Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
6. nov 2009

caute babulky tk u nas prsi tazke ziadna akcoska s ohnostrojom sa nekonala ale shoping dopadol dobre konecne som si kupila ryfle co som chcela aj som objavila jeden dobry kocik co sa mi paci 😉 ak najdem link tak ukazem...
siska 😒 dufam, ze to nie je nic vazne urcite daj vediet moc na teba budem mysliet
luci no skoda ze zase anovulak, ale ako uz niekto pisal mono sa lekar sekol nikdy nevies ci sa nemyli... ale tak uz dalsi mesiac to urcite vyjde 😉

sharmana
6. nov 2009

ajoj dzou, vidím že cez víkend tu zas nikto nebude 😉
jeej, tak si si kúpila rifličky? supis... mna teraz tiež chytá shopingovanie, to je to predvianočné 🙂
mne je lúto sisy, ja sa teraz tiež velmi bojím, vsade choroby, ešte k tomu tá chrípka... ja neviem, ale dnes by mali žene dat medailu za to, ak donosí a porodí zdravé dietatko..

lucialen
6. nov 2009

Ahojte, som tu opat 😒
Sisa ako? Bola si? Dufam, ze vsetko ok s malinkym!

cheerlady
6. nov 2009

ahojte baby,som spat.cakala som ,ze uz tu bude sisa,ale ako vidim zatial nic 😕 ktovie ci si ju tam nenechali pre istotu 😨

janulka04
6. nov 2009

co to citam? Siska, myslim na teba, drzim vsetko, co sa da, velke tfuuuuuj tebe aj drobcekovi, drzte sa...dufam, ze nic vazne... ☹

brisilda
6. nov 2009

ahojte kocky len som vas sem prisla kuknut a co nevidim ☹ sisa velmi drzim place aby ti to dobre dopadlo uz nejedna krvacala a ty ako pises nekrvacas len ak sa utries takze verim, ze to neni nic vazne a nejake lieky to spravia 😉 drz sa a hlavne nestresuj to ti teraz nepomoze aj ked to je asi takej chvili tazke ☹
tea ja mam v plane ostat pri 2 ale aj sa zadari teraz chlapcek tak v takom pripade bude v plane aj 3 😀

lucialen
6. nov 2009

Bris a ked bude aj treti chlapec? 😀

cheerlady
6. nov 2009

tak bris bude mat futbalovu jedenastku 😀 😀 😀

dzou
6. nov 2009

cute babulky ja len na skok... ze ci siska pisala ale ako vidim tak nie 😒
nasla som ten link http://www.mothercare.com/Mothercare-mychoice-p... presne ten zeleny som videla v obchode tak sa mi mooooooc pacil 🙂 a ja aj moc chcem zeleny 😀

miskahryzka8
6. nov 2009

ahojte 🙂 , http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 tak stupajuca tendencia stupen za den pokracuje, som zveda az kam 😀, minuly cyklus som mala mrchu na 26 den, teraz by som chcela co najskor, nech sa co najskor mozme zacat snazit 🙂 , kolko dni ored mrchou klesne teplota zvycajne?

peti grafik zatial pekny, len tak dalej 🙂

dzou tak pisem teda 😀

baby, viete co, ja som zistila, ze ta sukna pletena co som si vcera kupila je ponco 😕 😀 , ale ja by som ho kludne nosila ako suknu 😀

motylek, ty mavas ovu na 20 den cyklu?

rhodos, no mne sa franina straasne paci 🙂 , ale este sa ju musim naucit 😀, ten termin zumby je zmeneny aj hotel, lebo to organizuje studio miracle a som za to na nich nahnevana, boli problemy s tym prvym hotelom, ale ja teraz vyzeram ako truhlik, ten vikend bol minule super, len toto ma stve. Dalsi zumba vikend chcem organizovat ja sama pri bratislave tyzden po mikulasi, potom dam vediet 🙂

luci ja som tiez zvedava ci ovulka bola, snad sa docitam 😀

jeeej ako sa vola ta eroticka hra aj ja chcem taku 😀 ?

groka, hliva neviem ci sa moze pri otehotnievani...

ozi kocky papkate kyselinku listovu 🙂 , ja mam este plus B12 a zelezo na tu moju chudokrvnost 😅

jani ja stale hovorim, ze si to nechavame pod sromcek 😉

luci ☹ , a to co znamena ked prestane rast a nepraskne, to preco?

co ukaze hormonalny profil? A ked sa ti to strieda, tak to aj vajecniky sa striedaju, nie? Kazdy mesiac by mal jeden ovulovat a potom druhy, nie?

sisa, no ked si tehu na zaciatku, tak moze byt este mrcha, drzim palce aby bolo vsetko OK!!!!!!!!!!!!!!!

ceerlady ☹ a kto to u vas zvykne vacsinou preklenut?

sharmi veru, uplne najprirodzenejsia vec otehotniet a porodit a kolki s tym maju problemy 😢 a taky co ani nechcu deti a potom ich aj odlozia, ti otehotnievaju len taky fukot ☹

juj tak dufam, ze siska je ok a coskoro napise, drzim paceky!!!!!

papa zajtra 🙂

tea333
7. nov 2009

Ahoj baby akurat som sa vratila z akcie takze pisem vlastne prvo-posledna 😉
Siska dufam bola u lekara, dufam ze sa nic nestalo, snad da rano vediet 😒

groka
7. nov 2009

Ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/groka vcera mi bolo velmi zle ked som pobede s malym vstala,este aj u babky ked som tam bola,nevedela som ani co jest,tak som jedla orechy a pistacie,potom uz bolo dobre,

pojdem vas precitat,ale idem sa dat do poriadku,som hore sice od 7:15 ale este chodime v pyzamach a mm ide dnes do obeda do prace

groka
7. nov 2009

sisa,verim ze to bude v poriadku,si v obdobi mrchy,takze je mozne ze ju mas

petafr
7. nov 2009

ahojte, ja som zle spala, vcera ma cely den tahalo podbrusko, tak si viete predstavit, ako som uz v myslienkach tehotna... tak som kvoli tomu ani poriadne nespala, lebo som stale na to myslela, a to som bola este pred par dnami presvedcena, ze som nad vecou a ze tento cyklus budem prezivat v klude... musim sa ukludnit nejako, lebo budem potom zase sklamana...
Sisa, ozvi sa, sme ako na ihlach, dufam, ze je vsetko v poriadku. Inac baby, mozno by sme mali pomysliet na to, ze si spravime nejaku internu postu s kontaktami, pre tie, co chcu samozrejme, uz sa pozname tak dobre, ze ked niekto zmizne, tak sa strachujeme a sme hotove... minule nadenka, teraz sisa... alebo len musim byt trpezlivejsia...
moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/298c74, zatial nic nove...
Miska, tebe to paradne stupa, pockat aby si nakoniec este neotehu ty, co tento mesiac nesmies! A s tym poncom si ma pobavila 😀
baby, mm ma buduci vikend narodky, nemam napady, ale fakt ziadne... musim nieco vymysliet...

motylek17
7. nov 2009

ahojte, moj dnesny graf... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... vcera boli na ovu rovnake ciarky, nechapem, preco mi to neoznacilo ovu.... ☹

groka
7. nov 2009

motylek lebo musis zadat 3 po sebe stupajuce teploty a potom ju oznaci na vcerajsi den

petafr
7. nov 2009

ako vravi groka, musis si este pockat do pondelka na vyznacenie... snazili ste sa?

lucialen
7. nov 2009

Motyle, ked vcera boli 2ciarky, tak ovu bude do 48hodin, podla teploty ovu este nebola, teda bude dnes, mozno v noci 🙂 Takze dnes len snazilkujte, vobec sa tym netrap 😉 🙂
Inak dobre ranko 🙂 Zase som merala teplotu, ono to teplotne vyzera, ze ovu bola http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5, nechapem, co by mi zvysilo BT ak nie zlte teliestko ktore sa uvolnilo z vajicka, hm 😒 Ja som samy zazrak 😀
Miska, praveze v septembri ked neprasklo vajko, tak to bolo z laveho vajecnika, oktober pravy vajecnik a praskol a teraz zase pravy vajecnik a nepraskol 😒 No a hormonalny profil ukaze ci nemam privela alebo primalo nejakych hormonov, tak mi doki povedal 😒
Peti ja som s darcekmi a prekvapeniami 0 bodov, fakt nepomozem, len ak by si teda nasla tie // 🙂

petafr
7. nov 2009

no Luci, tak to je celkom dobry napad, len neviem ako to zariadim... alebo si poziciam nieci test? 😀 😀 😀

lucialen
7. nov 2009

Peti, skus sa opytat jednej z tehuliek, ci by ti ocikala test 😀 Najlepsie Janka, to by si akurat stihla 😀

groka
7. nov 2009

baby od pondelka nastupujem do roboty na polovickyn uvazok,len teraz mam problem s autoskolou,myslite ze budem problem ked nebudem chodit na teorie a budem sa ucit doma nakolko mam zrychleny vodicsky?

lucialen
7. nov 2009

Groka, ja som chodila na teorie, a bolo to o nicom 😉 Lepsie sa mi ucilo doma. Urcite to zvladnes , nauc sa testy a je to 😉

groka
7. nov 2009

lucia a nebudu ma drkat na skuske policajti ze som nechodila na teorie?

sisa2
7. nov 2009

ahojte babule, zijem, dycham, nespinim 🙂
ste moc zlate, ze ste na nas mysleli a drzali palceky. dufam, ze tento stres nebudem musiet viackrat zazit 😔

lucialen
7. nov 2009

Policajti nebudu vediet, ked napises dobre test, na jazde sa nebudete rozpravat o teorii a pri cuvani tiez. Len neviem ta technicka cast skusky este byva? Ja myslim, ze to bude ok, nemusis sa bat. 😉 🙂
Sisa a bola si u doktora? Som rada, ze vsetko ok 😵

sisa2
7. nov 2009

peti - grafik zatial fajn, len nech sa drzi pekne hore.
s darcekom neporadim ... co ma mm rad? ja viem, ze mojmu mozem kupovat DVD-cka, to mu vzdy spravi radost. alebo som teraz videla novu knihu beatles (on ich ma rad), takze kupim a bud dostane na vianoce alebo na narodky vo februari. my si nezvykneme kupovat nejake velke darceky.
ale v podstate ak vam to vyslo, tak buduci vikend uz budes vediet a ten test by bol ten najkrajsi darcek 😵

sisa2
7. nov 2009

maji - musi len cakat, kym stupne teplota. kedze ovu test bol pozitivny, tak to bude asi zajtra. drzim vsetko co sa da!!!!

sisa2
7. nov 2009

groka - gratulujem k praci 🙂 ja som chodila tiez len na jazdy a nie na teoriu, rovnako som mala ten zrychleny kurz. a policajtov to vobec nezaujimalo.

sisa2
7. nov 2009

luci - nechapem to tvoje vajko. lebo podla BT to fakt vyzera, ze ovu bola a rovnako neviem, co by sposobilo narast teploty. tak hadam sa lekvos pomylil.

hej, bola som. zazitok na dlhu dobu 😔

sisa2
7. nov 2009

miska - ta tvoja teplota je fakt zaujimava. som zvedava, co z toho bude. mne teplota vacsinou klesla az v den mrchy, ale to je u kazdej indi-vindi.
ponco ma fakt dostalo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre