Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
4. nov 2009

groka drzim palce! ja som na trenazer nechodila, takze netusim, ako to prebieha.
s tymi zemiakovymi plackami si mi narobila chutky, mnaaaam, ja to strasne lubim. len sa mi nikdy nechce serinkat so struhanim zemiakov 😔 takze si to vacsinou davame len v restike. tu v BA je jedna, kde robia mega porcie, to vzdy s mm fucime a teda ja to malokedy cele dojem.

sisa2
4. nov 2009

tea - dakujem 😵 a presne, ked sa to podarilo nam pri mojich mega cykloch a hlavne totalne nepravidelnych + mam PCO, tak vam ostatnym to skratka tiez musi vyjst! moc moc drzim vsetkym palce!!!

cheerlady
4. nov 2009

sisa no to je super,ze sa mm tak tesil! 😀 aj moj sa tesil a samoska,ze aj teraz sa tesi,ale tieto posledne mesiace su hrozne,vobec to medzi nami nie je ako predtym,on je stale nervozny a potom sa len hadame,aj teraz sme zase od vcera pohadani,tak sa zase citim ako keby som bola vlastne sama 😔 😢

inak uz som pridala fotku bruska 😵

motylek17
4. nov 2009

sisa je pravda, ze male deti taketo veci vedia vycitit... stavas sa, ze ked zena nahodou koji a aj otehotnie, tak male, tu maminu uz nechce.... urcite na tom daco bude.... a ako sa citis??? to si viem predstavit tu radost vcera u vas... este raz gratulujem...

sisa2
4. nov 2009

peti - mne to u teba tiez pripada na ovulku toho 02.11., len ti tam skackaju tie teploty, kedze nemerias poriadne 😉 pripadne 29.10. nehrozi? to je na teba moc skoro? kolko dnove mavas cykly?

motylek17
4. nov 2009

cheerly to ma strasne mrzi.... mali by ste si to vsetko uzivat a nie hadat... odkaz mm nech je na teba dobry, lebo uvidi... 😀 ... inak chcem sa vas spytat hlavne tehuliek po prvy raz, ci predtym ako ste otehotneli, tak ste vedeli ze ste na toto vsetko pripravene... ci nie ste mlade atd... dakujem...

sisa2
4. nov 2009

cheer - krasne brusko!!!! 😵
mrzi ma, ze sa s mm hadate. ono to je zataz aj prenho aj pre teba, je to nove, treba si na to zvyknut. bude lepsie, uvidis. drzim palceky!

sisa2
4. nov 2009

maji - ja ani teraz neviem, ci som na to pripravena 😔 😀 pamatam si, ked som ostala 1x tehu, ze to bol dost sok. lebo som vedela, ze uz nie je cesta spat. ze kym sa nedarilo, tak sme stale mohli robit, co sme chceli, vela sme cestovali, uzivali si, stale sme boli niekde ... a zrazu som si uvedomila, ze toto vsetko skoncilo a nevedela som, ci to je to, co chcem, ci vlastne chcem byt tehu 😔 no hormony 😀

janulka04
4. nov 2009

ahojte babulky...
tak ja som sa dnes zobudila za hlbokej noci a nemohla som si najst brusko...straasne ma to vydesilo!!!! Nahmatala som si iba pneumatiku a protom vzdy za posledne dni tam bolo citit malu lopticku, asi ako grep... ☹
tak som isla cikat, lebo posladne dva tri tyzdne musim aj v noci a ked som sa vratila zase nic 😒
a ani teraz rano....citim ho, ale akoby vnutri...je mozne, ze sa tiez vrazil viac dotepla??? 😀 Ja som z toho magor, ale akoze nedepkujem, bolesti nemam ziadne, tak snad je ok...
groka, trenazer..to ma bavilo...az na to, ze som bola skoro stale na trave..na ceste mi to slo tisickrat lepsie, aj instruktor ma stale chvalil 🙂
sisa, tak to muselo byt radosti!!!!
cheerly, ono je to aj tym, ze my sme teraz take citlivejsie a naladovejsie a taktiez uz sme maminami od momentu najdenia dvoch ciarok, muzi sa nimi stanu az po porode, mozno sa len nevie do teba vcitit...a mozno mas teraz viac potrebu sa tulit a mojkat...akoze ja som papulnata, ale naposled som aj v posteli po milovani plakala...chudak nechapal...ma rozplakalo, ze to trvalo cca 20-30 minut aj s predohrou len.... 😀 😀
treba aj seba brat s rezervou, uvidis, bude dobre 😵

motylek17
4. nov 2009

ale ako planovali ste, nie??? ci to bola cisto nahoda???

fazulka1512
4. nov 2009

ahojte babule, no moja mrcha meska 6 den,citim sa normalne, sem tam pichne okolo vajecnika, alebo v podbrusku

janulka04
4. nov 2009

a babulky..
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cheerlady
4. nov 2009

motylek no my sme babatko chceli uz dlhsie,hlavne ked kamosky okolo mali babatka,tak sa to vo mne este viac ozvalo,ale chcela som si dokoncit na skole aspon Bc. (co sa mi podarilo v juni) a chcela som,aby sme mali najprv svadbu a doriesili otazku byvania,lebo sme zili spolu 2roky v podnajme,aby sme si to "vyskusali" - je to predsa ine ako ked si u rodicov..s mm sme spolu skoro 5rokov,takze na konci marca sme sa rozhodli,ze sa vezmeme (minunly rok ma na dovolenka poziadal o ruku) a svadba bola v juli.hned po svadbe sme kupili domcek,ktory teraz prerabame a dufam,ze o mesiac sa do neho nastahujeme. takze v podstate zakladne veci mame vyriesene,tak som nevidela dovod,preco sa do toho nepustit 🙂 no a este to najhlavnejsie - mm ma 28rokov a ja o par dni 22...mozno si niekto povie,ze taka mlada,nerozvazna,este bude lutovat...ale ja som na tom uplne inak ako moje rovesnicky-skoncila som gymnazium,isla externe na vysoku skolu,lebo som chcela byt aj financne samostatna,hned som sa zamestnala v jednej firme,popritom studujem dalej vysku,kupila som si auto,staram sa o domacnost a co je najhlavnejsie-riesim uplne ine veci ako moje rovesnicky,ktore su na dennom studiu,su zavisli od rodicov a ich hlavny problem je,co si obliect v sobotu na disku 😖 takze to je moj nazor,mozno si niekto povie,ze som moc mlada,ale ja sa na to urcite citim.a ked bude dietatko vacsie,tak ja budem este stale mlada mamina 😀 neuznavam teraz tu "modu",ze prve dieta mavaju zeny po 35-ke,lebo si chcu spravit karieru a co ja viem co-potom sa stava to,ze zrazu si povie uz chcem dieta a ma smolu,lebo sa jej uz vobec nemusi podarit otehotniet.naco su jej potom tie prachy a byty a neviem co,ked nikdy nebude mat dieta...
prepacte,som sa rozpisala 😅

motylek17
4. nov 2009

janulik dakujemeeeeeeeeeee.... 🙂

sisa2
4. nov 2009

maji - jasne, ze sme planovali. pri danielkovi viac ako rok, kym sa zadarilo.

motylek17
4. nov 2009

jani nebojkaj, uvidis vsetko je ok... neviem sa vcitit do teba, bo neviem co zazivas, ale verim, ze vsetko bude v najlepsom poriadku.. 😉

sisa2
4. nov 2009

jani - jaaaaj, na toto sa uz fakt "tesim". a hlavne mm 😀 vcera mi povedal, ze to beriem uz nejako v pohodicke tie //, ze minule som to brala inak. kukam, ze ako inak? a on, ze no vtedy si plakalaaaaaa 😀
hehe, ma nevidel v pondelok v office 😉

sisa2
4. nov 2009

jani - urcite je vsetko v poriadku, ziaden stres! babo sa len tak nestrati a ked nemas ziadne problemy, tak je to ok. hlavne klud!!!

motylek17
4. nov 2009

cheerly ako keby si opisala moj zivot, moje pocity.... presne tak je to aj u mna.... som rada, ze je nas viacerych.... bo mne naokolo hovoria, ze mas este cas a tak... ale ja vnutri citim, ze k uplnemu stastiu mi chyba len to malinkate.... obcas ked vidim deti co maju kamosky, deti co su v rodine, tak sa citim ako keby som tam nepatrila, kolko krat som sa zavrela a plakala...
ale verim, ze coskoro sa nam to vsetkym podari a budeme konecne maminami.... 😉

cheerlady
4. nov 2009

admin mi zmazal fotku 😠

jani ja sa spravam tak isto ako aj predtym,takze keby to bolo mojou vinou-alebo teda hromonami,tak by som sa nad tym nepozastavovala,ale ja sa spravam rovnako a on za kazdu blbost na mna spusti,niekedy sa pomaly bojim ho vobec oslovit 😔 aj moji rodicia si to vsimli,lebo uz sa neovlada ani pred nimi a su z toho dost smutni,ze par mesiacov po svadbe,este k tomu tehotna a takto sa sprava ☹

sisa2
4. nov 2009

cheer - napisala si to vystizne. ja ked niekedy vidim, co riesia teraz tie baby, nestacim sa divit. i ked, ja som v 22 tiez nad dietatom nerozmyslala 😔 ale fakt je, ze pokial sa na to citis, si s tym ty vyrovnana a je to to, co chces, tak nie je o com 😵

motylek17
4. nov 2009

cheerly strasne moc ma to mrzi, ale niektori chlapi sa s tymito vecami nevedia zmierit, teda nevedia prejavit radost na vonok a miesto toho co by mali byt stastni, su podrazdeni, nervozni, vsetko im vadi... myslim, ze si uvedomuju, ze nebudete uz len vy dvaja, ze ty sa nebudes uz o neho starat a na prvom mieste bude pre teba dieta.... chlapi su uz raz taki... ale verim, ze to boli, bo mna to tiez ranilo a asi kazdu z nas tady...

sisa2
4. nov 2009

cheer - sa zasa zjavne nudia 😠 nechapem, co im na tom vadi, ze si nemala svoju fotku, alebo ked si das do albumu aj nieco ine. niekedy mi tu nad tym stoji rozum. ale maju to v pravidlach 😖

cheerlady
4. nov 2009

motylek a ty mas kolko rokov? 🙂 neboj sa,ja verim,ze o par mesiacov tu budeme vsetky maminami! 😀
siska dakujeeem 😀
jani neboj nic,ja som sa necitila tehotna az kym mi asi pred 2tyzdnami nezacalo byt vidiet brusko 😉

janulka04
4. nov 2009

cheerly...a co tak stravit vikend spolu? Uvarit, co ma rad a hodit rec...mozno aj nieco jeho trapi...chlapi sa radi hraju na hrdinov, mozno ma nejaky problem...neviem...verim, ze debata by pomohla
podla mna sa muz len tak nezmeni po svadbe, asi tam bude ini problem...tym samozrejme na nic nenarazam...dufam, ze sa to medzi vami ujasni a budes mat uz len usmev na tvari, cheerly... 😵 😉

motylek17
4. nov 2009

cheerly 25... janka moze mat pravdu, skus sa s nim v klude porozpravat, zistit ci je vsetko v poriadku, preco sa zmenil po svadba atd....

cheerlady
4. nov 2009

ja mam pocit,ze on je nervozny z tej prerabky domu...ale co by potom preboha robil,keby sme dom stavali? 😲 ja tiez chcem,aby to bolo co najskor hotove,ale kvoli tom preboha nebudem na neho jak pes! 😠 ja sa ho napr.nieco opytam,aby si nemyslel,ze ma to nezaujima (lebo uz aj to mi vykrical),napr.nieco ohladom toho,co tam murari spravili a on hned zacne,ze aj tak sa v tom nevyznam a naco mi to bude vysvetlovat a bla bla.a ja na to-ved preto sa ta na to pytam,aby som vedela! 😠 no hroza a takychto prikladov je milion. ja len dufam,ze ked to uz bude hotove,tak sa ukludni a bude to aspon tak ako predtym.. 😔

motylek17
4. nov 2009

inak premluvila som mm, aby so mnou siel na ten vianocny koncert co ma dara rolins, tak dufam, ze si to spolu uzijeme a bude to take dobre ako o tom vsade pisu... strasne moc sa tesim.... jupiiiiiiiiiii 😀

sisa2
4. nov 2009

fazulka - k lekarovi sa nechystas? lebo to je nejake podozrive, ked mrcha tak dlho nic. nevies, kedy si mala ovu? ci to len nemas posunute.

cheerlady
4. nov 2009

motylek a kedy ma ten koncert?ja mam daru rada 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre