• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ako ja som teraz docitala a nemam slov :cry:
my sa snazime tu otehotniet, mat deti, starat sa o ne a nejakej p....i to bolo dopriate a aj tak si to nevazi... kde je nejaka spravodlivost??? :cry:
12. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ona tvrdi ze ked je zena na materskej a chlap ju v podstate zivi ze to je ako hanba... sak sa mozu vymenit.... on moze ist na matersku a inac si to moja zlata cele pomylila leno sice sa to vola materska dovolenka ale dovolenka to vobec nie je :angry: :angry: :angry: :angry: a teda mm ''plati'' za opateru... ako je to tak hnusne napisane ale sak tak to je.... no uz sa nebudem rozculovat lebo ma rozdrapi :angry:
12. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre urobili...admini... :grinning:
majka, tak dnesna davka adrenalinu bola a mozme v klude oddychovat.... :dizzy_face:
:sweat_smile:
12. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus urcite bude :wink: aky mavas dlhy cyklus? ak mas 30 a viac tak je to uplne v pohode :wink: aj ja mavam posledne mesiace ovu na 17 den a nie na 14 :wink:
dzou a este ma tu drzost pisat tam ze jej sa hnusi mat pre dieta nieco po niekom zdedene a ze ona robi na erotickej linke v spodnom pradle no co uz je to za chlapa ked jej to dovoli ? :zipper_mouth: bohvieco robi on :grinning: maj mm povedal ze ja jam ozem robit na erotickej linke v spodnom pradle ale jedine tak ked budem iba jemu telefonovat zo spalne do obyvacky :grinning: :grinning:
presne dzou, tie deti jej to casom vsetko vratia....
chce sa mi plakat.... :frowning2:
12. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este sa musim rozculovat :grinning: teda nechcem nikoho odsudzovat ale sak to je vydno co to je zac privyraba si sextelefonovanim a krutenim sa pri tyci... chcela by som vidiet toho chlapa co to dovoli sovjej zene... a teda co tam pisala ze v anglicku je prispevok £700 mesacne tak to neviem kde moja zlata vycitala lebo tu dostanem cca £450 mesacne... ako urcite je to viac ako na svk ale nie je to £700!
12. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi... :grinning: :grinning: , tvoj mm ma super predstavivost :grinning:
tej malickj mi je luto...v albume ma len jedinu jej fotku....a ze jej nechyba...jej by maly chybal, ako aj jej mame mala....hahahahaha
12. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi sme napisali skoro to iste o tom chlapovi :grinning:
12. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi :grinning: :grinning: :grinning: ze telefonova jemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no su vselijake zeny :pensive: bohuzial spravodlivost clovek nemoze ocakavat a z coho clovek existuje? ved ked ma clvoek deti ma vsetko lebo deti ti daju vsetko nic sa tomu predsa nevyrovna :dizzy_face: teda aspon myslim :dizzy_face:
jani no ja som na cakacej listine rovnako ako ostatne babule :grinning:
12. nov 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este dalej musim napisat.... to ked teda napisala ako super pop...i sa zije v anglicku ze tu maju tolko prachov tak by kukala ako tu anglani nakupuju pouzite oblecenie a HLAVNE pre deti!!! tu je to uplne normalna vec a nikto sa nad tym nepozastavuje
12. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, co to je jedny peniaze na dve deti, lebo pri dvojickach dostava mamina len jednu davku...sila, ale je to tak...a dokonca v tej dobe aj mm prisiel o pracu na 3 mesiace a zili sme z 3tis sk....keby mi moj moja mamina nepomohla,asi neprezijeme, ale NIKDY by som dietatko nikam nedala, ani ku mame...nechapem...
12. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj povedal ze on by to nemohol a pravda je ze ani ja by som to nemohla takze ja jedine medzi nami s mm eroticka linka zo spalne do obyvacky :grinning:
a inak co sa tak cuduje a mysli si ze niekde je to lepsie tak nech sa tam prestahuje a potom uvidi :sweat_smile:
12. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa niekam vyplakat, zajtra sa ozvem.. majte sa pekne
12. nov 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a inac, mne sa vcera snivalo, ze sa mi narodilo dievcatko... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som sa sprchovat. Inak su tu dve MAjky - tak ako teraz? :grinning:
Majka 2, tak to klude mozes mat ovulku aj na 20DC a lutealnu fazu len 10dni, neboj pride to :wink: :slight_smile: Majka 1 mala ten isty problem pri prvom merani, ona tiez cakala asi az na 21DC mala ovulu :wink: Je tak motylek?
12. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved to je normalne napriklad ja urcite nieco zdedim od svagrinej le o deti neuvberitelne rychlo rastu a urcite nemusi mat doma babetko drahe znackove oblecko ved ani ja dokma nechodim tak ako ked idem niekam a okrem toho my sme tiez kedysi nechodili ako deti znackovo oblecen i a nemuyslim zeby sme boli o nieco ukrateni len preto ze sme neboli od hlavy po paty v znackovom :confused: ved potm by som sa bala zeby dieta nai nemohlo pobehat padnut uspinit sa proste sa hrat normalne behali sme v teplatkoch a vsetci sme boli spokojni a stastni ved si nemyslim ze stastie a laska je skryta v znackovych handrach :wink:
presne luci...
motylek a co sa stalo ty nas takto chces opustit??? :sweat_smile:
12. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to radsej ani nejdem citat, asi by som tu revala :unamused:
Motylek, ty si asi fakt tehu, ze idem sa vyplakat :grinning:
12. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta tema, proste som nejaka taka... nie som vo svojej kozi.... plakala by som a strasne...
majka...ty kam chces utiect...haaa?
miska ja som vydata ale len kratko - od maja :slight_smile:

sisa nebojkaj ved vela bab pisalo ze vzdy moze byt to tehu ine ako bolo to predtym
maji1 :grinning: motylek :grinning: neplac... nad takou potvorou :angry: :angry: :angry: to sa neoplati :angry: :angry: neboj sa jej sa to vrati
12. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som... navyse mi dnes prisli malinke vecicky pre susedovych maleho... a tak, som sa nejako rozcitila.... :frowning2:
12. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa vravi pan Boh jej to oplati :sweat_smile: na detoch
12. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka....ty si nejaka podozriva....nieco nam tajis? Dufam, ze skryteho potapaca.... :wink:
oki, obetujem pre vas ordinaciu, aj tak ma uz nebavi a mm nieco robi, tak aspon nebudem sama
inac my ani nie sme zobraty ani dieta nemame a mame spolocny ucet uz dost dlho niekolko rokov neviem o co tej babe ide nekutocna egoistka... no ale uz dost o nej
mne sa uz zase vratil mm tak budem citat a ak sa da potajomky daco napisem :grinning:
12. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok