• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
To som rada ze som vas zastihla ked uz odchadzate :wink: :unamused:
Xeni, ja ok, z mojho anovulaku sa podla mna vyklul ovulak, tak si davam sancu aj tento mesiac :grinning:
11. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne v piatok isto nie,este je zavcasu
11. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja papam femibion
11. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, tak tento tyzden ma neprist mrcha, co? Drzim prsty ako vzdy, len uz by to mohlo zabrat :slight_smile: Pozorujes nejake zmeny?
11. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre idem spat, rano som tu opat :slight_smile:
11. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial klasika PMS,iba rano mi je obcas divne na zaludok a citim take tlaky akoby na krcok,bolia ma prsia a na pohmat su nejake hrcate ci zdurene neviem...
11. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne bolo vcera vecer zle, uz ma krasne natahovalo nad misou, ale nic nevyslo :unamused: Ale robila som si chleba vo vajci na veceru a asi mi z toho ostalo trochu tazko a rano som ho dojedla a tiez mi bolo na grc :unamused: Ale to neprikladam k priznakom tehu :slight_smile:
Som zvedava, tento vikend nas je uz asi 6, tak sa ide vrece roztrhnut s tehulkami :slight_smile:
11. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som zvedavka...ja to tiez pripisujem pms ,hoci tie dva foliky ma matu...mozno aj napriek tomu to nejde,,,ktovie kde to vazi.,..
11. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...drzme si palce...
11. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre raanko, moj graf dnes http://www.fertilityfriend.com/ttc/ :wink:
12. nov 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis co to tam placam, graf je az tu http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

:grinning: :grinning: :grinning:
ja ked vstanem tak som mimo...pekny den babiky
12. nov 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko hmm petka... no vyzera to na mrchu :pensive: ale tak este sa moze stat hocico moc drzim palceky... :wink:
tak ja vas uz zase budem otravovat aj takto rano :grinning: no ja idem nejak opacnym smerom :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou no dufam, ze zacnem klesat uz konecne.. tak majte sa krasne paaaaaaaaaaaaaa
12. nov 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petafr to este vobec nic neznamena Peti, zajtra sa rozhodne podla mna...bud ides dostat mrsku, a to zistis skoro, alebo ti teplota znovu stupne :wink: taky poklesok teploty sa stava..uvidis, nebud smutna, este to nic neznamena :pensive:
12. nov 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime, mne vascinou klesa tesne pred, dnes som este len 10 DPO, nevzdavam sa! mozno sa vzdam zajtra, ak nic pozitivne... :confounded:
12. nov 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou a mozno si mala ovulku skor, nie? tea ty tiez pekne, dufam, ze ste sa posnazilkovali ako treba :wink:
12. nov 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac som pozerala galeriu na FF, a je tam dost grafov s impl. poklesom na 9, 10 dokonca aj na 13DPO, tak ak zajtra ide hore, v sobotu testujem ako najata...
12. nov 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petafr,BT nie je smerodatna ale orientacna a skor na urcenie alebo rozpoznanie ovu,ja som mala pokial som meravala vzdy ukazkove BT pred mrchou aj pocas mrchy dokonca mi stupli.az som si myslela ze som tehu a mam mrchu...takze sa nestreskuj a zajtra testni...kolky DC si???
12. nov 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes 10 DPO, zatial som kludna, uvidim ako dlho to vydrzim, tesnem asi az v sobotu, lebo nebudem mat kedy ist si kupit test, aby som mala na rano a poobede budem testovat asi zbytocne...
12. nov 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam jeden velmi citlivy test doma uz asi 3mesiace....myslim ked si kupis celodenny a vysoko citlivy mozes testnut aj poobede...a kedy necakas mrchu?
12. nov 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby s tym maju zlu skusenost, pozri si fotky Janulky, ona ma citlivy a necitlivy test v jeden den, na citlivom bolo ledva vidno ciarku (tusim to bolo na 14DPO) a na necitlivom mala peknu dialnicu...
citlivy mas aku znacku, rapiclear? Lebo ten som robila aj ja (v tej lekarni, kde som bola nemali nic ine), a snehobiely... treba si zohnat mamatest, ten je vraj najspolahlivejsi... ja este neviem, dnes sa vraciam z toho Srbska, tak ak stihnem nieco kupim, ale ak zajtra teplota nevyskoci, tak to nebude mat ziadny zmysel, tak aj preto sa neponahlam...
12. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vcera nam doma nesiel net, tragedia velikaaaa :grinning: skusim aspon zbezne pozriet, co ste popisali.

chcem sa vam ale vsetkym moc moc podakovat za vcerajsok, ste moje zlaticka! :dizzy_face:
12. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, kde si aj s grafom?
12. nov 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Sis, ako sa mas? uz si v robote?
12. nov 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze rapiclear...tak sa urco v sobotu ozvi...utekam pracovat...papa
12. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - dnesna teplota este o nicom nehovori, presne ako pises. este je na mrchu skoro, verim, ze zajtra pojde zasa hore!!!

v tych testoch mas pravdu. ja teraz testujem ako na beziacom pase :grinning: vzhladom na situaciu ... a rapiclear je uplne na h*****, pisu, aky je super citlivy a neviem co a druhu bolo ledva vidiet. na mamateste bola hned. a este som mala aj nejaky z kauflandu (mali pri pokladni :grinning: ), tak na tom tiez bola hned vidiet.
12. nov 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea - kedy si dnes merala, ked mas zaznacenu teplotu bielou gulickou?
12. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, system mi oznacil novu ovulku .... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... nechapem... :frowning2: ako vyznacil mi ju na 22DC, vtedy sme sa nesnazili, cize nic z toho tento mesiac nebude.... :frowning2: som mala aj tak takeho tusaka....
12. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti - hej, hej, v robote. chcela som si od zajtra zobrat dovolenku, ale kolegyna mi akurat volala, ze ma choru malu, takze dovolenka nehrozi :confounded:
12. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte http://www.fertilityfriend.com/home/groka vobec mi nejde znovu prijat pozvanie do vip
12. nov 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok