Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
8. nov 2009

Moj ma 14kg 😒 To je vela?

brisilda
8. nov 2009

lucka mna to dost bolelo a trvalo to dva dni no samozrejme , ze bolesti som nemala v kuse boli tam prestavky ale uvazovala som taktiez ad tabletkou 😀 a nic sa mi nechcelo ani nadychnut som sa poriadne nemohla

janulka04
8. nov 2009

a ktory polsky sa paci tebe, luci?
Ja som pozerala na ten, co ma v albume shaarka, akoze vyzera dobre, ale nejako muneviem preco neverim a komplet s autosedackou len 320€....tak to uz sa mi zda ze podozrive...tusim Bexa sa vola...

sharmana
8. nov 2009

baby mna už toto počko nebaví, je hnusne, prsí fuuuj... a tma je už pomaly o 4tej... sme jak na severnom pole, len tam to aspon sneh osvetluje... a tu brecka 😝

dzou
8. nov 2009

bris si ma potesila ze kym ja budem kupovat kocik 😅 ale tak viem ako si to myslela 😀
luci neviem no ked pojdes do toho polska tak urcite omrkni... toto je TAKO Jumper X ...

dzou
8. nov 2009

hej bexa a cena jani nad tym nepremyslaj ... v inych krajinach tak nechcu zarobit na maminach ako na svk 😀

sharmana
8. nov 2009

luci. to je pekný kočík, ja som ho tiež pozerala, ale môj mm chce už len ten abc design rodeo..

dzou
8. nov 2009

aj tento je pekny 😉 ... no mna najviac hneva ze mm urcite bude vymyslat lebo jeho segra si kupila pouzity mamas &papas na ebay.. a tak urcite aj on bude chciet aby som si kupila aj ja pouzity ale ja pouz. nechcem a este k tomu vsetky su skarede cierne 😀 sak preto si setrim svoje auto ze ked porodim tak moje predame(jedno nam bude stacit) a namiesto auta chcem poriadny kocar a ked drahemu poviem ze £500 za kociar tak ho urcte polozi na zem totizto tu si za takuto cenu kludne kupite auto nase prve stalo £450 😅 tk on bude straaaaaaaaaaaaaaasne vymyslat inac by som uz ani nerozmyslala a som rozhodnuta pre ten mothercare ale dokopy ako ho chcem ja stoji vyse £500...

dzou
8. nov 2009

no a teda jeho segra kupila asi za £150 😅
sharmi a kolko stoji abc?

lucialen
8. nov 2009

ten Bexa B3 je celkom ok, ale farby sa mi nepacia 😒 Ja si tiez vyberam podla farby 🙂 Hlavne na tych casualplay sa mi pacia farby 🙂

dzou
8. nov 2009

sharmi inac dobreeee mm to bude uplne jedno ako bude vyzerat 😅

dzou
8. nov 2009

teda ze tvojmu na tom tak zalezi 😉 ja budem vsetko vyberat on to aj necha na mna jemu to bude jedno 😉 sak aj mena som v podstate vybrala ja 🙂

lucialen
8. nov 2009

Ja som tiez rozmyslala, ze keby sa mi paci taky drahy a nemozme si ho dovolit, tak si tiez kupim pouzity, alebo aspon vanicku pouzitu a sportovy novy, ved vanicku aj tak velmi nevyuzijem

janulka04
8. nov 2009

no a ja zase dufam, ze to bude teda chlapcek a nam zostane vyber na X-lander 😀

lucialen
8. nov 2009

Dzou ved aj moj sa na tom rehoce, ze uz si vyberam kociky 😀 Mojmu je jedno ako bude vyzerat, len cena ho bude zaujimat. Ale ja oslovim potom aj starych rodicov, nech priplatia, ved to bude ich prve vnuca, dufam 😀

dzou
8. nov 2009

presneeeeeeee luci aj mojho bude zaujima len cena 😀 ja preto nechcem pouzity lebo som este nenasla pouzity co sa mi paci 😅

dzou
8. nov 2009

ale tak mozno dovtedy najdem 😉 no uvidim sak to je daleko... ale jednu podmienku mam urcite musi byt zeleny 😀 😀 😀 😀

lucialen
8. nov 2009

Uz zase zacina ta bolest, to mi tak taha dole nieco ☹ Sibne ma.

dzou
8. nov 2009

luci no len zeby sa nestalo ze si mala ovu a si tehu 😉

dzou
8. nov 2009

boze ako sa tu hrozne rozprsalo 😒
jani inac mas uz vybaveneho toho dr?

lucialen
8. nov 2009

Ja uz som zvedava na kociky 2010, ale aj na ceny 😀
Dzou a draheho mas doma? Uz ste urovnali konika?

dzou
8. nov 2009

noo je v dielni... cize je doma ale nie je doma 😀 no urovnali ... uz je to lepsie 😉

groka
8. nov 2009

caute cicky,uz sme na poriadku,maly spinka,ja a mm po kupeli,idem nieco si este vybavit a potom sa vam budem venovat

groka
8. nov 2009

dnes som bola jazdit,a poviem vam ze mm po mne tak skriekal pomali mi na meno nemohol prist,ale potom som mu dala ja ,vyhubovala a bola uz len milacik,prsalo a on chcel odo mna aby som cuvala a otocila sa na T,akoze asi mu preskocilo,

groka
8. nov 2009

z tej roboty mi volali,zajtra mam prist po trenazeri na cca 2 hodiny,oficialne nastupujem asi az po 16,17 je sviatok a hladam si pracu uz aj na doobedie,lebo mm nema teraz pracu

sisa2
8. nov 2009

tak som na chvilu tu, danielkovi sa akosi bezo mna nechce spat 😖 uz medzicasom raz pribehol a dostala som vynadane, ze kde som mu odisla 😀

sisa2
8. nov 2009

dzou - mamas and papas je u nas peg perego 😉 ja som bola s prvym kocikom spokojna, mala som PP atlantico, potom sme ho posunuli braskovi, ten teraz caka druhe .. takze my kupime novy 😀 ja stale tocim o stokke, mm sa nepaci, ale nakoniec mi povedal, nech si ho kupim, ze vsak s nim ja budem chodit a ked mi nevadi, ze budem dieta nosit na palici 😠 😀 a mam si ho kupit teraz, lebo potom uz nan nebudu peniazky 😀 no mi pride chore, kupovat uz teraz kocik 😔

sisa2
8. nov 2009

luci - tu bolest nezavidim, ja to mam ca. od 4DPO dodnes. a niekedy to je fakt des. ale ak by to znacilo tehu, tak by to bolo super 😵

sisa2
8. nov 2009

groka - to kde si bola cvicit jazdenie? sa mm neboji, ze pride o vodicak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre