Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
13. nov 2009

nadi ☹ uvidis, co bude. vidis, ako som na tom ja 😉 tiez spinim a // tam su.

sisa2
13. nov 2009

xeni - nestaci ten pokles, kedze teploty predtym mala rovnake, ako ma teraz. ta krivka musi byt taka, ze do ovu su teploty nizsie, po ovu vyssie. moze byt jedna-dve mimo toho, ale inak sa musia drzat na nejakej urovni

nadenkaaa
13. nov 2009

sisa musis sa zmierit s tym ze proste pride mrcha nemozem sa ucicikat tym ze som tehu proste viem ze sa to zasa nepodarilo 😢 som v koncoch ☹ asi som musela byt v minulom zivote hrozna s...na ked sa teraz nedarii a pritom by to pre nas bol ten najkrajsi dar 😢 ☹ ☹ ☹

nadenkaaa
13. nov 2009

musim nie musis 😅

xena1
13. nov 2009

babulky poradte kto sa lepsie vyzna..ja nemeriam...
nadenka....neboj...nie si sama v tom...aj man to caka o 4dni...
siska na ake vysledky vlastne cakas???

majuska7979
13. nov 2009

no baby, necham sa prekvapit do zajtra a uvidime 😉 diki inac za radu 😀 😵 😵 😵

nadenkaaa
13. nov 2009

xeni a s cim potrebujes pomoct?

sisa2
13. nov 2009

nadi - ale aj tak mi to je mooooc luto. ja by som vam vsetkym tak dopriala, aby ste boli tehulky a mohli uz hladkat tie male pokladiky v bruskach 😵

sisa2
13. nov 2009

xeni - dnes som bola u lekvosky na krv na HCG. vysledky budu v pondelok, tak sa este nacakam. skratka na potvrdenie tehu, lebo na utz nic nevidela ☹

sisa2
13. nov 2009

prcham konecne domov. pekny vecer vsetkym!
a zajtra sa tesim na hlasenie //. nadi velmi velmi ti prajem, aby si sa aj ty zapojila.

xena1
13. nov 2009

siska pekny vecer a nech ti to cakanie rychlo ujde a vysledok je pozit.
som straasne zvedava a fandim vsetkym zajtrajsim testovatelkam...

nadenkaaa
13. nov 2009

papa sisuskaa pekny vecer a ver svojej fazulke 😉

janulka04
13. nov 2009

nadenka, i ked asi ta nepotesim, ako vravim...na male sme cakali 12 mesiacov...vsetky svagrinky mali 3 deti, kamaratka, co nemala skolu ani byt alen 18 rokov tiez....mne bolo ten rok hrozne, preto viem, ako sa citis...a ver mi, ze niekto tam hore vie, preco je to takto....my sme cakali na dve...a ako vravim, su take dobrunke...za odmenu...nebooj, babatko pride, len niekto si holt musi pockat dlhsie...Mysliet pozitivne...nezabudaj, nadi 😉 😵

janulka04
13. nov 2009

nadi, prepac, ale kolky cyklus snazenia bol tento?

xena1
13. nov 2009

jani ty cakas dvojicky???
nadi,neboj ja sa trapim uz cez rok...

janulka04
13. nov 2009

nie, aspon dufam, ze len jedno...4 deti by bolo moc, i ked co by sme narobili? 😀 ale je tam len jedno...ja uz mam baby...dvojicky, v oktobri mali 5 😉

nadenkaaa
13. nov 2009

6 jani ja viem zeby som sa este nemala rutit lebo 6 cyklov nie je nic v porovnani s niektorymi bababi co su tu ale cim dlhsie cakas tym je to tazsie 😔
snad sa to nase mrniatko chce uhniezdit az pred vianocami aby sme si dali s mm ten najkrajsi darcek 😅
vzdy ked dojde mrcha ten prvy den je to o nicom ale potm ide hlav hore a zasa novy cyklus a nova nadej 😵
uz ma zacina boliet brucho 😒

nadenkaaa
13. nov 2009

jani no ale aj keby si znovu cakala dvojky tak urcite by si jedno neodlozila ako ta nemenovana"matka" s velkym M

xena1
13. nov 2009

nadi absolvovala si nejake vysetrenia?mozno tam je maly hacik a budes sa zbytocne dlho trapit...
jani tak to mas doma veselo...ja mam dvoch chalanov po roku 8 a 9r...

nadenkaaa
13. nov 2009

len bezne vysterenie a hormonalny profil ale asi bude musiet ist aj mm

janulka04
13. nov 2009

ako vravim, nadenka..ja to poznam...u mna bolo 10 mesiacov sebatryznenia....doslova som sa uz zmierovala s myslienkou, ze tak ja maminou asi nemam byt a potom som si povedala, ze mozno preto, lebo v praci sa zacalo darit. Ze asi sa mam teraz skor zabezpecit...a bum..do dvoch mesiacov to prislo...
ozi, co ta dovolenka, nadi?

nadenkaaa
13. nov 2009

jani momentalne nebude lebo ten biznis sa rozbieha a v zaciatkoch nemozme sa vyparit na 2 tyzdne ale na buduci tyzden pojdeme na vikend na kysuce na chatu kde budu aj koniky a trosku zrelaxujeme 😉

xena1
13. nov 2009

robili ti aj folikulometriu,ci sa tvoria foliky,ci rastu,aka vysoka je sliznica, ci sa ma mimi kde uhniezdit a tak...aj moj mm bol na spermiograme,nie je to nic hrozne..a velmi potrebne a hlavne jednoduhsie liecenie ako v pripade zeny...skus sa poradit s dokim,nech sa netrapis lebo to k pocatiu tiez neprispieva...

petafr
13. nov 2009

nadi, hlavu hore, pride to, ved pozri ako to Salute vyslo pri mne. Tebe tiez napisala, ze do konca roka, nie? Ja viem, ono je to vzdy trosku neprijemne, tie co maju dve ciarky sa strasne tesia a tie co ich nemaju su z toho smutne. Ja som doteraz vzdy citila, ze to nevyslo, ale tento mesiac to bolo ine, fakt som citila, ze z toho nieco bude. aj ked som sa bala, ze sa mylim... Teraz som si myslela, ze ked si najdem dve ciarky, strasne mi odlahne, ale velmi neodlahlo, teraz sa hrozne bojim, ze sa stratia, alebo ze sa nieco stane a malicke nebude chciet ostat... a to si neviem predstavit, zacat vsetko znovu... ale nejdem sa zbytocne stresovat, este musim pockat na riadne potvrdenie tehu...

janulka04
13. nov 2009

veru, nadi, nedala by som, aj keby boli styri....dobrych ludi sa vsade vela zmesti..tak by sme sa holt uskromnili, no... 😵
v jednej teme, kam chodim, je babena, co ma dvojicky tusim 14-rocne, potom 2-rocne a teraz caka babatko... 😉 ale deti ma podarene...zvldli ine, zvladneme tiez..
xeni, veru, veselo nam teda je...len z puberty mam strach..dufam, ze budu po mne, nie po mm, on sa v tom veku rozlumpacil

petafr
13. nov 2009

a este vidis, teraz to prislo akurat na narodky mm, takze ty das urcite najkrajsi vianocny darcek tvojmu drahemu... ale nic nie je stratene, este chvilku pockaj.

janulka04
13. nov 2009

jee, nadenka...to je skvely napad....tak aspon si trosku oddychnete...a ved dovoska moze byt aj neskor...
vidis, peta ma pravdu, zatial to salute vychadza, ze?

nadenkaaa
13. nov 2009

xeni ja mam ukazkovy cyklus ovu byva tiez aj podl teploty aj podla ovu testov u nas je to z mojej strany asi skor psychika 😔
peti nebojkaj sa uvidis bude to maly nezbednik toto je prva vyhra dalsi medznik bude srdiecko a tak dalej 😵
a to ze mi salute napisala co mi napisala ak to nevyslo teraz tak to vyde v decembri 😵 ved snad by mi nepisala bludy 😅
jani ty mas uzasne babiky a tie ich hlasky 😀 😀 mate proste doma zabavu 😀

janulka04
13. nov 2009

dakujem, Nadenka.... 🙂 😵

nadenkaaa
13. nov 2009

nemas za co janulka a dufam ze si na mna spomenies 😀 ked ti v 20 tt povedia ze cakate maleho Damiana Daria alebo Fabiana 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre