Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
10. nov 2009

caute

pisem na etypa lebo mi prihoria palacinky,v autoskole som dostala strasnu chut na palacinky s nugatom,slahackou a ovocim,hned som isla kupit nugetu arasidovu mnam a slahacku a uz doma robim,skoro som sa zblaznila

az dnes teraz vecer ma zacali boliet silno prsia takze od dnes dam bolest a bolelo ma aj na ms ale pred tym lave vajicko

lucialen
10. nov 2009

A mozno to fakt pomaha 🙂
Sharmi a neberies nic? Ani paralen? Mne paralen pomaha na hrdlo a v tehu sa moze, ale netreba to prehanat 😉

groka
10. nov 2009

sharmana ja smo tak bola pri malinkom,vela ale vela ovocia,v posteli a teple cajiky to je vsetko,ja som sa z toho dostala za pomoci toho

dzou
10. nov 2009

ahojte koculke ako sa mate? ja som zase znicena... akurat som dovarila granadir na nic ine som sa nezmohla 😅
idem vas docitat len som daco zachytila o tej listovke ten clano som len preetela sa mi nechce citat 😅 tak nechapem trosku ze aj ked beriem listovku nemusi sa vstrebavat ci co?

sharmana
10. nov 2009

luci. veru nic, len mi kázala, nech si kúpim niečo na hrdlo na kloktanie a na afty gel... a na letaku paralenu je napísané, že sa môže len po dohode s lekárom a ja som sa dnes o tom s nou nebavila, ale bolí ma hlava, tak rozmýslam ze si aspon polovicu tabletky dám..
groka. veru, lezím v posteli, mám tu čaj a papám aj ovocie.. dúfam že to prejde čo najskôr
😒

motylek17
10. nov 2009

sharmi to ma mrzi, skoro sa uzdrav....
groka mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam.... my sme mali v sobotu... 😀
dzou ahojky....

kkatkaa
10. nov 2009

sharmi prajem skore uzdravenie
luci a to podla toho clanku treba brat aj kyselinu listovu aj femibion alebo len femibion?

lucialen
10. nov 2009

Pise sa tam ze 50% zien, nedokaze metabolizovat kys. listovu a ten metafolin je tam pre to aby sa ta kyselina dostala hned do tela 😒 Katka, staci len femibion 😉

brisilda
10. nov 2009

ahojte neviem preco preferujete femibion uz ked tak ho treba doplnat aj vitaminmi cize ja radsej uprednostnujem klasiku vsetko v jednom 😉 sice som uzivala femibion no akosi som s nim nebola spokojna 😒

nadenkaaa
10. nov 2009

dievcata neviem kedysi neboli ziadne femibiony calibrum plany a zeny mali deti a dokonca aj zdrave 😉 😀 ja som za vitaminy v prirodzenej podobe vela ovocia zeleniny podla mna ked ma zena dost vitaminov tak je vsetkook aj tak telo si nerobi zasoby vitaminov ostatne vycika takze aj ked by som sa dopovala vsetkym moznym nic mi to nepomoze lebo telo si vezme len tolko kolko vtedy potrebuje 🙂

brisilda
10. nov 2009

groka dik za chute 😀
shami na hrdlo si jednoznacne nieco daj az sa ti to nezhorsi ja som na dovolenke uzivala ten septisan lebo mi chytalo hlasivky a kedze je to na dezinfekciu tak mi pomohol hned po prvej tabletke 😉 a s tym paralenom opatrne on sa sice moze ale predsa je to liek 😒 ja som prve tri mesiace mrela na bolest zaludka no liek by domna nik nedostal 😀 co uz strach z liekov je vomne akosi zakodovany po tom ako som 3 krat za sebou musela uzivat antibiotika 😝

brisilda
10. nov 2009

inak tie kose su nadherne ja som si ich zamilovala ked som bola v GB 😉 vtedy som jeden kupila v mothercare 😉 a pozicala som ho sesterke ktorej sa v tom case narodilo dievcatko 😉 da sa vyuzit maximalne do pol roka 😉 velkostou je ako klasika vanicka na kocierik 🙂

sharmana
10. nov 2009

dakujem babule 😉
bris. ved ja ani nechcem brat tabletky.. a o tom septisane som už počula... zatial kloktám florsalmin a aft si potieram mundisalom... budem sa snažit vyležat... som len vykolajená z toho, že normálne by som si nastriekala hrdlo joxom, dala paralen, olynth do nosa a pozajtra by som bola fit 🙂 bohužial, musím si poradit nejako inak..
bože kočky, ja sa už neviem dočkat, kedy budem vediet, čo vlastne cakám... 😲 😀

lucialen
10. nov 2009

To viete baby, ale ja vitaminy v podobe ovocia a zeleniny moc nemusim 😒 V lete ano ale teraz vobec nemam chut na ovocie a zeleninu, ale snazim sa kazdy den aspon nieco, no napr dnes nic 😒 Ked som bola tehu tak som sa snazila jest vela ovocia a len mi to rozhadzalo organizmus a dostala som chripku 😀

sharmana
10. nov 2009

luci. 😀 tak možno preto ma začalo to hrdlo boliet, vela vitamínov 😀

brisilda
10. nov 2009

shami no ja verim, ze sa to do vianoc dozvieme 😀 inak tu chorobu nezavidim je to hrozne co vsetko tehotne nesmu ☹ ale ockovat proti chripke nas idu jedna radost 😀 😀 😀 asi aj preto to nepreferujem 😒 skus si dat na hrdlo aj teply obklad a napoje pi len vlazne nie horuce lebo tym si mozes hrdlo este viac podrazdit

lucialen
10. nov 2009

Sharmi, ved mozno do vianoc to aj budes vediet 🙂 Teda ak to bude chlapcek, ta je tam sanca 😉

lucialen
10. nov 2009

Vidis sharmi, netreba to prehanat ani s vitaminmi 😀 Inak tiez nie som zastanca tabletiek, ja len sem tam ibalgin a paralen a teda aj femibion a vit B 😀

sharmana
10. nov 2009

dakujem bris, budem to teda dodržiavat.... ja sa zaočkovat proti chripke nedam, lebo sa toho bojím a ešte by som ju akurát dostala 🙂
luci. presne, ja tiež normálne neužívam vôbec tabletky, len sem tam ibalgin, a paralen ked som chora proti horucke..
bris. no ty už možno pred vianocami budes vediet, čo čakáš, ja ešte asi nie, na nt skrining idem v 20 tt a to vychadza až po vianociach... ale ked som videla mrnusa, ako sa mi otáčka chrbtom a zadočkom, tak sa stavím, že ma bude natahovat až do pôrodu...a celá rodina ma bude podozrievat, že to viem, len im to nechcem prezradiť.. 😀

janulka04
10. nov 2009

ahojte babule....uz som tu..ja uz dva dni nejem...vcera som nemohla...lebo 😝 bleeee a dnes mi nejako netravi...ranajky mi stali v zaludku do obeda, obed doteraz a teraz som si dala jogurt, tak ho budem travit asi do rana, do kelu!!!
inac, ja som tiez za femibion...ja som brala pri malych calibrum...ale tento femobion mi odporucila kamoska a doki tiez a brala som ho uz mesiac pred otehotnenim...ako lucka, ja sa tiez neviem v zime dotlacit ovocim, nejako mi to nejde dolu krkom...akoze vobec nan nemam chut....tak istota je gulomet 😅

groka
10. nov 2009

hlasim sa...2 palacinky som zjedla,dnes som to vidla hadam aj na 4 mega,no ocividne mi len zrali oci,lebo ked som to zjedla ostalo mi na vracanie z toho,ale uz mi to prechadza a ako sa poznam este si dnes nieco dam,asi maslovy chlebik s rajcinami

riesite vitamiiny?baby ja teraz jem listovku asi raz za tyzden,nic ine nebberiem,
dnes sa vynimocne tesim na spanok,kuknem ordinaciu,odsudene a idem krasne spinkat,este doperiem tmave veci s black pevolom ci co to mam a nebudeme mat suchy vzduch aspon

som zvedava uz na rano na teplotu,ale este premeriam rano aj pod pazuchou,lebo sa mi zda ze mam teraz zvysenu a chyta ma kasel

janulka04
10. nov 2009

a inac, ja tabletky vobec neberiem, nikdy, moj lekar bol vzdy zo mna na nervy, ze ma videl raz za dva tri roky, raz som tam prisla, male mali dva roky a on ani nevedel, ze som bola tehu 😀 😀
a inac na Femibion tiez obcas zabudnem.... 😀

lucialen
10. nov 2009

No to som rada, ze nie som sama, ktora velmi nie je ovocno-zeleninovy typ 🙂 Fakt radsej femibion ako jablko 😀

sharmana
10. nov 2009

ja zas radšej ovocie a zeleninu, ale teraz cez zimu sú hlavne rajčiny oničom, tak kupujem tie koktejlové, tie aspon trochu chutia...
jani. a teba teda ešte nevolnosti nepresli?

lucialen
10. nov 2009

Jani, ty nase chudiatko ☹ Toto ma na tehotenstve vobec nelaka 😒
Sharmi, ja zase nemam vobec rada rajciny, mi smrdia 😒

janulka04
10. nov 2009

sharmi, ahoooj...dva tyzdne nic a vcera to bolo strasne nieco...ani voda, ani suchare, ani caj...ale ze vraj sa to moze aj v neskorsom case vratit...tak asi male pokusa moju trpezlivost... 😀
ja teraz zeleninu vobec, lebo ma potom tak pali zaha....ani nespominam a klop klpo klop...ale to mam skoro stale, aj pri malych a boli straaasne vlasate, tak sa vytesujem 😉 😵

janulka04
10. nov 2009

inac, groka, mna na zaciatku tehu prenasledovali chute na palacinky ako hrom....mm ich nahanal po vsetkych cukrarnach a nakoniec sa odvazil a po14dnoch priserneho naliehania, ze ja ich chcem, mi ich spravil sam, ale zjedla som tri a dost!!!
A s tou pletou...ja som mala pri malych kozu, ako babatko a plet uplne krasnu, bez vyrazok a boli to dievcence...zato teraz.....aaach jaj, ja mam aj chrbat vyhadzany strasne a to som v zivote nemala...a nic nepomaha, vlasy mi padaju, som ako kurca uz...si pripadam hnusna, ale vazne, pri malych som bola pekna...teraz...bleee 😝

sharmana
10. nov 2009

luci. no možno akurát ked budeš tehu, tak ti rajčiny budú chutit 😉
jani. tak držím palce, nech ta mrnus až tolko netrápi 🙂
idem kočky hajat... držte sa a dobrúú

janulka04
10. nov 2009

papa, sharmi, dobruuu 😉

groka
10. nov 2009

janul este som si dala chlieb ale rajciny sme nemali tak cibulu,teraz sa mm drzi odo mna co najdalej,lebo smrdim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre