Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
8. nov 2009

lucka mna to dost bolelo a trvalo to dva dni no samozrejme , ze bolesti som nemala v kuse boli tam prestavky ale uvazovala som taktiez nad tabletkou 😀 a nic sa mi nechcelo ani nadychnut som sa poriadne nemohla

brisilda
8. nov 2009

jaaj mne to 2 krat odoslalo sorry ale vytiahla sa mi snura z notasu a tak to odoslalo teraz automaticky este raz 😖
dzou este dobre ze si to dobre pochopila lebo ktoho vie kym pojdem kupovat kocik ja tak mozno sa mi ten moj favorit taktiez znepaci 😉 zatial je casu a casu

brisilda
8. nov 2009

halooo kocky kde ste? 😒
sisa mna obcas aj teraz tak jemne pobolieva v podbrusku ale to len preto, ze sa maternica roztahuje a babo rastie 😉 nemam to kazdy den no docitala som sa, ze vraj tomu tak je 😀
groka no manzel si musi zvyknut na to, ze si zaciatocnik 😀 mne by cuvanie uz problem nerobilo ani na jednosmerke 😀 😀 😀 ale to chce cas a pevne nervy 😉

lucialen
8. nov 2009

Jaj, ste zlate ze so mnou sucitite 🙂 Stale to boli, nie az tak velmi, ale dost, dufam, ze to nie je nic zle a zajtra to bude ok ☹

groka
8. nov 2009

siska boli sme na mieste,kde policajti nechodia a v tom dazdi uz vobec nie

petafr
9. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 caute, ja som dnes rano bola nedockava na meranie, zatial pekne, ale neviem, ci nezacinam byt chora, lebo som sa v noci potila, tak mozno preto to ide trosku hore... Uvidime zajtra.

motylek17
9. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30, dnes mi teplotka stupla...

motylek17
9. nov 2009

a nic mi to neoznacilo... nechapem... ☹

petafr
9. nov 2009

ahoj majka, az po troch stupajucich teplotach, takze fajn, ovulku si mala... este pockaj jeden dva dni na oznacenie, kedze si mala vyssie teploty aj predtym... tak dobra sprava!

motylek17
9. nov 2009

a to mi oznaci do zadu???

nadenkaaa
9. nov 2009

ahojte 😉
maji vzdy to oznacuje az potom 😅 a podla teplot si mala ovu vcera mala by si si tam oznacit aj tie pozitivne respektive negativne ovu testy 🙂

motylek17
9. nov 2009

dakujem

motylek17
9. nov 2009

oznacilo sa mi v grafe zelene + .... ja viem, ze vas otravujem, ale moj prvy graf ☹

motylek17
9. nov 2009

nadi a ty si ako s meranim???

nadenkaaa
9. nov 2009

no a teraz mi skopiruj ten graf aby som si to mohla pozriet 🙂 ale vsetko je ok pripadne si tam daj este hlien ak si nieco take pozorovala 😉
ja nemeriam 😉 ja uz len cakam necakam okolo 15.11 🙂

motylek17
9. nov 2009

tak to ti drzim palecky.... 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30

petafr
9. nov 2009

maji, to je ok, vzdy dava plus zelenym...a potom ti vyznaci aj plodne dni zelenym (tusim mas este VIP verziu). ale az spatne. ako vravi nadenka, ak si mala hlien, tak si zaznac aj ten, lebo ked mas len jeden udaj (ako ja len teplotu), tak ti spravi prerusovanu ciaru, a nie plnu. v kazdom pripade ovulka bola, takze ziadne strachy... uz len cakat.

motylek17
9. nov 2009

len ja som ziadny hlien nemala, problem???

nadenkaaa
9. nov 2009

tak ovu bola ten 21 den 😵 podla ovu testu lebo pozitivny ovu test ti ukazuje ze ovu bude najblizsich 24 az 48 hodinach ale ak a dalsi den uz bol negativny tak musela ovu dovtedy prebehnut 😉 dufam ze ste to poriadne poistili 😀
ja sa chcem proste vyvarovat nadmerneho sledovania tak preto nemeriam 🙂
inak janulke gatulujem ku krasnemu novemu bytiku 😉 😵 sisa ty si dufam uz ok a mrnusik nedava o sebe vediet tym hnusnym spinenim 😔
jarka uvidis ze uz coskoro budes za volantom ako doma a blahozelam k novej praci 🙂 🙂
peti drzim palce k snazilkovnaiu uzi si poriadne toho svojho svetobeznika 🙂 🙂

nadenkaaa
9. nov 2009

nevadi tak nabuduci cyklus pokial by to tento nevyslo skus sledovat aj hlien ono je najlepsie ak ma ff co najviac informacii
prerusovanu ciaru dava vzdy ak nie jeo vu taka jednoznacna alebo ma malo informacii 🙂

motylek17
9. nov 2009

dakujem krasne... 🙂 a teraz ked mi ovu oznaci dozadu, tak to znamena, ze dnes som 1-2 DPO??? alebo sa mi bude pocitat DPO az mi vyznaci ovu???

lucialen
9. nov 2009

Ahojte baby 🙂
Tak ja pokracujem s bolestami, v noci ma nic nebolelo, ale ako som vstala a isla na wc, tak som myslela, ze mi roztrhne podbrusko, hrozna bolest a teraz sa to zase upokojuje ☹ A tu je moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5

motylek17
9. nov 2009

luci ja mam uz bolesti 3 dni, dnes som musela nasadit brufen.... ☹

petafr
9. nov 2009

maji, ja tiez hlien nemavam, takze neboj, nie si sama... ako pises, zrejme si 1 alebo 2 dpo dnes, ale ked ti to oznaci, tak ti to aj vypise... tolka netrpezlivost 😀
Jani, aj ja som citala dozadu, super, tesim sa s tebou pre ten bytik... to bude fajn, ked vas prideme navstivit, budes nas mat kde ulozit 😀 ako som sa suverenne pozvala 😎 😅
nadi a ty ako? blahozelam aj tebe k novej kuchyni, musim ju uz ist kuknut!

nadenkaaa
9. nov 2009

ratas s tym ze dnes si 2dpo 😉 nie on ti to bude ratat od ovu ktoru oznaci takze dnes si 2 dpo
ahoj luci 🙂

lucialen
9. nov 2009

Motylek dnes si 1DPO, a vyznaci ti to na 3DPO a oznaci to na vcera. 😉

nadenkaaa
9. nov 2009

peti no je je to este cele dokoncene ale uz je to lepsie ako to bolo samozrejme 😉

motylek17
9. nov 2009

babulky mam z vas zmatok, kazda inak 😀 ste zlate, dakujem....

nadenkaaa
9. nov 2009

no najdolezitejsie je ci ste to poistovali 😉

motylek17
9. nov 2009

okrem vcerajska hej... ☹ vcera to neslo, tie bolesti boli neznesitelne.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre