• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
nadenka nejde mi to otvorit teda ide,ale ze zly link co co
12. nov 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, dva cykly som brala duphaston, ale novy doki povedal, ze cyklus bol dobry, tak tento bude bez duphastonu. A bez duph nemavam az 37, takze som spokojna :slight_smile: Ci mi ho da ked budem tehu, to neviem, ale rozhodne uz chcem byt PN :wink: Viem ze som uz citala ze nietore beru 2x1 a niektore 4naraz :unamused: Ja som brala 2x1, ale na upravu cyklu. Skus mrknut do temy duhaston, mozno tam nieco bude :slight_smile:
12. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ty si aky optimista :grinning:
12. nov 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerozumiem jarka
12. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - posli tieto vnutorne pocity niekam prec, ja tu chcem spolubojovnicky! :dizzy_face:

maji - uz si sem hod tu fotku, ma to pletie, ked si bez :grinning:
no optimista ... ostava mi nieco ine v momentalnom stave? zajtra tu budem stresovat cele doobedie. i ked asi nebude moc casu, lebo kolegyna bude mat dovolenku, tak budem musiet robit aj za nu :angry:
12. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sia podla krcka pride v sobotu mrcha -teda spinenie vystupil vyssie takze pocity mam opravnene :pensive: ak by sa stalo volaco ine tak sa asi zblaznim od radosti a od prekvapenia :grinning:
sisa nebojkaj sa ty to zvladnes ved mas v brusku fazulku :dizzy_face:
12. nov 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - tak to sa mi teda vobec nepaci :frowning2:

fazulka sa teda riadne schovava :grinning: ale danielko ju kazde rano hladka a dava jej pusu :dizzy_face: strasne je podareny. vzdy rano, ked lezime v posteli, tak zacne s tym, ze bude velky bracek a potom mi hovori "maminka, povedz mi, ako to bude, ked budem velky bracek, ja som to uz zabudol" :grinning: tak mu vzdy hovorim, aky bude super, ako mi bude pomahat a tak a on je blahom v siedmom nebi :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus krasne.... :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Motylek, dobra fotka :wink:
Sisa, vsetko bude zajtra ok, ved falosne kolajnice nebyvaju :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji - super fotka! kde ste boli? jaj, by som privitala leto a teplo :slight_smile:

luci - dik, dufam, ze bude. mam z toho nejaky stres, kedze vcera nebolo vobec nic vidiet. sa mi to nezda, vsak nieco by uz hadam malo byt, aspon dutinku, nie?
12. nov 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa maly je podareny..ja sedim na hodine forenznej psychologie,ale ta pani je nudna,hehe.ja som si kontrolova krcok posledne dni,a naozaj prvykrat v zivote bol iny, obycajne tam hrozne zavaddzia a teraz bol makky,ustupil,a cervikalny vytok bol vodovy a trochu lepkavy,takze skutocne verim ze ovula bola vcera,aj v pondelok aj vcera sme snazilkovali tak si tento mesiac davam vacsiu nadej :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule....my sme si dnes pospali....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Peti, este nieje nic stratene...
Nadejne tehulky...tfuj tfuj tfuuuuuuuj....
groka....tebe bolo vcera veselo...

Moja Linda dnes pri ranajkach vyhlasila, ze az bude velka, ci jej najdem princa? A Ze ci aj Laurinke? A Laura na to, ze ona princa nechce, ze jej staci prstienok!!! :grinning: :grinning: :grinning: Boze, sme sa nasmiali zase...
12. nov 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus, to je z minulorocnej dovolenky (egypt)....
jani ty mas strasne podarene deti, uz sa aj ja tesim kedy budem zazivat tieto veci...
ale predsa musim vam daco povedat, sesterka ma 4-rocneho chlapca a 12-rocnu dceru.... a ten maly (videl sestru nahu) ze "leni ty odkial curas ked tam mas vlasy????" :grinning: ako sme nechapali ked to sesterka hovorila a navyse on povedal, ze ja ked budem velky, tak tam dole mi narosnu fuzy :grinning:
ako fakt nechapem, odkial to tie deti beru....
12. nov 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka to je strasne mile,ako su tie deti uprimne :wink: ja by som tak chcela baby-dvojicky! :wink:
12. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vdacna, ze mi boli dvojicky dopriate, vzdy som tarala, ze jedno je malo, dve su moc a ze dvojicky nechcem, ale ked mi to lekar hovoril, normalne ma roztriaslo a plakala som....
a stale tomu niekedy neverim, hlavne v dnesnej dobe....som stastna, ze su zdrave obe :wink:
majka....dobreeeee...
mne male oznamili, ze ak to bude dievcatko, budu jej kremovat ritulu, ale ak chlapec, tak ze to nehrozi...a tvarili sa pritom ze bleeeeee.... :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co dnes varite...? mm si zmyslel majonezovy salat a gordon bleu....
12. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - nemaju chybu :grinning: :grinning: :grinning: strasne su podarene. hold, o chlapa sa budes musiet postarat sama :grinning:

maji :grinning: :grinning: :grinning: som sa obliala cajom!

tea moc moc drzim vsetko, co sa da :dizzy_face: ozi, vy ste tu svadbu zatial nechali plavat?
12. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ja nevarim, kedze robim :grinning: ale si mi narobila chute s tym majonezovym salatom. uz som ho strasne dlho nemala :pensive:
12. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, chudatko, siska...esteze zajtra uz mame piatok...
12. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, stres a panika u nas v meste, mame prvy pripad prasacej chripky :unamused:
Mama hned vymyslela, nech sa rychlo idem dat ockovat, ako keby to pomoze :grinning: Ale ja byvam na dedine, zdravy vzduch nicoho sa nebojim :slight_smile:
Inak cheerlady, my mame tiez stary dedinsky dom s takou skaredou verandou a mame aj striesku :grinning:
12. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, diky za radu, aj ja urobim gordon bleu, uz som mala nervy, co budem zase varit :slight_smile:
12. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - no ja som doteraz tuto chripku nejako bojkotovala ... ale tusim to zacina byt az moc aktualne aj u nas :confounded: nemyslim si, ze ockovanie pomoze. tak uz len dufat, ze sa nam vyhne :pensive:
12. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, s tou prasacou chripkou bola u nas panika pred tyzdnom, ci kedy som to tu pisala, ako ludia behali s tymi ruskami...a ja, ze co sa deje???? :grinning: ...inac, moja mama sa pytala na ockovanie u lekara, ona sa dava kazdy rok a on sam jej povedal, ze to uz je strasne, co sa robi za paniku, ze kolko ludi zomrelo a pritom, ze kolko ich rocne zomrie na obycajnu chripku, ze by sa az cudovala, ze o tom sa mlci, ze je to ovela vyssie cislo....
12. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - ani nehovor, strasne sa tesim, ze je zajtra piatok. dufala som, ze budem mat volno aj v pondelok, no mozem zabudnut, dovolenku si berie kolegyna, kedze ma choru malu. uz ma neskutocne sere, lebo v septembri ked boli sviatky, vzdy si na ten jeden den vzala volno, teraz zasa ... a ja by som si tak rada vylozila nohy a oddychovala :sweat_smile:
12. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , tak ja vas uz vobec nestiham citat poriadne :confused: , ale dnes je take krasne pocasie vdaka mne, vcera mi dazd a vietor polamal dazdnik tak som ho ako nastvane zmoknute kura hodila do kontajnera a v prvom obchode kupila taky pevny a fesacky no a o pat minut prestalo prsat a dnes uz svieti slniecko :confused: , takze uz nikdy nebude prsat a ja sa s nim nebudem moct promenadovat :frowning2: :grinning: , idem aspon pozriet grafiky :wink:
12. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja v pondelok dovcu maaaaaaaaaaaaaam :grinning:
inak vy sa tady radite co varit, vcera som spala u svokry a ta ma nabalila (kacka a loksie) :grinning:, pritom sme to mali v sobotu a aj tuto sobotu to budeme mat... cize keby som v nedelu kvakala, tak sa nedivte :grinning:
12. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,ako sa dnes mate? :slight_smile: mm ma vcera vecer zaklincoval dalsim svojim "genialnym" napadom :rolling_eyes: on ma hned oproti nas ako budeme byvat kamarata a on cely zivot chova bykov,prasiatka a potom robieva zabijacky.no a mm vcera vyhlasil,ze si vzadu za garazou spravi taku miestnost,kde bude robievat zabijacky!!!! :angry: :angry: :angry: tak to uz ma zdvihlo zo stolicky,som mu povedala,ze ziadne sedlakovo z toho robit nebude,nech si chodi kukat na zabijacky k tomu kamaratovi! :angry: tak my tam chceme pekne sedenie,travnik,tuje a on mi potom povie toto! :angry: len cez moju mrtvolu :angry: :angry: :angry: :angry:
12. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez myslim, ze to s tou chripkou prehanaju :unamused: Ja sa snazim vyhybat chorim, a priestorom, kde je vela ludi a ked budem tehu, tak prve tri mesiace asi nepojdem nikam :slight_smile:
12. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheeeeeerly :angry: normalne citim s tebou... to by aj mna nastvalo.... :angry: len sa nedaj, ved aj ty tam budes byvat...
12. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok