Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
11. nov 2009

tusim dzou tu davala link jeden teraz vecet kukni tam

motylek17
11. nov 2009

to je uplne uzasne jari, len tak daaaaaaaaaaaaaal 😀 😀 😀 😀 😀 😀

xena1
11. nov 2009

groka, nerobim graf,ja to viem podla folikulometrie,mala som ovu 11-12DC,ja ma 28dnove cykly cize som dnes 22DC...

groka
11. nov 2009

suchoce mi na plne obratky,mam dojem ze ked pride ms,tak sa ozeriem jak svina,normalne som ochotna sa vzdat aj vianocnej lyzovacky kvoli babatku,no ked to takto pojde dalej,aj lyzovat bude a mozno aj na buduci rok a budem zrela na psychiatriu

motylek17
11. nov 2009

groka aj ja mam chut sa riadne ozrat... 😀 ako hovorim, skoda ze si daleko ☹

xena1
11. nov 2009

groka kedy necakas mrchu?kludne chod lyzovat aspon sa odreagujes a mozno sa skor babo usadi

groka
11. nov 2009

motylek kedy to cakas ms?

baby vyhlasujem boj o prezitie 😀
tie ktore dostanu ms,si stanovime nejaky datum pockame na ostatne a budeme jeden vecer vykend spolu chlastat,budem si pisat kto kolko vypil a na druhy den sa dozvieme podla pisania kto padol prvy,co vy na to?

groka
11. nov 2009

xena cakam,necakam asi toho 15 na isto ako posledny termin

kkatkaa
11. nov 2009

groka zajtra cakam ms, idem precitat co poslala dzou, ale fakt ma byt krcok moooooooooooooooc tvrdy?

groka
11. nov 2009

katka krcok ma byt tvrdy a dole,ze ho hned nahmatas

motylek17
11. nov 2009

vynikajuci napad 😀 len asi by sme boli radsej vsetky, keby sme si mohli vypit tak o 9 mesiacov... 🙂
groka buduci tyzden, predpokladam 16-17

groka
11. nov 2009

ok,tak ten vykend hned by sme mohli sa ozrat nie?
baby kto sa pridava?
ja,motylek...

dzou
11. nov 2009

dobry napad pripajam sa 😀

groka
11. nov 2009

dzou ale ty budes mat po ovu nie?

xena1
11. nov 2009

ja mam dostat 17,pridavam sa....

kkatkaa
11. nov 2009

ok groka to som uz pochopila ale stale tu pisete ze tvrdy neviete mi to k niecomu prirovnat. mam ho zatial dolu (ale zasa nie hrozne moc ale v pohode ho zatial nahmatam) ale neviem ta tvrdost aka asi ma byt

groka
11. nov 2009

len baby viete ja som taka blba,ze ja fakt si dam flasu pri seba nie ze budem sama chlastat

kkatkaa
11. nov 2009

ale aj tak ma hrozne boli brucho momentalne ma picha v lavom vajecniku ako keby tak zajtra mozem ocakavat ms, ale to s tym krckom ma proste zaujalo ked ste sa o tom bavili

groka
11. nov 2009

katka bude je makky ako napriklad co ja viem,prsnik alebo je tvrdy ako ja neviem nemozes ho stlacit

motylek17
11. nov 2009

groka od kamosov sme dostali 12-rocnu whisky, nebude predsa hriech ju nacat, nie??? 😀

groka
11. nov 2009

katka pichanie v obdobi mrchy je vraj tehu pichanie ,roztahovanie maternice,mas aj normalne ze mrchovske bolesti?lebo ja mam aj to,aj to 😀 tak si vyber

dzou
11. nov 2009

hej budem .... ale sak potom 😉 po mrche...

kkatkaa
11. nov 2009

aha este raz diky moc groka si zlato
ja sa tiez pridavam to uz urcite budem vediet na com som i ked uz to asi tusim 🤐
auuuuuuuuuuuuuu boli ma brucho

groka
11. nov 2009

motylek pred rokom priblizne som sa z wisky tak ozrala u babky s mojou tetou,ze som celu nov pregrcala potom chcela od mojho muza nech mi pomoze,dat to prec....chapeme jasne ze ma odmietol,potom som spala na zachode

groka
11. nov 2009

dzou buduci vykend ?planujeme buduci vykend nie?ci ako?

motylek17
11. nov 2009

katka to co je tady s tymi bolestami v podbrusku, uz si tusim 4-ta... 😀

groka
11. nov 2009

kto ma este bolesti?
baby ale ja navrhujem tabulku kde si napiseme datumy mrchy kedy maju prist aspon ,lebo aktualizovat kazdy den je somarina,napisat datum zaciatku mrchy,potom kedy ma prst a LF kto aku ma,co hovorite?ale ja na to nemam cas teraz to urobit

xena1
11. nov 2009

ako to tu citam aj ja citim podbrusko....takze ratam s kamaratkou cervenou....

motylek17
11. nov 2009

jaaaaaaaaaaj, groka, to bude aj moj pripad.... aspon si dam rande s nasim novym wc.... 😀 oki, buduci vikend.. to bude haluz... 😀

groka
11. nov 2009

ale viete co?spravim to pre vas 😵 ak chcete,tak mi ipnite datum prveho dna poslednej mrchy,pripadne link graf,potom datum ocakavanej mrchy,aku mate LF a kedy zvykne byt na kolk den cyklu ovulacia u vas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre