Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
11. nov 2009

hej, je to take ako keby som bola vnutri opuchnuta strasne zly pristup je do nutra, je to neprijemne... je to ono, ze???

dzou
11. nov 2009

noo maji je to ako taky prst ak je to tvrde to proste neprehliadnes to nie je mozne 😀

groka
11. nov 2009

kde ste ?posielate hlasy? 😀

dzou
11. nov 2009

naco? 😕

motylek17
11. nov 2009

groka dnes nie je superstar 😀

groka
11. nov 2009

nejaka baba mi poslala ip na link kde jej mam poslat hlas
tak som myslela ze aj vam pisala
dnes nie je supestar,je modre z neba

xena1
11. nov 2009

ahojte kocky....co mate nove?nejaka tehulka na obzore?

groka
11. nov 2009

xena jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

petafr
11. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
groka pre teba, ja ta sledujem, kedze sme rovnaky DPO...

groka
11. nov 2009

ale nie,este nic neviem,ako to vyzera u teba?graf si robis?

groka
11. nov 2009

peta krasnych 37,3 zajtra kedy sem hodis graf?ja hned rano,ale nech sa mam na co este tesit

motylek17
11. nov 2009

peti nadhera, ako z ucebnice... tfuj tfuj tfuj, aby neklesol... rano cim skorej daj na MK

groka
11. nov 2009

baby ja si predstavujem ze zajtra stupnem aspo na 37,1 potom klesnem trosicku,a nejako to budem drzat len okolo 37 minimalne 36,9 az do nejakeho 15,16 novembra,to bude jasne tehu,len aby ma panbozko vyslisal

groka
11. nov 2009

kaslete na mna 😠

dzou
11. nov 2009

nieeeeeeee 😀

motylek17
11. nov 2009

a teploty nemusis mat okolo 37,3 aby si bol tehu??? moze byt aj okolo 37???

xena1
11. nov 2009

groka vazne??????????????????????????kolky DC si,ako sa citis ake mas naznaky tehu...hovor prehanaj tesim s tebou

groka
11. nov 2009

motylek jasne ze nie,to neni pravidlo,skor ide o to ci v obdobi mrchy nastane vystup,su baby ktore dosiahli maximalne 36,9,aj 36,8

sharmana
11. nov 2009

babule spom spät.. tak niektoré tu máte super grafíky... peti, ešte pár dní vydrž a uvidís dve čiarky 😉
groka. ja som mala tiež takého inštruktora, ktorý mi stále niečo rozprával a stále som ho vyvážala po všetkých známych, aby si mohol vybaviť súkromné veci 🙂 ale naučil ma dobre soferovat, aj ked teraz som už znova začiatočník, lebo nejazdím..

dzou
11. nov 2009

hej aj staci 36.8 ak mas nizke celkovo 😉
ahj xeni siska je ale dr zatial nic nevidela... ale my verime ze je 😵

janulka04
11. nov 2009

ahojte babulky,
tak som vas prisla pozriet, no kedze mm je zajtra doma, ideme kuknut film, nejaku novinku, este nieje v kinach, 2012 sa to vola...
a k tym instruktorom, ja mala na strednej jedneho, co sa do mna zalubil a bolo to podla mna horsie, ako keby si na mna zasadol...vsetci sa mi smiali, pretoze bol strasne nepekny, tiez mi stale cosi chytal pocas jazdy a neustale ma pred vsetkymi vychvaloval...bol to pre mna v 18-tich riadny trapas 😀 😀 , teraz sa len smejem na tom
groka, peti, majka....taaaak vam drzim palce, uz aby sa tu rozsypalo vrece s babatkami... 😉

groka
11. nov 2009

xeni nooooooooooooooo 😀 bolia ma prsicka,picha ma v podbrusku,potom take tlaky pocitujem,spava ako vzdy,vcera chut na palacinky 😝 potom mi z nich bolo zle,rano mi najlepsie nie je ...dnes akurat bolesti na ms,tak isto ako minuly mesiac na 9,10DPO,ja som bude 9 alebo 10DPO,neviem presne,ff vravi ze 9DPO

dzou
11. nov 2009

groka ale inac pekne to mas vypocitane 😀

groka
11. nov 2009

janul no skusil by sa ma dotknut kolena alebo nohy,mne bolo neprijemne uz len to ked dal jeho ruku na moju ked som drzala paku

motylek17
11. nov 2009

ja sa tu pri vas tolko naucim, strasne mi pomahate, dakujem.... 🙂

groka
11. nov 2009

dzou co ?
xeni a zabudla som nevolnost pocas dna ak 2,3 krat 😀

baby ved som jasna tehula,ale o par dni neviem ci tu budem davat takychto smejkov 😀 😀 😀 😀

groka
11. nov 2009

motylek co je dnes s tebou?sa mi zdas ina,mam pravdu?

inak by ma zaujimalo co je s michell,ako sa ma,chudatko moje

groka
11. nov 2009

baby tikajte do tej klavesnice,lebo idem spat 🙂

dzou
11. nov 2009

no tie teplotky 😀 a si jasna 😀

groka
11. nov 2009

sama so sebou pisem ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre