Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
5. nov 2009

veronika - ideme do hotela international vo velkej lomnici - aj majka aj my 😉

tea - dik, zatial sa mam ok. keby ma nebolelo brucho, ani neviem, ze som tehu. bodaj by mi bolo stale tak dobre. len ma nohavice tlacia na bruchu, ked sedim, co mi teda pride sialene skoro, kedze som len v 5tt 😒

nadi - dakujem! 😵 pozeram, ze ste to s mm pekne poistili, tak nech to vyjde! 😵 ja zatial tehubacile neposielam, nechcem to zakriknut ... ale hadam vam to vyjde aj tak.
super, ze sa vam podarila spravit kuchyna. tiez sa tesim, ked uz konecne budeme riesit tu nasu.

tea333
5. nov 2009

sisa nech len tlacia..a co povedal muzik na tu dobru spravu?nebola som tu tak neviem 😉

sisa2
5. nov 2009

no mne sa to zda byt nejako skoro 😕 nastastie mam rifle, co som nosila pred tym, ako som trochu schudla, tak si mam co dat, aby bublinka netrpela 😉

mm bol straaaaasne vyteseny 😀

tea333
5. nov 2009

to musi byt perfektny pocit, mat uz druhe na ceste 🙂

A INAK OTAZKA NA VSETKY BABY: Kolko deti by ste chceli mat? myslim konecny pocet 😀

sisa2
5. nov 2009

no popravde, je to napriek vsetkemu trocha sok 😉 ale prijemny 😵

ad anketa - dve. a mozno raz neskor este tretie, ale vzhladom na moj vek uz asi to tretie nebude.

tea333
5. nov 2009

nikdy nie je neskoro 😉 ked su dnes 60 rocne matkami 🙂

ja mam v plane 3. ja som z troch deti, aj moj chlap je, a pre mna je to ideal 🙂 a moje stastne cislo hehe

nadenkaaa
5. nov 2009

u nas asi 2 obaja sme z troch deti moj mm by chcel 3 ale vzhladom na moj vek budu asi len dve ak sa podari 😅 😀

lucialen
5. nov 2009

Caute, boli sme na nakupe a teraz sa ucim 😒
Tea, ako dopadol test? 🙂
Nadi, uz sme sa o teba bali, preco sa neukazujes 😉
Ja by som chcela urcite dve a tretie sa uvidi podla situacie 🙂 Ale ak to pojde takto dalej, budem spokojna aj s jednym 🙂

nadenkaaa
5. nov 2009

lucka uz som tu chybali ste mi 😉

janulka04
5. nov 2009

jeee, ahoj, nadenka....teeda, konecne ta tu mame... 😉
a tea, ja tri...mne to staci 😵 , takze ja finisujem 😀 😀

dzou
5. nov 2009

ahojte kocky.. no nadenka stratena ako sa mas? tak kuchyna uz hotova ja toho mojho nemozem dokopat k tym obkladom 😠 dufam ze bude vela prsat a potom uz nebude mat co robit tak bude aj doma robit...
tak ja som zase ina ... a my chceme len jedno baby 😅

tea333
5. nov 2009

janulka ty uz mas vybavene, ale vies ako..nikdy nehovor nikdy, stastne nahody sa stavaju 😀

nadenkaa este mozes dat stastnu seriu a budu 3 🙂

luci test este neviem, ale nic sa nedeje ak to nedam, bude opravak 😉
a nebud negativna,ani sa nenazdame a budeme si fotit rastuce bruska 😀

tea333
5. nov 2009

dzou preco len jedno? 😕

janulka04
5. nov 2009

tea, nestras, 4 uz je moc, ja som v rodine teraz zo sestrenic a surodencov jedina plodiaca 😀 , tak ja uz si len pockam na synovcekov a neterky a ostatne babatenka....3 naozaj stacia..
a dzou, niesi...ja som stale vsade tvrdila, ze chcem iba jedno a kukni 😀 😀
ale materstvo je nadherna vec.... 😵

dzou
5. nov 2009

no my sme sa tak rozhodli ,mm chce len jedno... a aj ja zatial...ale mne aj vsetci vestia ze budem mat len jedno 😀 ale o to nejde... keby sme boli bohatsi tak mozno...ako nie sme chudaci ale obaja sme z rodiny kde peniazky dost chybali tak nechceme aby to zazili aj nase deti... a este k tomu keby sme mali chlapca a devca tak by sme museli kupit vacsi dom lebo tu je zakon ze ked su uz tak puberte nemozu mat spolucnu izbu... tak zatial smerozhodnuty

tea333
5. nov 2009

janulka verim ze je 🙂
ja som tvrdila ze tak skoro deti mat nebudem, a uz by som brala dvojicky 🙂

dzou
5. nov 2009

sak ja sa smejem ze prave preto ze sme tak plne rozhodnuty ze chceme len jedno tak budu dvojicky 😀
jani a ktore su dedicne dvoj alebo jednovajecne

tea333
5. nov 2009

dzou tak to su fakticke dovody,..ani ja nechcem aby mojim detom chybalo, ani my sme neboli prave bohati,a casom sa to pekne polepsilo, ale pamatam si casy z utleho detstva, kedy som casto pocuvala ze mamka a ocko to nemozu kupit... 😒

dzou
5. nov 2009

no ja som to pocuvala dost dlho a aj mm... teraz nam je dobre 🙂 a jedno mimoc v poho zvladneme 😉 no aj dve ak by naaaaaaaaaaaaaahodou boli dvojicky 😀 ale mm by asi porazilo 😀

janulka04
5. nov 2009

dzou, to neviem, moja prababka mala trikrat dvojicky a spolu 11 deti...takze to mam asi po nej...a ja stale tvrdim, ze mi tam hore ktosi poslal dve naraz, lebo 1. som chcela len jedno 2. mam dve ruky, kazdej mozem dat jednu 😵
ale pravdou je, ze pri malych som zacala zistovat, ze raz este jedno urcite chcem...ale 4 nie, to uz je velmi vela a navyse by mi to gyndos zakazal, on sam ma nahnal, ze kvoli mojmu zdravotnemu stavu je najvyssi cas, takze tak....ale obdivujem rodiny s 4, 5 detmi a tu ich sudrznost a hurhaj, mne sa to paci...ale nechcela by som to doma 😀 😀

tea333
5. nov 2009

dzou 🙂

dzou
5. nov 2009

jani ja som zo 4 deti... teda 4 baby 😀 oco mal radost... a pravdu povediac my spolu az tak nedrzime 😒 ani neviem preco...

dzou
5. nov 2009

ako skor to myslim tak ze skor zavolam kamoske alebo napisem mail ako segram...

janulka04
5. nov 2009

...to je zvlastne, poznam take rodiny...a vzdy sa mi to pacilo...ale ako vravim, nie doma 😀 😀

tea333
5. nov 2009

janulka my sme robili hurhaj traja 🙂 mam bratov dvojicky, hyperaktivne deti 😎 ale vzdy bolo veselo a teraz su z nas super kamarati, chodime hrat biliard a zabavat sa a chalani mi rozpravaju o frajerkach,,..je super pocit nebyt na tom svete sama, kamarati tu nemusia byt naveky ale bratia tu vzdy budu 🙂

dzou
5. nov 2009

no ono to bude ja tym ze medzi nimi 3-ma je rok po roku rozdiel a ja som po 6 rokoch... takze ja som vzdy bola tak nejak mimo nich...... ale vies jano staci ze jedna robi rozbroje a uz je zle ...

dzou
5. nov 2009

jani zase som ta premenovala sorry 😅

janulka04
5. nov 2009

v pohode, dzou, 😀
no ja mam len brata, ale je to moja velka opora....pritom sme sa ako deti do krvi bili 😀 😀

dzou
5. nov 2009

inac zajtra tu asi vobec nebudem... po robote idem shopingovat(koncim o 12.30 v piatok 😀 ) a potom ideme kukat na ohnostroj, lebo dnes tu maju akoze taky sviatok bonfire night .. a to viac striealju ako na silvestra... a ked sa ma spytate ze o com je ten sviatok tak vam poviem, ze pomaly ani anglicania nevedia ale hlavne ze oslavuju 😀 ale tak je to nieco ze ked bola davno nejaka revolucia tak podpalili parlament house ci co ... tak oslavuju 😀 no a zajtra bude akcoska a nejake stanky s obcersvenim a tak ... takze asi nestihnem prist kuknut.... 🙂

janulka04
5. nov 2009

no, tak sa hlavne pekne zabav dzou...
inac, ten moj potapac si zo mna asi utahuje, lebo brusko sa zahadne zase zjavilo, sme s mm nechapali...dobre si z nas striela, ze?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre