• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
jeee zeby moja prva ovulaaacia? :slight_smile: o ktorej viem teda..mala by som sa ucit ale co tam po pisomke ked mozem robit zaujimavejsie veci :slight_smile:
11. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea len sa snažte pekne:slight_smile: už sa patrí xixi :grinning:
11. nov 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malaladyyyyyyyyyyy :slight_smile: Takze vsetko ok?, to je super, nech malicke rastie ako z vody :wink: Uz viete co to bude?
Tea, len pekne snazilkujte, skola pocka :wink:
Motylek, ako bolesti este pretrvavaju?
11. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia len ee nevieme ešte čo to bude.. to budem vediet dúfam,ked pojdem v 20tt na sono :slight_smile: ak bude dobre otočené.. :slight_smile: ale cem dievča he :D a ked mi povie chlapček tak mu poviem,že ja som si objednala dievčatko,že sa určite mýli :grinning:
11. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby varim udenu polievku z kolena fazulovu,mm isiel svokre,lebo sa nemoze postavit na nohy,tak ju chodi kukat a tak,mna caka drhnutie umyvadla,vane,wc,zehlenie vecer,dlazky dnes nakoniec, a ucit sa,mojim tempom sa uci iste budem zas vecer neskoro

tea,ovu este len bude,a mozno este neni na ceste,mozno este pride jeden vystup,a potom pad kde bude ovu,takze meraj a snazilkujte

lucka pekne,vies teda presne ked si mala ovu?

malalady aj 18 je krasne
11. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka ty kde mas graf?
11. nov 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka :slight_smile: a tak ja nehovorím,že nie:slight_smile: toto tehu si užívam je také uplne iné kludné.. ale aj strach mám o drobca aby všetko bolo oki.. :slight_smile: už cítim aj také slabunké kopančeky.. :slight_smile: :slight_smile: je to zlaté.. :slight_smile: skor som nevedela,či je to ono,ale ked to cítim už každy den tak určite je to drobec:slight_smile: to ako keby niekto klopkal z vnútra také bohovské je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groka, no podla dokiho som nemala, ale ja myslim ze som mala, tak ako som si to vyznacila a na anovulak to fakt nevyzera :slight_smile:
Malalady, tak to mu urcite reklamuj :grinning:
11. nov 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen.. tak to budem:slight_smile:
11. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka nadenka nemaria....
luci bolesti su uz miernejsie, ale v noci som sa zobudila a myslela som, ze zomrem... :frowning2: takto dlho, nechapem... rozmyslam, ci neist k lekarke, aby som tam daco nemala... a stale chodim na wc aj v noci... je to katasrofalne... a pritom tolko ani nepijem
11. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malady tisko ti zavidim, ale tak snad sa aj ja coskoro dockam... :slight_smile:
11. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motýlek ale nezávid:slight_smile: neboj všetky tu otehotniete a na toto budete len spomínat jak ste tu čakali kým ten malý zazrak sa usídlil v domčeku na pár mesiacov :slight_smile: a ty ak budeš prvý krat tehu tak to budeš cítit až od 20tt :slight_smile: ale to nebudú takéto jemnučké kopančeky jak ja teraz cítim:slight_smile: ale poriadne kopance :grinning:
11. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kto ma dostat so mnou mrchu?ja asi 14 do 16
11. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ouuuu.. a máš ju na stopro dostat??
11. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aby to bolo... :slight_smile:
11. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ja tak isto cakam myslim... nieco okolo16-17...
11. nov 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady,dufam ze nedostanem,ak mam zdrave vajka a muzik silnych bojivnickou tak nedostanem :grinning:
11. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motýlek dočkáš sa neboj:slight_smile:

groka som si teraz kukala tvoj graf tak to vyzera nádejne dost:slight_smile: tak pfuj pfuj nech už len stúpa teplotka :slight_smile: a vírusiky posielam všetkým

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
11. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malady dakujeme... :slight_smile:
11. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka mozes pozret na moj graf??? dokazes tam daco precitat??? vyvyja sa dobre, alebo uz teraz mozem byt smutna???
11. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motýlek však aj tebe stúpa teplotka :slight_smile: to máš tiež dobré... :slight_smile: a kedy máš ty dostat ms??
11. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako hovorim toho 16-17, uvidime....
11. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi.. malý je zlatý.. :slight_smile: už používa skratky ako pubertak, nepovie že dakujem ale d :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máte obydve s grokou dobré.. len nech teplotka stupa a neklesa moc dole :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malady musite mat doma veselo.... :grinning:
11. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mám :slight_smile: no je hyperaktívny ako ja :slight_smile: tak sa neni čomu čudovat :slight_smile: ale ja som rada,že je po mne aspon viem čo ma čaka :slight_smile: a ako na neho :slight_smile:
11. nov 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radsej hyperaktivneho ako dieta, co len sedi a nic ho nebavi.... mozes byt rada... :slight_smile:
11. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malaldy dakujem

motylek hod mi grafik
11. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek mas len 5 dno od ovulky este sa neda nic vycitat,mozno ak zajtra este klesnes viac moze ist o uhniezdenie popripade ak budes spinit aj
11. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... nestalo sa to aj vam, ja mam stale pocit ako keby som tam dole bola mokra (vlhka) divne... toto som nemala... :frowning2:
.. nechcem si nic nahovarat, radsej pocitam s tou horsou variaciou...
11. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok