Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
5. nov 2009

ono asi popisali zlozenie peciva, co ja viem?
no, napisala som mu, ze brusko doteraz bolo nielen hmatatelne, ale uz aj viditelne.. a o vcera nic...ze co by to tak mohlo byt, ci si mysli, ze to moze byt polohou maternice, ci sa mohla otocit...ja som ako ty a bris, ja stresujem nonstop... ☹

janulka04
5. nov 2009

a inac, ta struhanka je pekne hnusna, vyzera ako krupicovy cukor, tak som zvedava, co z tpho vylezie nakoniec, ci to bude aj jedle... 😀

motylek17
5. nov 2009

babulky program mi sam od seba zaznaci ovulku???? dnes mi je nejako zle... od vcera mi je na vracanie.... dufam, ze na mna daco nelezie.... ☹ ☹ ☹

petafr
5. nov 2009

Bris, ja som za Maxa! Sisu by som diskvalifikovalaj, ta nemoze byt objektivna 😉 😀 takze to podla mna vyhrava Max! juchu!!!!
Ale trepem, Sisa nic v zlom.. 😅
K tomu vodicaku, ja som robila v 18tich v BB, takze pohoda, rok som vobec nejazdila a ked som odisla na rok do UK, tak mi tiez dali dve deti a staraj sa o ne, takze som sa naucila jazdit tam... nastastie su tam velmi ohladuplni vodici, to na SK neexistuje...potom som jazdila vo FR a uz dva roky mam vlastne auto, takze sa najazdim, navyse kvoli robote teraz jazdim veeela prevela... Na bud. tyzden inac idem do Belehradu, vraj je to krasne mesto, tak sa tesim... beriem aj mm, tak si to uzijeme dufam, ze vyjde pocasie, aby som popri robote mohla aj nieco pokukat...
Groka, mame rovnaky termin ovulky, tak sa budeme vzajomne sledovat! Super, ze ti to islo vcera... a nakoniec ti nieco aj vyvestila ta pani podla datumu?

sisa2
5. nov 2009

maji - no som veru zvedava, kedy ti teplota pojde hore. kolkodnovy si mala minuly cyklus?

motylek17
5. nov 2009

mala som 34-dnovy cyklus... ide o to, ze dnes som hodinu pred meranim utekala na wc, tak neviem ci to dako neovplyvnilo teplotku.... podla mna mala byt 36,5... uvidim co dnes bude na ovu teste, bo uz tri dni mam uplne slabulinku druhu ciarku....

lucialen
5. nov 2009

Caute baby, mam dilemu http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 🙂
Takze podla teploty vyzera, ze ovula bola vcera, ale zvycajne meriam 8.30 a dnes az 9.15. Takze tam mam biely kruzok, ale 45 minut zase nieje az tak vela 😒 No ale samozrejme, vcera som nemala ziadne bolesti a ani hlien a hlien mam vzdy ked mam ovulku, ten wet. Tak ja fakt neviem, ci mohla byt alebo nie. Samozrejme zajtra mi to doki povie 😉 Co myslite?

petafr
5. nov 2009

maji, podla mna mohla byt ovulka aj vcera, ale ukaze ti to az o dva dni, ak budu teploty hore, ukazuje aj tak az po troch dnoch po ovulke... ja som zase nemala nijaky hlien tento mesiac, tak mam len prerusovanu ciaru... 😖

motylek17
5. nov 2009

ahaaaaaaa... ale ovu test bol zatial negativny... tak neviem.... som z toho jelen... ☹

lucialen
5. nov 2009

Majka a myslis ze uz bola ovulka? Nejake pocity?
Peti, gratulujem k ovulke 🙂 A mavas alebo nemavas hlien?

miskahryzka8
5. nov 2009

Dobre ranko 🙂 , dnes som isla na krv rano, tak som tu skor 🙂 , moj graf aky srandista, posledne dni kazdy den rast teploty o jeden stupen 😕 😅 : tp://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

co vsetko mi zmizne, ked mi skonci VIP 😕 ?

idem citat 🙂

sisa2
5. nov 2009

maji - ovu podla mna nebola, mas na to prilis nizke teploty, resp. tam nemas poriadny vystup. a ked si mala aj ovu testy negativne, tak este nebola. testujes kazdy den?
ak si bola hodku pred meranim na wc-ku, tak to urcite ovplyvnilo teplotu.

fazulka1512
5. nov 2009

dobre ranko dnes mi mrcha meska 7 den, brusko trosku nafuknute a stale chodim na wc, ze to mrcha a to vytok taky slaby
ach jaj 😒

sisa2
5. nov 2009

maji - a este mi napadlo, ak si mala 34-dnovy cyklus, tak by teoreticky ovu mala byt zajtra 😉

sisa2
5. nov 2009

luci - teplota zodpoveda tomu, ze by mohlo byt uz po ovu, ale tiez tazko hovorit, kedze nemerias pravidelne 😉
som zvedava, co ti zajtra povie doky.

petafr
5. nov 2009

luci nemavam hlien, ale minuly cyklus som vynimocne mala, asi zato, ze sme sa nesnazili hehe...
tak uvidime
fazulka a testovala si, alebo si bola za lekarom? Merias BT pripadne?

sisa2
5. nov 2009

peti teda, takto ma diskvalifikovat! 😠 😝 😀 a pritom sebastian je takeeeee pekne meno 😀

sisa2
5. nov 2009

fazulka - neskusala si dalsi test?

sisa2
5. nov 2009

miska - grafik zatial v poho, len skoda, ze nemoze byt tehulkovsky ☹
bez VIP budes v pohode fungovat, len ti to nebude ukazovat dni po ovulke, ani tie zelene a oranzove policka a predpokladane testovanie ... v podstate nic dolezite 😉

fazulka1512
5. nov 2009

test som dalsi neskusala, lebo mi sme sa az tak velmi nesnazilkovali aby som mohla byt tehu ,ja si myslim ze to je preto, lebo som trosku nachladena alebo preto, lebo sa pripravujeme na taky 2 tyzdnovy vylet a asi stres
a moja lekarka robi len raz do tyzdna a to je v utorok, takze ked nedostanem do utorka tak pojdem k nej

sisa2
5. nov 2009

fazulka - staci jedno snazilkovanie v spravny cas a je to 😀

miskahryzka8
5. nov 2009

groka, nastastie ste dobre poisteni 😉 , takze neva ako bola osemnasteho 🙂

sisa dik, dala som si letnu, kedze je taka zima 😀 , s kamoskou na babskej jazde v grecku minuly rok 🙂

rhodos, no pekne 😀 , ja mat zodpovednost za deti, tak som v strese uz uplne 😕 , no ja som cely den rozbehana a vecerna zumba ma este viac preberie a musim vzdy nakuknut aj na vas, si vas nechavam nakoniec 😀 , ale ja sa kazde rano mozem vyspat kolko chcem, preto byvam dlho hore, som tak naucena 🙂 , celkovo som nocny zivel, asi som bola v minulom zivote netopier 😀

peti, grratulujem k "upirskej" ovulke 😀

jani dik 🙂 , podla mna je s bruskom vsetko ok 🙂 , nekrvacala si alebo tak?

vcera sa riesili mena 🙂 ? to som nestihla vecer precitat 😅

jani tak si sprav domacu struhanku zo starych rozkov 😉

motylek, jj zaznaci ti ovu po 3 teplotach nad ciarou 🙂

preco je sisa diskvalifikovana 🙂 ? Z akych mien sa vybera a pre koho 🙂 ?

a kde sa vestilo podla datumu 🙂 ?

luci ja osobne netusim, si nemerala viac dni pred tym, sa ti nechcelo?

fazulka a nie si prechladnuta?

petafr
5. nov 2009

sebastian je nadherne meno Siska! Aj Danielko, to bola moja prva laska... strasne sa mi pacilo to meno na nom... Ale aj Max je take dynamicke meno... mne sa pacia vsetky tri!

petafr
5. nov 2009

Miska Miska, tolko otazok, nepozorna si... 😀 ja viem nestihas...

lucialen
5. nov 2009

Ja myslim ze ovulka bola, lebo prva poovulacna teplota u mna je vzdy 36,7 a potom to ide vyssie. No a dnes 36,8, takze bola. Len ten hlien mi nejde do hlavy 😒 Vam sa tiez stava, ze nemate hlien? 😒 Teda o Petke, uz viem 😉

motylek17
5. nov 2009

v poslednej dobe nemam nijake vytoky ☹ ... ovu testy robim poctivo od pondelka.... a ani prsia ma nebolia co pocas ovu vzdy hej... uvidim co bude dnes.... dakujem

motylek17
5. nov 2009

luci aj mne sa stava ze nemam.... chcem sa spytat ak by som mala ovu zajtra, je dobre sa poistit dnes vecer aj zatra rano a potom zasa vecer???

lucialen
5. nov 2009

Motylek, ja myslim ze u teba ovu este len bude 😉 Poistite tak ako sa citite, ja som nazoru, ze menej je niekedy viac 😉

motylek17
5. nov 2009

bojim sa aby sme to nepremeskali... ☹ je pravda ze ovulka trva len dve hodky??? trafit sa do toho spravneho casu da zabrat.... ☹

petafr
5. nov 2009

ja som pocula 12 hodin, co vajicko plava...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre