• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ale dobry vtip,ne?
11. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkaz mm, ze moze byt rad, ze si taka stastna....
11. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni ale umele nie?
tak napriklad,ved skus to oprobovat,oproti si daj zrkadlo a bude vidiet krcok v nom
11. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylke on to ma akoze v pazi...
ja no snazim sa nemysliet na zajtrajsok,preto robim vsetko preto,aby som bola stastna a motylke daj si foto ,lebo ma to znervoznuje
11. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka to sa neda to ty si nas tak rozblaznila :grinning:

xeni radsej odloz tie haky lebo groka este bohvieco vymysli dnes :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac ze ti stale pisme motylke,pismenka mi utekaju
jaaaaaaaaaaaj, tak tazko sa mi od vas odchadza, ale musim ista hajuskat, rano vstavam.... :frowning2: drzte sa mi tu a opatrujte, dobru nocku.....
ano umele...skusala som prstom...je tam kilo hlienu,cosi tvrde,cosi makke a mam pocit takych tlakov na krcok...mal to niekto podobne?
tak napriklad katka ja by som si to aj do ust vopchala aspon by som sa vyvracala,nie?to by ma tak roztvorilo,ze by som hned tykovala
groka ty ma mozes volat aj motylke :grinning:
11. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek,ozaj?ak dobre,chod si oddychnut a zajtra sem pride v takom case,ako som pisala ze tu budem na predoslej strane :grinning: :grinning: :grinning: sladke snicky
11. nov 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni aky je ten hlien?kremovy,tahay,vodovy,hrudkovity?
11. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka co je zajtra?
11. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rychlo piste,idem aj ja do psotele,citat si knihu este,potestovat sa troska lebo zajtra si menim testy
11. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni???
zajtra sa dozvie pravdu xena
Baby si pisete ako sialene :grinning: Spomalte nestiham :grinning:
My sme boli na basketbale, fajne ma tam rozboleli krize a zaroven som mala 2hodinove krce v bruchu, ale to z tych hnusnych lavic bez operadiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
neviem co je zajtra,mozno budu //odo mna :grinning: :grinning: :grinning: ale nie,aby prisla motylek ked tu budem aj ja,zajtra mam nabity program takze tu budem v nejakych casoch
11. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby vodicak?
ano moja?
luci ahoj,ako?
11. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci citaj 3 strany do zadu od zaciatku,hadam sa aj nasmejes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni,vodicak,teoria,jasne ze som neumyla dnes,takze riady,dlazky,vyvesat cervene,dnes som na to vyprdla uz,tak to trci v kupelni,ale stale to aspon vonia :grinning: ale pozute ako od kozy
11. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja uz idem do postielky dobru nocku vidime sa zajtra
VSETKY CO STE TU DNES NEBOLI,MOZETE BANOVAT :grinning: :grinning: :grinning:
a hlaste sa na ozran patry,buduci vykend,napriklad piatok?sobotu nemozem,lebo v nedleu varim a to ked sa ozeriem nebudem vladat
11. nov 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky mi odchadzate napokon,tak nebudem zaostavat

dobru nocku koculky moje,mam vas rada
11. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gorka :grinning: :grinning: :grinning: tazko sa mi odchadza ale uz fakt musiiiiiiiiiiiiim lebo rano skoro vstavam

zajtra pridem neskoro ale uz teraz sa moc tesiiiiiiiiiiiiiim

tak dobru nocku
11. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a este par predtehulkovskych virusikov posielam
T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning:
:grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning:
T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: :grinning:
:grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :stuck_out_tongue_closed_eyes: T :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ale to by sme si mali byt vsetky iste ze pride nrcha
11. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka budem ta cakat,aj ostatne
11. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni ked nam nepride,tak si dame v piatok salatovu misu,akoze kyselina listova uraduje :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok