Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
22. júl 2009

babiky ona je ešte slaba ale je tam🙂)) a kuka stale e test a nezmizlo to 😀 stále je tam heh 😀 😀 dakujem za gratulácie juj 😵 😵 😵

biancarv
22. júl 2009

malalady akú značku testy si si prosím ťa robila? dakujem

fazulka1512
22. júl 2009

malalady, trosku rozmazana fotka ale je to tam, super
a kedy si mala dostat mrchu, v akom si vlastne dni cyklu

biancarv
22. júl 2009

malalady to je rapidclear?

malalady
22. júl 2009

bianca toto je rapiclear nemáš zač🙂

fazulka 2hého mala príst 😀 však ja som si myslela,že to ešte neukáže,ale ukázalo 😀 😀 😀

fazulka1512
22. júl 2009

tu pises ze mala prist 2.8, a zacali ste 10.7, dnes je 22.7, aky dlhy mas cyklus, kedy ti skoncila posledna mrcha
ja som z teba prekvapene soknuta, ale v dobrom, tesim sa s tebou

malalady
22. júl 2009

bianca presne tak ako som ti to napísala rapiclear ešte za tým je takým akože písaným classic

fazulka 5teho som dostala mrchu 9teo večer skončila a od 10teo šup snažílkovanie 😀 a tud je výsledok ale sme každý večer mojkali 😀 😀 😀 😀

biancarv
22. júl 2009

fazulka rapiclear ma na obale napísané že je schopný zachytiť tehotenstvo už 5 dní po oplodnení, ale na to sa nie vždy treba spoliehať, ale ako vidíš pri malejlady to aj bola pravda 😉

fazulka1512
22. júl 2009

sranda,tesim sa velmi,
musela si mat skor ovulku, alebo nie

malalady
22. júl 2009

fazul neviem ale mi je to asik jedno ked sú tam tie // 😀 😀 😀 😀 trea sa mojkat každý večer a teu budete na 100péro 😉 😉 😉 😉

malalady
22. júl 2009

bianca a čo ty moja tehulka ako??? kedy si to ideš potvrdit???? 😉

fazulka1512
22. júl 2009

tak to je fakt
ty si tomu cistym prikladom 😉
ako tak sledujem tak ty si svoje telo zaplavila spermami riadne, no ja ho zaplavujem teraz tak uvidime, teraz uvazujem ci je dobre cakat na ovulku,ja som ju sice este nemala ale sperma uz v sebe mam

biancarv
22. júl 2009

ááále malalady neviem neviem, mám uť kúpene nejaké testy len som ešte netestovala, nechcem sa zbytočne unahliť asi počkám do konca mesiaca potom testnem a podľa výsledku zavolám MUDr., ale je mi to v podstate jedno, čo sa týka toho testu, lebo viem že mi ozdaj nešibe, len chcem aby ked pôjdem k MUDr. aby tam už bolo poriadne vidno fazulku, nech mi to na 100% potvrdí a povie,, gratulujem a tu môžete vidieť ako vážmu ,,bábätku,, bije srdiečko,, 😀

fazulka nemôžeš sa spoliehať na tu ovulku, ved otehotneli ženy už aj pred,počas,po menzese, aj v čase neplodných dní , radšej to treba robiť ked ma na to človek chuť, ale viem že je to ťažké, aj ja robím ťuťumuťu skôr kôli tomu aby som bola tehu a nie pre chuť

fazulka1512
22. júl 2009

no ale ty uz tehu si, ja este nie, tak si vo vyhode, ja som preto zacala aspon o 2 dni skor, ako sa ma vajko uvolnit, aspon si myslim ze sa uvolnuje, lebo 3 dni pocas ovu ma bolia vajecniky, dufam ze ma nebolia naprazdno

malalady
22. júl 2009

fazul kašli na ovulku pekne sa mojkajte kedy sa bude len dat a teu budeš uvidíš 😉 😉 😉 😉

bianca🙂))))) tak to ti verím mne keby vyšiel negatívny tak si myslím,že to ešte ten test nezachytil... bo tieto pocity bývajú len pri tehu... 😉 hlavne ked začneš mat krče v maternici a my sme už tehu boli tak vieme jaké to je 😉 a so mna sa stala citlivá velmi osoba 😠

fazulka1512
22. júl 2009

no zaciatok mojkania som uz asi presvihla, zachytila som tak jej koniec, teraz nasleduje stred a potom stastny koniec, uvidime,,,,ochh.. ale si mi pozdvihla riadne naladu, teba si budem dlho pametat
pride mm z prace tak mu to hned oznamim a stiahnem z neho spodare

malalady
22. júl 2009

fazulkaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 smejééééééééééém🙂))))) kedy máš ty dostat tu mrchu???? 😠 ktorú dúfam nedostaneš 😀

biancarv
22. júl 2009

no presne malalady tie krče sú mi známe a aj ta prehnaná citlivosť, sa až čudujem na akých hlupostiach sa v poslednom čase viem rozrevať 😀

fazulka 😅 nech ti to vyjde, a ber to tak že ked už budeš maž bejby, už si takto nebudeš veľmi uživať 😀 , dá sa síce ale len obmedzene a aj chuti je už menej, tak to skús brať tak ako keby to malo byť naposledy(obrazne povedané) 😀

fazulka1512
22. júl 2009

ja mrchu 7.8 to je este dost casu, ja mam este len tyzden po mrche

biancarv
22. júl 2009

malalady takže ty budeš aprílovka 2010? približne aj ja 😀 asi 😀

fazulka1512
22. júl 2009

ja to vidim na maj 2010

malalady
22. júl 2009

bianca presne ja sa tiež čudujem čo kedysi na to kašlem a hned pohotovo odpoviem teraz mlčím a sa trápim aj ked to bolo so srandy povedané každá blbost ma vezme 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
22. júl 2009

bianca jj aprílovka😀 zase mi to tak vychadza 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

biancarv
22. júl 2009

ježiši malalady preeeeesne tak, aj ked mi môj muž povie nejakú hovadinu zo srandy ja som ticho , už sa mi tlačia slzy do očí a zaryto mlčím 😀 😀 😀

biancarv
22. júl 2009

a Tobias je baran alebo býk?

fazulka tak pevne verím že budeš prvá čo založí tému Májovky2010 😉

malalady
22. júl 2009

fazulka netáraj len sa mojinkaj 😀 😀 😀 😀 😀 a ked j bude to na maj nak hlavne,že bude bábo stoho nie??? 😉

malalady
22. júl 2009

bianca baran je 😉 aj tvrdohlavy je 😠

fazulka1512
22. júl 2009

no ja aprilovky nestiham nijak raz, skor majovky, mozno osud to tak chce lebo moj otec sa narodil a zomrel v maji
malady nemam doma muza, ale on dojde ale zajtra mu dam pokoj, ma zapas ale vecer pripadne v piatok rano to roztocime

malalady
22. júl 2009

fazul uvidíš 😉 hlavne,že bude bábo 😀 ale pamataj na ovulku sa radčej nespoliehaj bo do možeš pretianut až o niekolko mesiacov ako to tu čítam

brisilda
22. júl 2009

malalady mas podobny pribeh ako ja taktiez sme zacinali 10 a taktiez som mrchu mala ako ty uz len dufam, ze si taktiez najdem // ako ty 🙂)) 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre