Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
22. júl 2009

brisilda chytaaaaaaaaaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

brisilda
22. júl 2009

😀 uz 😉

malalady
22. júl 2009

no hlavne nech sa ti to podarí máš už nejaké aj tie príznaky 😉

biancarv
22. júl 2009

malalady aj ja som baran (marcový) a môj muž je tiež baran (aprílový) , náš syn je vodnár (februárový) a toto naše druhé očakávanie by bol tretí baran (aprílový) a si predstav že ked som otehotnela vtedy ked si myslím tak termí pôrodu mi vychádza na ten istý deň ako sa narodil manžel 14.4 😀 😀 😀 to bude mať teda darček

biancarv
22. júl 2009

ahoj brisilda,no dnes večer tu máme konečne veselšie po dlhšom čase 😀

malalady
22. júl 2009

bianca tak to by bola sranda 😎 😎 😎 😎 heh no on je tiež marec,ale mal byt apríl len sa o mesiac skor narodil bo ho zle placenta vyživovala ☹

biancarv
22. júl 2009

a ktorého ? ja som 30 marec

a vieš si predstaviť troch tvrdohlavých baronov? len Paťko je normálny vodnárik, zatial nie je taký tvrdohlavý ako ja alebo manžel, chvála bohu 😀

malalady
22. júl 2009

23 marca

brisilda
22. júl 2009

ahojte 🙂 no priznaky nemam ja neviem pri prvom som hned v den oplodnenia vedela ze som v tom no teraz je to ine mam pocit, ze som tehotna ale ten prekliaty test stale ukazuje len 1 ciarku 😉 ( tu druhu si mam asi dokreslit ) 😀 no ved uvidim taktiez ma test rapiclear clasic a tak isto aj comfort doteraz som skusala len mama test tak sa necham prekvapit 😒

biancarv
22. júl 2009

vtedy má môj muž meniny 😀 😀 😀

nadenkaaa
22. júl 2009

bianca podla menzesu by si mala byt marcovka nie? 😉

biancarv
22. júl 2009

vidíš brisilda tak to sme zatial dve čo si tú čiarku musia dokresliť a vedia že sú tehu 😉 nič nezostáva len byť trpezlivá

brisilda
22. júl 2009

bianca no nieco mi hovor o tej trpezlivosti ja by som uz najradsej mala babo pri sebe 🙂)))) 😀 som strasne nedockava a ked si predstavim 9 mes. s 20 kg nadvahou hm......... esteze bude zima a nebude tak horko ako teraz

biancarv
22. júl 2009

nadenka ahoj, no nie lebo ako som to už opisovala asi 4 razy, tak ešte raz: menzes som mala 28.5 potom na 39DC som mala styk so vším všudy, potom prišlo na 40DC len špinenie, takže mrcha normálna už nedorazila(nemala som ani žiadne bolesti ako zvyknem mať pri mrche) to bolo 5.7, takže ked som naozaj otehotnela toho 4.7, tak termín vychádza na marec, neverím že by mi to počítali od toho mája, ved to by bol brutálny skok

malalady
22. júl 2009

brisilda tak skús ten čo ja 😀

biancarv
22. júl 2009

brisilda tebe je ešte dobre , ja som pri prvom mala 30 kíl navyše 😀 , pri pôrode mi 15 kíl odišlo a za dva mesiace som bola ako pred tehu 😀 kojenie je super zbavuje kilogramov ani sa nenazdáš 😉 a ver aj ja som straaašne nedočkavá 😵

nadenkaaa
22. júl 2009

Bianca aha no dufam a verim 😉 ze ti tie dve ciarky vydu ale v podstate ani nemusia hlavne ked ti to potvrdi lekar a ty uvidis na usg taku malu machulku 😵

biancarv
22. júl 2009

nadenka som chcel a napísať na apríl a nie marec 😵

biancarv
22. júl 2009

a čo nadenka snažilkujete? som čítala tvoj príspevok že tvoja kamoška otehotnela na konci mrcha dva razy za sebou takže vyskúšaš....a skúsila si? 😉

brisilda
22. júl 2009

no jasne vyskusam taktiez ten test ako ty a verim,ze budem kracat v tvojich slapajach 🙂))))
bianca no ja som pri prvom pribrala 20 a ostalo mi 10 no za 6 rokov som to dotiahla k 70 kg :((( a to som predtym mala krasnych 55 🙂)))) ale akosi mi to nevadi som rada ze nesom vychudnuta ako stamba 🙂))) ved aj perovat treba no ne? 🙂

biancarv
22. júl 2009

aj ja mám 55kg(výška 175cm), zatial 😀

brisilda
22. júl 2009

nooooooooooooo nikomu je dobre 🙂)))))))))

nadenkaaa
22. júl 2009

no jasne ze skusila uz snazilkujeme vo velkom 🙂))aj predvcerom aj vcera aj dneska 😅 a dokonca uz robim aj povinnu gymnastiku po snazilkovani uz si pripadam ako blbec 😀 😀 😀 nohy na plafone 😀 😉

brisilda
22. júl 2009

kocky to vazne dvyhate hore nohy ??? myslite , ze to zabera ??? podla mna ak sa ma zadarit tak sa zadari ci dvyhate nohy hore alebo nie 😒 hm....

fazulka1512
22. júl 2009

beriem ta za slovo

biancarv
22. júl 2009

brisilda to je len pre istotu, aj ja robím po každom sexe sviečky, alebo si dám hromadu vankúšou pod zadok 😀

brisilda
22. júl 2009

zeby som zacala aj ja 🙂)))) ale no clovek nikdy nevie ak sa nepotvrdi tehotensgtvo tak zacnem tomu asi aj ja verit uz len pre ten pocit

nadenkaaa
22. júl 2009

bris to vies topiaci sa aj slamky chyta 😀 😔 ak by mohlo pomoct mat nohy na plafone co by clovek neurobil 😀 inak som to doteraz nerobila ale teraz som si povedala ze urobim vsetko preto aby boli dve ciarky tak uvidime 😉

brisilda
22. júl 2009

nadenka drzim ti palce tak isto aj ostatnym ktore sa snazite otehotniet a pevne verim, ze sa nam to v aprili podari a budeme si pisat zazitky s porodu

fazulka1512
22. júl 2009

no ja davam tiez nohy hore a vankus mam pocas tutumutu pod zadkom
nadenkaaa- vy na to idete tiez zhurta a nic nenechavas na nahodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre