Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
11. nov 2009

Motylek, ved ona tam aj pisala, ze ho chcu s mm zalovat

sisa2
11. nov 2009

ahojte babule, pred chvilou som prisla od mojej lekarky a je mi do placu. ako ja som vedela, ze to je piiiiiip, ale ze az tak ... isla som k nej kvoli tomu spineniu, tak najskor na mna navrieskala, ze to mam urcite zo sexu. ked som povedala, ze nehrozi, tak zas bolo, ze to co je za manzelstvo, ked s mojim mm nespavam 😠 robila mi utz a absolutne nic tam nevidela. tak ze ona mi tehotenstvo nepotvrdi, mam prist v piatok na krv na HCG a okolo obeda budu vysledky a "ak tam teda nahodou nieco bude, potom sa mozeme bavit dalej". baby, mne sa chce umriet 😢 strasne sa bojim, ja uz vlastne ani neviem, ci som vobec tehotna ☹

janulka04
11. nov 2009

sisa a nebolo by dobre skusit inuho lekara? Toto ti nepomoze...prosim ta, hlavne klud moja, viem, ze sa to lahko hovori, ale ten maly mrnus to citi, tak kvoli nemu prosim....verim, ze to bude ok...ved ty si to zasluzis, po tom vsetko, len ziadne negativne myslienky...a ze tam nic nevidela...ja som bola na UTZ prvykrat v 7tt a tiez tam nic nevidel doki, pamats...neboooj, ja som si s malymi odlezala a kopec bab som spoznala so spinenim, co ich hospitalizovali na zaciatku tehu a teraz maju deti....nic zle sa nestalo....
skus tu lekarku zmenit, to ti na psychike neprida, alebo do toho centra, kam si chcela ist...ja neviem...ale asi by som ju oplula, kravu sprostu!!!!

miskahryzka8
11. nov 2009

peti parada ako to stupa 😵 , podla mna je na testy skoro, este sa ani vajicko nemuselo uhniezdit a pred tym ti test nic neukaze 😉, vidis, cas som si ani nevsimla 🙂

motylek, este len par dni po ovu, tak drzim palce 🙂

ozi nadi, co sme sa minule bavili o dlzke LF, tak som ju teraz mala tiez presne 14 dni 😉 , tak ta dalsia bude dufam 9 mesiacov 😀

mame chore tehulky ☹ ????

groka, ty ams aku husenkovu drahu 😅 , kolko dni mavas LF?

luci, ty si preco modra 😕 ? Ale zatial oki teplotka 🙂

tea asi ovu 😵 a nemas ovu testy?

malalady jeeeej 😵

motylek, nie si prechladnuta 😕 ? Radsej chod k doktorke, budes mat istotu!!!!

dakujeme za vyrusiky 🙂

monika, gratulujem 😵

to sa neda zaregistrovat z ineho mailu opatovne na VIP 😲 , ako je to s tymi pozvankami?

jani ake zlate 😀

no ty kokso a si predstavte, ze by si nedala spravit kontrolne sono 😲

cheerlady a to reco ju na to nahovarala 😲 , co nie je iste, za babo je OK??? Ale aj tak je to krava, vrrrr

rhodos, tiez ake zlate, ze to tak zobrala a porovnava 🙂

janulka, tak to je tiez uplna sila, dobre ze si od neho prec, hajzlik jeden, inac v dnesnej dobe aka je dolezita gynekologia a ako malo milych a ludskych gynkologov a g-iciek je

sisa2
11. nov 2009

jani - diky moc. fakt som s nervami na konci, nastastie som tu sama, tak si aspon poplakat mozem 😉 lekara menim, ale vezme ma az od 01.12., co je este daleko, tak som radsej isla k nej. aspon som dostala duphaston.
tebe v 7tt nevidel ani dutinku? tiez vobec nic???

janulka04
11. nov 2009

presne, miska,...akoze, kazdy sme clovek, verim, ze aj oni maju svoje problemy, ale ked to prenasaju do prace, nech to nerobia....na prijemneho lekara len tak nenarazis....

janulka04
11. nov 2009

ale ano, dutinku, no nic viac a ze to moze byt cokolvek a tiez mi povedal, ze tehotenstvo mi nemoze potvrdit, ze mam prist o dva tyzdne...
ale co si dovolila tato krava!!!!????
a to nemozes ist len tak k niekomu na vysetrenie, ze? Lebo tu mozem k hocikomu, hocikedy....to je na hovno, s prepacenim...by ma zaujimalo, aky pocit jej priniesla tato debata s tebou...sprostana...
budem na teba mysliet, ale ja verim, ze ta mrnus natahuje, ze to bude ok, MUSI BYT!!!!! a basta!!!!

motylek17
11. nov 2009

sisus, nebojkaj, to bude dobre... uvidis??? len hlavne klud.... ako hovori janka, to malinke este nemoze byt vidiet.... pockaj si na krvne testy a budes mudrejsia... v krvicke sa to ukaze, uvidis... skus odpocivat a nemysliet na zle veci.. 😉

janulka04
11. nov 2009

neboj siska, v piatok budu vysledky urcite v poriadku, ako vravim, poznam vela bab, co na zaciatku spinilo....
ty mas dobry pristup, robis, co sa da...a na nu kasli...nech si len urobi svoju üpracu v piatok, ved za dva tyzdne jej mozes zamavat...trebars aj s prostrednikom 😀 😉

sisa2
11. nov 2009

petka, groka, majka, luci - pekne grafiky! len nech sa teploty drzia hore!!!
nadi - tvoj sa teda kuken neda, ale aj tebe drzim palce!
teda, to tu bude tehuliek!!!

tea - dufam, ze ste sa trafili a prinesie to zelany ucinok 😉
veronika - ty si teraz kolky DC?
miska - tak gratulujem k poslednej mrche ... nech to tentokrat uz vyjde! 😵

sharmana
11. nov 2009

ahojte, idem hned sise písat... sisa chod k tomu lekárovi, ku ktorému prechádzas a zaplat si u neho vysetrenie a nech ti urobí sono, napríklad u mojho lekára sa platí za vysetrenie len 10 eur ked nie si jeho pacientka a sono stojí možno 7 eur, ale jeho ti na sono odporúčat nebudem 😉 ... aspon budes kludnejsia... mne bolo v 7tt vidiet už aj mimi, ale predtým ma ten môj tiež plasil, že nic nevidí v dutinke, pritom to bolo ešte skoro a on má staré sono... určite to stojí za to a k tej primitívnej lekárke už nechod, len ti bude nervy robit...

cheerlady
11. nov 2009

miskahryzka praveze jej babo je ok,tak nevidim ani najmensi dovod,preco by ju na to mala nahovarat 😠 ktovie,ci by z toho nemala nejaku proviziu-mozno tak dohadzuje pacientky lekarovi,co to robi 😠

sisa2
11. nov 2009

jani - lenze mne nevidela ani tu dutinku ☹ neviem, ci to moze byt zlym ultrazvukom, alebo tam fakt nic nie je? robila som si aj vcera rano test, ta druha tam je, normalne viditelna, nie je slabsia, ako tie predtym ... tak si myslim, ze keby sa babo nemalo udrzat, asi by aj ciarka slabla, nie? ci to si len ja nieco zasa dedukujem?
bohuzial nemozem ist k inemu lekarovi. resp. mozem, ale nemala by som to preplatene poistovnou, netusim, kolko sa plati za gyn. vysetrenia 😖

sharmana
11. nov 2009

a ja som tiež spinila, dva týždne, duphaston mi pomohol... dobre by bolo íst na to sono aj preto, aby sa zistilo, či nemáš mimomaternicové tehotenstvo, ale na to teraz nemysli, ja verím že to bude u teba v poriadku, len tvoje telo trosku horsie zareagoalo na hormonálne zmeny... držkaj sa 😉

sisa2
11. nov 2009

maji - dik. snad mas pravdu a v piatok uz budem kludnejsie. len do piatku obeda je este daleko ☹
sharmi - aj tebe moc dik. myslela som, ze tie vysetrenia su ine palky ... 10E nie je taka horibilna suma. tak sa skusim popytat, ku komu by som mohla ist.

babule, moc sa ospravedlnujem, ze tu nariekam a kazim vam den, ale fakt mi je hrozne ☹

sharmana
11. nov 2009

sisa. ved zavolaj tomu lekárovi a spýtaj sa ho, kolko u neho stojí vysetrenie, podla mna to nebude až také drahé a stojí to za to ukludnenie

sisa2
11. nov 2009

sharmi - dik. som nevedela, ze aj ty si spinila. pri mimomaternicovom nebyvaju velke bolesti???

sharmana
11. nov 2009

sisus. a naozaj sa teraz ukludni, to mimi to potrebuje, lahni si a nič nerob, papaj duphaston a vitamíny... ja som bola tiež dost na nervy a klud mi pomohol aj to ležanie 😉

motylek17
11. nov 2009

sisus a nechces skusit tu moju lekarku???

sharmana
11. nov 2009

ja ked som spinila, môj dr. akurát neordinoval, tak som isla k jednému co ho zastupoval, ten mi prehmatal brucho a povedal, že moja maternica je dost prekrvená, takže to vyzerá na normálne tehu, toto mohla aspon urobit tvoja lekárka, ak je skúsená, tak to už mala vediet... a ešte ma upozornil, že mimomaternicové sa prejavuje tým, že cítiš v konečníku silný tlak, to preto, že sa tam nahromaďuje krv... ak niečo z tohto pocitujes, tak by si mala bezat do nemocnice, pokial nie, tak klud a objednaj sa na platené vysetrenie k tomu lekárovi..

sisa2
11. nov 2009

maji - kam chodis??? v momentalnej situacii beriem kohokolvek normalneho 😀

sharmana
11. nov 2009

ktoré babule budú testovat? nejako som stratila prehľad 🙂

sisa2
11. nov 2009

sharmi - vsak to mi je divne, ze ked som bola tehu s danielkom, tak utz nemala a vedela mi potvrdit tehu. tak nechapem, preco to nevie aj teraz. pozerala som, co pisala do karty, tak tam bolo, ze maternica prekrvena, endometrium 12, pisala velkost vajecnikov ???
fu, no dufam, ze to dobre dopadne. velmi rozmyslam nad tym, ze si od zajtra vezmem dovolenku, vylozim nohy a ani sa nehnem.

sharmana
11. nov 2009

ak mas maternicu prekrvenú, tak je to dobré znamenie, asi len nevedela nájst tú dutinku, určite sa tvoje mimi ukáže 🙂

sisa2
11. nov 2009

boze sharmi, ani nevies, ako moc si ma teraz ukludnila 😵

motylek17
11. nov 2009

sisus ja chodim do rohoznika, ale tato lekarka ordinuje na antolskej v BA, je vynikajuca....

sharmana
11. nov 2009

to som rada sisa... takže už len pohodička 😉
baby ja už mám hrdlo omnoho lepsie, dnes som pol dna spala a prečo? no môj mm bol totiž včera na žúrke z práce a od rána mu bolo zle, pekne sa porozprával s misou 😀 😝 takže do práce len zavolal, že je indisponovaný... tak sme si tu polenosili a ja som fajn vyležala chorobku.. len hlava ma bolí, ale to je asi z tej tlakovej níže 😖
no teraz budem na dve hodinky mimo internetu, mm ide na nejakú poradu a berie mi notebook... držte sa a budem sa snažit dočítat, čo ste popísali...

janulka04
11. nov 2009

siska, neboj, nam den nepokazis, mne tiez velmi pomohlo sa vam tu spovedat, ved vy vlastne viete vsetko, aj vyrobny proces 😀 , sharmi ma pravdu, bude lepsie aj pre tvoj klud, absolvovat jedno vysetrenie u nejakeho druheho lekara.... 😉

sisa2
11. nov 2009

maji - vies mi dat pls na nu kontakt? antolsku mam pri dome, by som tam zbehla. ak by ma teda vzala. diiik.

sharmi - jaj, tak vam bolo dnes dobre 🙂 teda tebe asi lepsie, ako mm 😀

jani - veru, sa mi zda, ze tu o sebe toho vieme hodne 😉

janulka04
11. nov 2009

idem, babulky, ako aj sharmi, aj ja odovzdavam notebook mm, ide hladat na nete malym nejaku novu izbiedku...teda nabytok...tak sa majte zatial, siska, tebe drzim palce, podla mna ta urcite vezme, aj ked jej este povies o pristupe tej tvojej, tak hotovo...drzim palceky, papa, babulky, zatial s amajte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre