Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
8. nov 2009

hej? ja som ho videla prvy krat ale aj feedbacky maju dobre tak asi to bude moj favorit 😀 a mm urcite favorit pre cenu 😀
joj chudatko... tak dufam, ze sa ti polepsi... vidis aspon ma napadlo ze si musim ist spravit alchemilku..

motylek17
8. nov 2009

cheerly dakujem za spravu.... ☹ slak to traf.... ☹
babulky neuveritelne ma boli podbrusko, neviem co sa deje... ☹
mm pri milovani daco vadilo, uz tri dni, tak som si spomenula na vas, na ten krcok, skusila som a bol tam, tvrdy jak kamen... co to znamena???? museli sme vymysliet polohu pri ktorej to nevadilo.... 😒
navyse som od vcera strasne podrazdena, toto som este nemala.... o nicom vikend... ☹

motylek17
8. nov 2009

dzou zaujimavy kocik... 😉
luci vidim, ze aj ty trpis bolestami.... ☹

dzou
8. nov 2009

no tvrdy je po ovu ...

motylek17
8. nov 2009

luci tou modrou je oznaceny anovulak??? aj mne sa zda ze ovulka bola.... drzim palecky....

lucialen
8. nov 2009

Motylek, ja nerozumiem. Podla tvojho testu by ovulka mohla byt este dnes, lebo teplota ukazovala rano, ze ovu este nebola. Ale zase nemozes mat tvrdy krcok. Krcok makne pred ovulkou a pred mrchou 😒 Zaujimave. Bolest podbruska a podrazdenost moze byt ovulkou
Vitaj v klube ukrutna bolest podbruska 😉 🙂 Ale nieje mi do smiechu

motylek17
8. nov 2009

dzou dakujem....aspon viem, ze ho tam mam.... 😀 do kedy to bude tvrde??? nevies?

lucialen
8. nov 2009

Motylek, ja som si tam sama zaznacila, kedy bola podla mna ovu, ci bola, neviem

motylek17
8. nov 2009

luci mi hovor.... ☹
teraz mam v tom pekny zmatok... 😒

lucialen
8. nov 2009

Motylek tvrdy mude az do mrchy

dzou
8. nov 2009

no mne stvrdne tak 2-3dni po ovu uplne a potom tak 2dni pred mrchou zacne maknut... ja som ho sledovala 2 mesiace tak uz by som ani merat nemusela 😀 ale zase ori ivu je to take vselijake kedze je moc vysoko tak nemozem dociahnut 😅 tal meriam 😀

sharmana
8. nov 2009

dzou. no kamosky dve už majú deti, tie sa odmlcali k detom, dalsia sa odmlcala, ked som sa vydala, akoby hladala radšej spoločnosť slobodnych dievčat, aby mohla s nimi cestovat atd. a dalsia kočka, s tou som sa stretavala aj tak len sporadicky..
no ja tako poznám velmi dobre, ale nie sú to dobré kočíky, to sú také polské, lacnejsie... farebne sú pekné, ale ináč sú velmi nemotorné, tazké a sirokánske.. okrem toho mávajú aj tie nafukovacie kolesá a tie mávajú často defekty 🙂
určite si hladaj co najlahsí kočík a čo sa lahucko ovláda...

motylek17
8. nov 2009

cize to znamena, ze ovulka by mohla byt, nie??? ale preco mi to neoznacilo v grafe... ☹

dzou
8. nov 2009

sharmi dik za nazor na kocik... no sak este ma koooooooooooooopec casu na rozhodnutie 😉
luci dufam, ze sa ti ulavilo no vyzera to ze ovu bola tak uvidis...
maji ale tak ako uz pisali baby musis pockat 3dni na oznacenie ovu

sisa2
8. nov 2009

jani - gratulujem k bytiku! tesim sa, ze vam to vyslo!!!!! viem si predstavit tu radost.
my sme tiez mali byvat do vianoc. uz mi je jasne, ze nebudeme. nestresujem, nepomozem si. asi by to bolo az moc pekne ☹

motylek17
8. nov 2009

viem, viem, teraz som kontrolovala ten krcok a uz sa mi zda ze makne... ale cele to tam dole, je nejake divne... ☹

sisa2
8. nov 2009

maji - FF ti ovu este nemoze vyznacit, kedze ti nevystupila teplota. ovu test si mala pozitivny? bola ta druha rovnako silna (alebo silnejsia) ako kontrolna????

motylek17
8. nov 2009

v piatok boli rovnako silne, vcera uz bola druha slabsia....

motylek17
8. nov 2009

sisus, uvidis, ze budes coskoro byvat... 😉

dzou
8. nov 2009

ahoj siiiiiiis som dnes na teba myslela 🙂 ako sa mas? dufam, ze je vsetko ok 😉

sisa2
8. nov 2009

dzou - tako nieeeeee. ono sice na obrazku vyzera byt fajn (to co si dala ten druhy link je super!), ale presne ako sharmi pisala - su tazke, nemotorne, zle sa ovladaju. na druhej strane su super do velkej zimy s vela snehom, kedze su velke (priestranne) a maju nafukovacie kolesa. mne ale viac vyhovuje vpredu otocne kolieska, cize nie nafukovacie (velke otocne ma tusim len PP AT4), ale uz som to nesledovala.

dzou
8. nov 2009

sak ja dam na vase rady 😉 ale tusim tam pisali ze ma otocne kolieska tak neviem ale sak mam este kopec casu ako som uz pisala... potom sa budem radit od rana do vecera lebo ja som v tomto moc nerozhodna as nakoniec ostanem pri tom mothercare co som dala vcera 🙂

motylek17
8. nov 2009

dzou potom sa budeme radit vsetky.... 😀

sharmana
8. nov 2009

dzou. aby si sa nehnevala 😉 moja segra totiž ten kočik mala, a olutovala to strasne moc... ja sa cudujem, že ho vôbec ešte dnes niekto kupuje..
ajojte ostatné kočky 🙂

sisa2
8. nov 2009

maji - tak to potom fakt nechapem, na co caka krk a teplota 😠 dufam, ze zajtra uz bude hore. aj jedno aj druhe 😀 moc moc drzim palce!
ja akurat riesim, kedy v office povedat, ze som tehu. k novemu lekarovi sa dostanem az v decembri, co je este velmi daleko, takze oficialne este tehu nemam potvrdene. a do roboty vlastne potrebujem napisat liebesbrief aj s kopiou knizky ... tak fakt neviem. a aj ten nas teambuilding v tatrach mi moc "nevyhovuje" 😖

dzou
8. nov 2009

hej ale pisu tam ze su otocne.... front rotating wheels... to je to nie?

dzou
8. nov 2009

ja sa nehnevam ja sa v tom vobec nevyznam takze ja si necham poradit a mala tento jumper?

motylek17
8. nov 2009

sisus, pokial este nemas nijake problemy a priznaky, tak na tvojom mieste by som bola tichucko.... a keby sa nieco dialo, tak sa ozvi... kedy chces ist asi k lekarovi???

sisa2
8. nov 2009

dzou - dik, mame sa ok. vcera som uz vobec nespinila, dnes len uuuuuplne malinko, ked som bola na wcku, cize to moze byt aj z toho.

kocik - popis som necitala. a mozno uz su tako kociky o niecom inom, ako si ich ja pamatam. ale vo mne ta znacka teda doveru nevyvolava 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre