Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
12. nov 2009

lenka si viac ako ja,takze super,hlien super,

cheerlady
12. nov 2009

tak uz som tu.no o tej chudere som si aj ja dnes citala,no comment 😠 nasi mi doniesli krabice,zajtra budem cely den balit,nech to vecer je,lebo mm ide v sobotu na cely den do prace,tak nech to mame z krku 😝 a este mi ide pracka a objednala som si pizzu,ale este stale nedorazila,kde tolko trciii 😠

dzou
12. nov 2009

jeeeeeee cheer mi sme mali dnes pizzu 😉

lenka2112
12. nov 2009

čítala som tú tému. ☹ nechápem...

my sme dnes mali pizza burger. 😉 🙂

cheerlady
12. nov 2009

no uz dosla,ale nedali mi na nu mozarellu 😠 dnes uz nikto nic neruci 😖 😀
dzou si robila doma? mne sa uz nechcelo varit-ved naco aj,ked zajtra vsetko balim,zbytocne.

petafr
12. nov 2009

caute kocky, uz som doma v BA, vitam Lenku, a Rapiclear je hovadina, uz nekupovat 😀 😀 😀 nabuduce testujem s mamatestom, uz ho len niekde zohnat... hihihi
neviem sa dockat zajtrajsej teploty. Groka, no tak som straaaasne zvedava na teba, ale vies ako to je, hovori sa, ze po potrate je velka pravdepodobnost otehotniet hned na prvy mesiac po... takze dufam, ze ti ta ciarka tam ostane... no aspon, ze si v pohodicke 🙂
dzou, iba 10 DPO, este tri, styri dni stresu, ak nahodou nebudem testovat skor, alebo ak teplota nepojde este nizsie, potom to zabalim... ale dnes ma vobec nic nebolelo, prsia citlive a poobede som trooosku citila podbrusko, ale skoro nic, takze fakt az ta zajtrajsia teplota rozhodne...
sharmi a ty ako v praci? Vsetko v poho? Jani male zlate, Sisa, maly zlatunky, ach jaj, uz aby sme aj my mohli taketo nieco mat doma... Veronika sa tu dnes neukazala?

petafr
12. nov 2009

leni ak si mala tien na rapicleare, tak na mamateste budes mat dialnicu... 😉

groka
12. nov 2009

inak baby dnes ked som kupovala v lekarni,tak sa mi pytala lekarnicka 😀 ze preco si nekupujem rapi a ja som jej to hned vysvetlila tak nakoiec aj lutovala ze dnes ich objednala a uz aj dosli,ak hned objednvala aj mamatesty lebo mi davala posledny a kazala osm jej via med 😀 sranda nie?

lenka2112
12. nov 2009

peti-no ja neviem.skúsim sa testnúť neskôr. 😉 ale už to vidím ako ma budú zajtra svrbieť ruky a štartujem tátoša fujázd do lekárne. 😀 no veď práve,že to boli také divné čiarky.večer taká slabá a dnes taká letmá,slabunká tak neviem.ak sú tie testy blbé,mohlo to aj zblbnúť ništa-pišta. 🙄

lenka2112
12. nov 2009

Via med som ešte nemala.inak podľa mňa je aj Pepino lepší ako Rapid.

lenka2112
12. nov 2009

baby-ja keď som bola tehu s Matúškom.tak som si kúpila v DM-ke modrú správu a ukázalo mi to na na cca 2 týždeň. 😉

petafr
12. nov 2009

leni, pokial tam ciarku mas, aj slabulinku, tak to vyslo, predbezne gratulujem, uz bude len silniet, hotova parada, to by sa uz aj mne pacilo, ja dva rapicleary tento tyzden snehobiele, idem si oci vyskulit, ale nic na nich niet... tak tam este asi nie su 😀
groka, spravime si z teba lekarnicku? 😀 baby vy uz ciarky, aj ja uz chcem 😠

tea333
12. nov 2009

Caute baby, co tolko klabosite bezomnaa 😠 😀 😝

lenka2 vitaj u nas 😉 tu sme dobra partia, urcite sa ti bude pacit 🙂

A az si precitam tu temu o tej krave na erotickej linke, snad nedostanem infarkt..

A k anketovej otazke ci sme zobrati, nie nie sme, ale uz sa ma niekto pytal, u nas svadba vyzera na povodny termin, to je niekedy v aprili, dopredu to neriesime, bude to u kamarata v chateu mignon, neviem ci poznate a malo ludi tak nemusim robit pripravy, saty uz mam skratene 🙂 a su u mamy v skrini..nejak to nenahlime, nemusim byt zobrata ani koly tehulkovaniu, hlavne ze sa lubime 😵 😵 😵
a spolocny ucet nemame, kedze nemam prijem v podstate, u nas to funguje tak ze ma priatel od mojich 16 rokov zivi, a byvame spolu od mojich 17, on je pravnik a celkom sa mu dari zarabat korunky a mame sa dobre, takze nastastie nemame nudzu, ja ako vsetci viete studujem, som druhacka na vyske a mam brigadu a zarabam len na svoje vydavky typu vreckove, kozmetika, ..dobru pracu by som nestihala, a nemam kvalifikaciu, ale v mojej robotke sa to rozbieha a mozno tam budem po case sefka 😀 😎
a ja sa necitim vydrziavana ani sa nebudem na materskej, nevidim dovod na delenie veci, snubenec mi da prve posledne a ja jemu tiez, a ked raz budem bohata tak ho budem zahrnat darcekmi ako on mna doteraz, ved sme rodina, nemusim mat polovicu majetku, je to proste nas dom a nasi psici, takzetak..
to len pre objasnenie mojej situacie, lebo to tu niekto nacal..
ludia sa ma pytaju ci sa neciitm blbo ze ma niekto zivi, ale ja to necitim ako by to bol niekto cudzi, a rada to oplatim akokolvek inak.A nechapem tie zeny co sa zenu za luxusom a za autami a bytmi, uz som tu o jednej takej nestastnici pisala, zije v zlatej klietke a manzel berie vsetko ako svoje a dava jej to pocitit, ja by som nikdy nesla po peniazoch... pride mi to zvratene..aj tie reci o znackovom obleceni..moje babo bude mat co potrebuje, ale preco by nemohlo mat nieco po niekom?? tym zenam hrabe...jaaaj

cheerlady
12. nov 2009

rapiclear je hovadina,mne ukazoval stale duchov a spravila som "woman secret baby" boli tam 2v1 a tam som mala dialnicu 😉

lenka2112
12. nov 2009

cheer-duch je ten správny výraz,čo tam bol 😀

..no idem si dieťa uspať ešte nakuk. 😉

lenka2112
12. nov 2009

tea-aj my sme sa brali v apríli.bude jar,všetko rozkvitnuté.budete to mať pekné. 😵

my sme tiež nikdy nedelili peniaze na moje-tvoje.vždy boli naše.sme spolu 9 rokov,zobratí sme 3,5 roka a bolo to tak vždy. 🙂

lenka2112
12. nov 2009

počujte baby-podľa vás je rozdiel či si robíte test ráno alebo počas dňa?veď ak je HCG tak by to malo ukázať počas celého dňa nie? 😕

xena1
12. nov 2009

rano je najvyssia hladina HCG v moci

groka
12. nov 2009

caute uz spite?
jasom teraz dopozerala
leni,pockaj na mna,zajtra netestuj,pockaj nech ti trosku este stupne hladina a pozajtra testneme spolu hned z ranneho mocu a spolu aj s petou 😉
idem haji,ledva cumim uz
dobru noc,rano hadzem graf,ako som na tom,ale cakam pokles,neviem preco

lenka2112
12. nov 2009

o.k.baby tak teda sobota ráno sa všetko ukáže. 😵 😵 😵 😵

pôjdem aj ja do perín. 😔

lenka2112
12. nov 2009

groka a potom založíme tému August 2010 😉 😵

tea333
12. nov 2009

Tak ja ten dnesok ukoncim..Dobru noc, a uz aj dobre rano, idem poslusne proti svojej voli spat, aby som mohla zajtra regulerne merat 😉

miskahryzka8
12. nov 2009

ahojte 🙂 , ja len rychlo nakuknem, zajtra ideme na lyzovacku do utorka, tak nebudem na nete, ale budem na vas mysliet 🙂, sa teraz akurat budu riesit tehu testiky, tak vsetkym drzim mooooc palce 😵 😵 😵 😵

petafr
13. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 baby zacinam stresovat, ja neviem, mam pocit, akoby ma zacinalo boliet brucho na MS... ja nechceeeem!!!

dzou
13. nov 2009

ahojte ..peti neviem ci si si vcera precitala moj prispevok ze ja som si myslela ze si 12dpo a nie 10dpo...preto som myslela ze je to na mrchu... ale sak teraz to vyzera super 😵 co stresujes sak si sla hore 😉a kopec bab malo bolesti ako na mrchu 😉
a ja sa konecnce posuvam dobrym smerom, ale neviem ako to dopadne s mm sme sa vcera trochu povadili kvoli ovulke... vecer vam to vysvetlim to je nadlhsie...
siska dnes ti moc drzim palce a budem na teba mysliet 😉
no a teda moj graf... http://www.fertilityfriend.com/home/dzou prajem pekny dnik 😉

petafr
13. nov 2009

ahojte, ja viem, dzou som videla... sa mi dnes s tebou snivalo, teraz ma to napadlo. Pozerala som do kalendara (v tom sne) a videla som, ze mas dnes meniny... no kto mi tento sen vysvetli... 😀
Maji, pekne, len tak dalej. Dzou som zvedava, co sa stalo... 😕

motylek17
13. nov 2009

peti ten tvoj graf vyzera nadejne... este vydrz a potom testni... pripadne ked mas odvahu, tak skus testnut....

groka
13. nov 2009

Ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/groka na mna je este skoro klesat,mam este 3 dni,takze skor cakam na to ze to este stupne,ak teda nie,tak uz budem len klesat

groka
13. nov 2009

peta si tehula,budes dnes testovat?alebo zajtra s nami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre