Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
10. nov 2009

Inak Sisa je kde? Ved aj ked je PN, tak pise aj z domu 😒 Kolko vela bab sem uz nechodi vsak?

nadenkaaa
10. nov 2009

maji urcite by som si ho najprv niekde omrkla 😉 ja som si cez ebay kupila aj svadobne saty 😉 tam sa najlepsie nakupuje tito nasi obchodnici su hrozni zdieraci pokial nemaju na tovare aspon 200%marzu tak ani nepredavaju 😠

motylek17
10. nov 2009

inak sa chcem spytat na vas nazor, mne sa strasne pacia tie kose pre malicke deti... cez den tam moze spavat a v noci v postielke, co vy na to???

nadenkaaa
10. nov 2009

luci podla mna sem dnes dojde a povie ze uz ma nevolnosti a ze nevladze sediet pri compe 😒
ani stanka ke tu daavno nebola ani eva 30 ani pici ani katy1979 ale ta uz je tehu chodi do inej temy
no co uz zostavaju len skalni tusim 😅

nadenkaaa
10. nov 2009

maji mne sa to tiwez paci chela by som mat taky kosik na kolieskach aby bolo babetko pri mne napriklad v kuchini ked by som varila a nie v spalni v postielke bola by som tak kludnejsia ked by som nanho videla 😵

lucialen
10. nov 2009

Katy je tehu? 😕 To mi nejako uslo 😒 Pici a evu som uz dlho nide nevidela prispievat 😒

nadenkaaa
10. nov 2009

mam to uz aj v albume v tabulke luci

lucialen
10. nov 2009

Mne sa tiez kose pacia, ale niekde som citala, ze ich velmi nevyuzijes, lebo ked sa babo zacne vrtiet a vymyslat, tak ho tam uz davat nemozes, aby nevypadlo

motylek17
10. nov 2009

ale ved tie kose su hlboke..... (to nie je koliska)...

motylek17
10. nov 2009

pekne pekne.... 🙂

lucialen
10. nov 2009

Jaj, tak to asi len nedavno zistila, ze je tehu 🙂
Motylek, neviem, treba zistit nejake nazory od tych, co to maju

nadenkaaa
10. nov 2009

a ak by som si to nechala poslat od kamosky co zije na floride tak by ma to snad aj lacnejsie vyslo ako tu co pytaju 😖 proste dieta je najvacsi biznis 😝

motylek17
10. nov 2009

to hej... ale v cechach je predajna kde kupis do 3000 tis ceskych a u nas pytaju za to 6000, cize radsej si preto zajdem... a niektore posielaju aj na slovensko.... 🙂

nadenkaaa
10. nov 2009

jasne maji 😉 dobre dievcatka idem cosi robit 😅

lucialen
10. nov 2009

Stale nikto? 😕

kkatkaa
10. nov 2009

ahojte kocky
sharmi a bris mate krasne brusulienka a moc vam to svedci
idem vas precitat

nadenkaaa
10. nov 2009

ahoj kati 😉
luci este mas tie krce? ja mich mam stale ako keby mi chcelo podbrusko vypadnut alebo uz uz prichadza mrcha 😖 😒

lucialen
10. nov 2009

Nadi, mne to uz prestalo, este vcera rano boli riadne, ale potom to slablo, teraz ma to tiez nejako taha, ale to uz je nic, oproti tej bolesti z predvcera a vcera 😒
Ahoj Katka 🙂
Akurat som citala o tom femibion 800 taky clanok, ako to niektorym zenam pomaha otehotniet 🙂 Beriete to niektora? Ja 2. mesiac, takze uvidime 🙂

nadenkaaa
10. nov 2009

ja beriem len listovku aj to len ked ma napadne 😅 😅

kkatkaa
10. nov 2009

tak som docitala konecne
este aj ja sa pridavam k necakatelkam na ms - mam ju predo dvermi - zajtra alebo pozajtra je tu ako vysita a sa citim totalne predms prsia bolia ako slak, brucho uz tiez zacina takze som jasna - ide sa do dalsieho kola. ale baby ja to nechapem pritom mm je z takej plodnej rodiny ach jaj ☹

lucialen
10. nov 2009

Katka neboj urcite sa raz dockas, este mrcha neprisla, tak nemysli na najhorsie 😉

kkatkaa
10. nov 2009

luci diky za utechu ja tiez dufam ze raz to pride len keby to bolo co najskor uz si niekedy myslim ze sa toho nedockam
a mrchu uz citim naisto takze musime ist dalej
to budem prva tento mesiac alebo niekto mrchuje alebo je kratko po? prepacte nemam "trosku" prehlad 😅

kkatkaa
10. nov 2009

inak tiez beriem len kyselinu listovu a v poslednej dobe dost nepravidelne
ale luci mozno na tom nieco bude ked to beries uz druhy mesiac a teraz zda sa vyzeras dost nadejne tak sa mozno inspirujeme

lucialen
10. nov 2009

Kati, no viem ze Dzou a Veronika cakaju cez vikend ovulku a ja, majka, nadenka, petka a groka cakame na vysledok 🙂
To si aj ja myslim, ze sa toho asi nikdy nedockam, ale potom sa zase vzchopim a idem dalej 🙂

motylek17
10. nov 2009

ahojte luci aj ja beriem femibion 800 ....
nadi mna tiez pobolieva este brusko, je to taka divna bolest v lavom vajecniku.... bolest ako pred mrchou, ale taketo silne to este nebolo niky.... ☹

sharmana
10. nov 2009

ahojte kočky, čítam že píšete o vitamínoch... ja som brala mesiac pred tehu calibrum baby plan, potom kyselinu listovú, femibion 800 a teraz sa rozhodujem či prejdem naspäť na calibrum alebo femibion 400...
ale hlavne treba mat vyvázenú stravu a nie len umeliny z tabletiek.... napriek tomu, že som užívala vitamíny poctivo, chýba mi železo... a aj som ochorela, bolí ma hrdlo a teraz aj hlava... dúfam že ked teraz vyležím, tak sa to nezhorší... som na pn a lekárka mi nič nepredpísala.. to je hrozné, v tehotenstve sa nemôže nič brat 😒
babule, som zvedavá na vaše testíky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre