale aj tak mi drzte palce,uz som aj na WC bola 😅 😅 😅

cheerlady
3. nov 2009

groka drzim palec!ja som pred prvou jazdou tiez par-krat navstivila wc 😀 😀 😀

janulka04
3. nov 2009

a ja som citala, ze infekcie v zuboch mozu velmi ublizit babatku, ze sa mozu preniest nan, takze ja uz som sa dokopala, ale strach mam strasny...dokonca raz mi dala injekciu a posadila do cakarne, ze nech pockam 20minut a ja som utiekla..kedze tam nik nebol 😒 😅

sisa2
3. nov 2009

groka drzim palce! zvladnes to, uvidis! daj potom vediet, ako bolo.

sisa2
3. nov 2009

cheer - dik. vsak to, ze 50€ sa mi za rifle nechce moc davat 😖 viem, ze janka sem davala raz nejaky link z MMB, ale kedze sa ma to vtedy este netykalo, tak som si ho samoska nenapisala 😒

janulka04
3. nov 2009

idem ti to kuk, siska...oki?

sisa2
3. nov 2009

jej jani, ty si poklad! 😵

janulka04
3. nov 2009

taaam je toho teraz moooreeee, fuuuhaaaa...a super ceny, ani som tam nedala vsetko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre