Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
4. nov 2009

sisa. pekná foto, teraz je vidiet, že sa na teba malý podobá...
groka. tfuj tfuj, nech ti dopadne vodičák na jednotku..
janulka. tak ako sa máš? vidím že si suž 12tt... najprv sa mi to vlieklo ale teraz tie týždne začínajú nejako letiet 🙂

cheerlady
4. nov 2009

jeeej,sharmi,peknucka svadobna fotka 🙂

lucialen
4. nov 2009

Dzou, no ide domov, ale 20teho pride 🙂 Toto budu vlastne prve vianoce spolu 🙂 Raz sme boli spolu na vianoce este v UK, ale obaja sme robili, takze o nicom 😒
Sharmi, ved to, ze v BA su taky machri soferi, ze hroza 😒 Ale aj tu ked vidim auto z BA, tak som opatrnejsia, lebo oni predbiehaju aj v dedinach 😖 Tak na chlapceka ta tipuju? 🙂 Tak to bude diavca 😀
Baby mne je zase zle od obeda, je mi na grc ☹ Dufam, ze na mna nejde nejaka prasacia alebo ukarajinska chripka ☹

sharmana
4. nov 2009

ajoj cheer, dakujem 😉 sa mi dnes nejako zacnelo za satami, tak som si ich trosku pripomenula 🙂 každý den totiž cestujem okolo jedného svadobného salonu a majú tam krásne šaty...

sharmana
4. nov 2009

luci. presne to ma napadlo, že to bude "baba ako hora" 😀

lucialen
4. nov 2009

Jeej Sharmi, aka krasna nevesta a krasne saty 🙂 Inak tu pisete ake ste baculate a potom vidim vase fotky a ake kocky chuducke 🙂

dzou
4. nov 2009

shar jasne ja som uz 4dc 😀
no ja som v BA vobec nejazdila... a tu v Uk si prdim v pohode tu su celkom ohladuplny aspon u nas na vidieku 🙂
luci tak si uzite prve vianoce 😉

dzou
4. nov 2009

teda sharmi fakt nadherne saty 😉

sharmana
4. nov 2009

luci. dakujeem, ale pred svadbou som trochu schudla z nervov 😀 😀 nie že by som bola tučná, len ked som mala 54kg, tak som bola super chudučká, ale to už bolo dávno xixi...

sharmana
4. nov 2009

dakujem dzou. a zvykla si si na lavu stranu? nerobí ti to problém?

dzou
4. nov 2009

a inac co je to ta ukrajinska chripka?

sharmana
4. nov 2009

ukrajinska chripka, to si myslia, že je tam tá H1N1 tzv.prasacia, ale nie je to isté, este to nepotvrdili...

janulka04
4. nov 2009

ahojte babulky,
ako??
Sharmi, ty si kraaasnaaaa... 😵
groka, tak to dopadlo dobre nakoniec, vidis to...
ja som sa prave vratila z obchodov....kupila som si taky olejcek pre tehotne, teraz ma moze mm masirovat o dusu 😀 a Krowky, tak sa ladujem, mnam mnam..

groka
4. nov 2009

tak maly nas vytocil,slahol deku na kakao a vylial na telefon,takze uz bol okupany,prezliekla som ho a slahla do postele a uz spi

zajtra do obeda nieco mam ,takze nebudem doma,ale naobed uz ano,ideme babke upratovat riad do skrin

ja som si teraz dojedla hemendex,ble,nemala som to,aj vaha mi vyskocila,kaslem nato

a bola som ohladom jednej roboty pred trenazerom a baby z tohoto mam najlepsi pocit zatial,je to ale na polovicny uvazok od 13:00 do 17:00 za cistych 5000sk ale z toho si musim ja platit do zdravotnej poistovne cca 800sk alebo 900sk neviem presne,oplati sa baby ci nie?ale jeden mesiac vzdy budem robit 5 dni cele dni priblizne,ta majitelka predava muky a vsetky potraviny od parok neviem cez co a cajiky tam som si kupila aj ten na plodnost a vazene caje,su tam vyrobky pre deticky s tou celiakiou zdrava vyziva atd.nakoniec sa ma opytala ci jej poviem datum narodenia ak chcem,ja ze 23 rokov mam a ona ze datum tak som jej povedala kukala na datum a vravi mi ze ale vy ste mi strasne sympaticka,bla,bla,bla,mala som dojem ze vesti alebo co z datumu,v sobotu mi bude volat v kazdom pripade ci nastupujem alebo nie,lebo 14.11 je inventura a 16 je nastup ale buduci tyzden uz na zaucenie cez pc lebo tam je nejaky program alfa,nemam sajny co to je,ale ze to neni tazke a ani ona to nevedela najskor,takze cakam ci sa mi ozve

dzou
4. nov 2009

ja keby som teraz mala jazdit doma po pravej tak urcite zhavarujem 😀 doma som mala odjazezdene asi 3hod dokopy 😀 a tu uz taham 3 rok... a teda vobec mi to nerobilo problem lebo predtym ako som zacala jazdit som bola skoro rok kazdy den ako spolujazdec ked ma mm vozil do prace ale potom ho to omrzelo... a ani raz som nebuchla rukou do dveri ze prehodit rychlost ja som to brala normalne ze je to opacne a ked teraz kukam nejaky film tak furt ma napadne ze to co ty debili idu v protismere 😀 a to oni dobre idu 😀

janulka04
4. nov 2009

luci, dam ja svoju fotku, aby si videla ako "stihla" som ja....cakaj....hned je v albume...

sharmana
4. nov 2009

jani. sak sa červenat budem 😅
ozaj a už máš brusko? ja nejako zanedbávam natieranie, aj ked by som mala poctivo, aby som nemala strie, alebo ich aspon obmedzila 😒

lucialen
4. nov 2009

Groka, mne sa vidi, ze ked zarobis menej ako zivotne minimum, tak ti UP musi doplacat, ak si teda evidovana na UP a pracu si si nasla sama 🙂 To mi vravel bracho, ale radsej si to over 🙂 Podla mna sa to neoplati, ja tolko dostavam ako nezamestnana a nic nerobim 😉
Ja som inak soferovala po Dubline a tam su tiez vsetci ohladuplny, tam sa ovela lepsie soferuje, vsetci ti davaju prednost, v pohode 😉

dzou
4. nov 2009

ahoj groka... ja neviem ci sa oplati... neviem to porovnat 🙂
inac sa mas ako? uz po ovule?
aky olejcek? tu je velmi dobry biooil 😉 ten si potom urcite kupim 🙂

groka
4. nov 2009

luci ja budem mat zmluvu na dohodu,z uradu pracu ma okamzite vyradia ked budem zarabat viac ako 12 eur,takze nic

lucialen
4. nov 2009

Jani, sup sem cakam 🙂 Tie tvoje male su hrozne zlate, ja sa na nich vzdy smejem, take su zlate 😀 Normalne by som brala dvojicky 🙂

dzou
4. nov 2009

hej luci oni davaju prednost lebo nevedia pravidla cestnej premavky 😀 tak radsej stoja kolkokrat sa mi stalo ze mal prednost ten druhy a on stal a caal kym ja neprejdem... ale aj tu sa najdu blbci... hlavne mladi frajeri...

groka
4. nov 2009

u nas je velmi dobry detsky olejcek v tom sklenenom modry kraaaaasne vonia

groka
4. nov 2009

dzou mam po ovule,v nedelu bola pravdepodobne

lucialen
4. nov 2009

Preco viac ako 12eur? 😕 Ked budes na dohodu, mozes byt evidovana na UP a oni ti budu platit zdravotnu 😉 Mne to tak navrhovali, ale ja som sa dobrovolne odhlasila, lebo sa mi tam nechcelo chodit 😒

dzou
4. nov 2009

ja viem ktory luci... ja som sa s nim opalovala kedysi 😀

janulka04
4. nov 2009

ja mam baby Bübchen pre tehotne sprchovy gel, krem a teraz olejcek, som s tou znackou spokojna
a sharmi, ja uz strie mam po malych, ale nenavidim ten pocit, ked ma svrbi koza, co mam teraz casto
a nemozem sem tu fotku dat, iba ak by bol niekto na FB, poslem moje iniciale a moze sa pozriet na tie moje slaninky 😉 , ja mam k stihlosti uz daleko...a sharmi...brusko mi dnes zahadne zmizlo, uvidime, ci zajtra vylezie...lebo nemam vobec ziadne 😒

lucialen
4. nov 2009

To je jasne, blbci su vsade 😀 Zeby to bolo tym, ze nevedia predpisy? 😀 😀

groka
4. nov 2009

luci pardon 120 eur,je to tak u nas proste

lucialen
4. nov 2009

Skoda Jani 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre