Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
13. nov 2009

Ahojte babulky 🙂
:Nadenka, tak ty si bola u dokiho uz? Som nevedela 😒 Netrap sa, my to prezivame tak isto ako ty, je to hrozne, ked mrcha pride 😒
Ja uz sa tiez citim, teda cely den mam pocit, ze mrcha coskoro pride, akosi neverim, ze by to mohlo byt tehu, presne ako motylek 😒 A nemam ani mrcha bolesti, nic, teplota pekna, ale co ja viem, myslim ze idem na dalsi mesiac 😒

xena1
13. nov 2009

jani aj my mame stres z puberty ktora sa uz zacina prejavovat...
petka tvoje stastie prezivam s tebou a mooc si prajem to zazit aj ja...som este len 24DC tak si pockam 4dni

janulka04
13. nov 2009

myslim na to, nadi, stale....a ja sa tesim, az ti nasi futbalisti a roztlieskavacky daju stretko ;)

nadenkaaa
13. nov 2009

Lucka ved osm vam ani nemala co povedat ked vsetko vyslo dobre pojde este mm na spermio a uvidime 😔
luci myslim ze pokial nie je mrcha vzdy je nadej 🙂 mn uz brucho boli na mrchu zajtra len tak zo srandy odmeriam a budem si na istom 😅

janulka04
13. nov 2009

jaj, xeni..tak to ty musis mat doma veselsie, ako teraz ja...

nadenkaaa
13. nov 2009

inak je zaujimave ako MK vie dat dohromady uplne roznych ludi z roznych casti slovenska pripadne sveta a bude zaujimave ked sa vsetky stretneme a budeme niekedy nasim detom hovorit ked budu vacsie ze tieto tety to vedeli skor ako tatik ze ta cakam 😀

dzou
13. nov 2009

ahojte kocky tak uz som sp5t... no s tym mojim chlapom este on totiz tvrdil ze si mysli ze keby som nechodila na konika ze na to tak necakam ze to tak nechcem ... ze sa neviem dockat ako decko na vianoce...ale to sa sakramentsky myli lebo neviem co ma spolocnekonik s mojim chcenim 😖
nadi... moc drzim palceky ja som uz zmirena a ked pisete ze o salute vychadza tak ja min do maja tehu nebudem lebo mne napisala ze budem mamina az v roku 2011 ☹

majuska7979
13. nov 2009

baby a kto je to ta salute?? 😕

xena1
13. nov 2009

jani mam to zaujimave,mam doma dvoch futbalistov...
luci kedy mas mat mrchu?kolky si DC?testovala si?

lucialen
13. nov 2009

Nadi to hej 😀
No aspon vies, ze si v poriadku, aj mne povedal doki, ze to bude psychikou 😒 Ale zase aj ostatne baby z konika, tuzia bo babatkach, skusaju, a predsa o tehotneju 🙂
Dzou, napis mi prosim este raz ten kocik Tako, co mam pozriet v Pl

dzou
13. nov 2009

ok pohladam ... ale tusim je to tako jumper ''X''

nadenkaaa
13. nov 2009

dzou do aprila 2010 lebo april 2010 vychadza termin na januar 2011 😉 le podla mna zasa otrocky verit nejakym vestbam to by sa zasa tiez nemalo 😅
a co sa tyka chlapov oni tomu az tak nerozumeju ze zeny potrebuju si aj pokecat medzi sebou a hlavne pokial nemaju nejaku blizsiu kamosku alebo kamosky v okoli pripadne velakrat tu clovek povie viac ako hocktorej kamoske 😅

lucialen
13. nov 2009

Xeni, dnes som 26DC a 9DPO, ale ja mavam LF 10 dni, len minuly mesiac som mala 12, ale to som bola na hormonoch 😉 Takze ja uz ocakavam cez vikend, podbrusko pobolieva, uvidime 🙂

dzou
13. nov 2009

no sak on je vzdy dovecera v dielni a ja som tu sama tak co sa cuduje 😅 ale sak to neva ... on je proste taky on neuznava ziadne chaty a fora a taketo veci...
no ja ako az tak tomu neverim teda nechcem verit 😉 ale tak ked vam to vychadza 😒

nadenkaaa
13. nov 2009

luci pozri prosim taak budes mat cas a niekde ho uvidis ci tam maju a kolko asi stoji aj casual S4 😅

dzou
13. nov 2009

luci tak hej je to ten http://cgi.ebay.co.uk/3in1-NEW-MODEL-pram-TAKO-... tak kukni a aspon budem vediet ako je v skutocnosti 😉

xena1
13. nov 2009

tak sa ti to luci blizi...sranda ja som kratsi dc a 13-14DPO...ja cakam v utorok

lucialen
13. nov 2009

Nadi, casual aj ja chcem pozriet 😉 A pozerala si to stranku co som sem dala? Lebo to je asi v tom nowom targu kde ideme 😉

nadenkaaa
13. nov 2009

dzou ja by som mala byt tehu a nie som 😉 takze nema 100%uspesnost nenecham ta v tom samu v dalsom kole teda pre mna to bude dalsie kolo pre teba uz nie ale tiez to bude augustove babetko 😉

dzou
13. nov 2009

boze baby ja furt zabudnem ktory je to ten casual 😅 please 😀

nadenkaaa
13. nov 2009

luci pozri ci ho maju aj v tej limetkovej zelenej 😉 a tu stranku som nepozerala

lucialen
13. nov 2009

Xeni, to mavas nejaku dlhu LF? 😕

xena1
13. nov 2009

aovulku na 12DC...cakavam kym sa uhniezdi a ono nic...

dzou
13. nov 2009

no ja uvidim aj ci bude sexik cez tuto ovu 😀 ale tak ja ho ukecam nahodim nejake sexi pradlo 😀 ... no ja tak tajne dufam, ze si dam darcek k narodkam 😉 a augustove miminko by sa mi moc pacilo

nadenkaaa
13. nov 2009

http://www.90n.pl/upload/product-691-l-1.jpg
dzou to je on v tej limetkovej

dzou
13. nov 2009

dnes na mna zase ide unava, ale prisla som na to ze to je z toho ze cez tyzden rano idem do robty este je tma idem domov a uz je tma a tym ze robim v takej factory kde nie su okna tak cley tyzden nevidim denne svetlo ak nevyjdem von 😅 tak to je z toho 😒

nadenkaaa
13. nov 2009

dzou ty bez sexiku??? 😕 😕 to by museli traktory padat 😀 😀 😀

dzou
13. nov 2009

jaaaaaaaaj a to je moc pekny a da sa nanho dat aj vajicko? a aka je ais cena?

lucialen
13. nov 2009

Nadi, ten sa aj mne paci ta limetka, ine zelene sa mi nepacia ale tato je pekna, pre chlapca aj dievcatko 🙂 Pozriem
Dzou, aj tebe pozriem ten jumper X 🙂
Uz sa tesim, ideme 4 baby a jeden chlop na nosenie veci 😀

dzou
13. nov 2009

no ale sak ked on asi naschval nebude chciet 😀 aj vcera nieco take trepol... ale to len tak ma chcel nastvat ze som si nechcela dat ten canesten...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre