• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
a co inac idete kupovat?
13. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenaslo mi stranku nejaky error :unamused:
13. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo peknyyyy je ale ta cena :confounded:
13. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, ale ste toho dnes popísali....
nestihla som všetko prečítat, ale peti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :astonished:
ktora kočka ešte testikovala a uspešne?
13. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sharmi ako sa mas?tehulinka nasa... uz si zdrava?
13. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, no cena je riadna :unamused: Ja si chcem len kupit cizmy a taku prutenu lavicu do verandy a tri koberce pre maminu a starku :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka...mne by si sa nepozrela, len, ze ako vyzer ta Bexa nazivo, pjosim pjosim? Myslim, ci je vanicka dost velka a celkovo, ze aka asi kvalita to je....please...
13. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sharmi :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda luci ty si to radsej niekam zapis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale moc ti dakujeme vsetky :grinning:
13. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou, dakujem, bufetím domka a už mi je omnoho lepšie, ale fakt som to potrebovala, lebo s hrdlom nie je sranda.. a ty ako?
nadenka. to je aká značka kočíka, ten limetkový čo si dala link?
jani, luci, čo máte nové?
luci. ty máš perfektný graf, ty budeš tehu :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sharmi, ako sa citis
nadi, ta farba je kraaasna, aj kocik sa mi paci...
13. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozem pozriet JAni, ked uz tam budem, a kocik budeme kupovat, takze tam asi stravime dost casu :grinning: mozno zoberiem nejake letaky z trhu a potom to sem hodim, alebo stranku :wink:
13. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocik nadherny,myslim ze kamoska ma podobny....
13. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa najviac pacia zelene kociky :grinning: ale sak to uz viete :grinning:
13. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ide kupovat kocik ta tvoja kamoska?
13. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani. dakujem ovela lepšie :slight_smile: dnes sa mi do rána sníval sen, som sa rehotala, že existuje test, taký ako tehotenský, ale tento akože oplujes a tam ked ti vyjdu dve čiarky, tak čakáš chlapčeka a ked jedna čiarka, tak dievčatko... a vyšiel mi chlapček, teda 2 // :grinning: sestra to okomentovala v skratke, že mi šibe a že ja chcem podvedome chlapčeka, preto sa mi takéto kraviny snívajú :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diik, luci...ja chcem len vediet, co je to zac....tak svojim a mm odbornym okom na to kuknite, ci to neni smejd... :grinning:
dzou, ja som mala pri malych zeleny....ale bol dvojickovsky a mm si robil srandu, ze ja a moj tank :angry:
ale ja mam vela modrych dek a sede a kremove fusaky, tak rozmyslam nad inou farbou... :wink: :dizzy_face:
13. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi ale sak to je normalne ze sa ti nieco take sniva :wink:
13. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JAj Sharmi, si ma potesila, myslis? :slight_smile: Moj mi uz hovori, ze som hrozna, ze jednu hodinu si myslim ze som tehu, druhu hodinu ze uz dostanem mrchu, uz sa asi tesi do roboty :grinning:
13. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi, mne sa vcera to tusim bolo, snivalo, ze sa mi narodila dcera...a pritom vieme, co by ma potesilo asi o 1% viac...ale v tom sne bola taka krasna, ze mi to bolo jedno...a bola som ako blcha vytesalkovana
13. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac luci ako to vtedy dopadlo s tou policiou? bol podozrivy?
13. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, ano jedna z kamosiek, takze uz popozeram aj postielky a tak :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len s babami sa o takychto veciach velmi nebavim, len tak ze co u lekara a tak, aby si nemysleli ze mi po tom potrate preskocilo :grinning:
Dzou, nakoniec hladali cigana a moj je taky modrooky, biely :grinning: Proste prezierava policia, ale chytili toho chlapika :wink:
13. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no postielku my kupime pouzitu :wink: taku co sa z nej da potom sparvit aj postel.. .. tu je strasne vela ludi co kupi posteilku babo tam spalo mozno 3-4x potom ho zobrali ku sebe do postele a uz nespi v postielke tak predaju za super ceny :slight_smile: a chcem uz sadu aj skrinu aj komodu s prealovakom... ak sa mi podari tak do £150 sa zmestim na ebay :wink:
13. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi casualplay S4 :wink:
ja zeleny kocik lebo je to uni farba a u nas bude jeden kocik na dve deti /teda ak sa nam dve podaria :grinning:
a ta limetkova faba je presne taka ku mam v obyvacke si moj mm robil srandu ze potm si ten kociar dam do obyvacky aby mi ladil do interieru :grinning: :grinning: a dnes som zhanala taku farbu vo flore kedze chcem hnedozeleno kremovy stromcek :wink: :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sa zmestis za to vsetko do 150? Tak to je dobra cena :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, o akom kočíku to písete?
jani. mne sa tiež už raz o dievčatku snívalo, takže asi mám v hlave zmätok... ja sa asi zbláznim, kým sa dozviem čo to bude... ja by som sa chcela tomu mimi už prihovárat nejako konkrétne, a ked myslím na to mimi ako na chlapca, tak mám hned výčitky, že čo ked je tam vnútri malá buba a ked sa narodí, tak mi vyhubuje :grinning:
luci. ano, si tehu :slight_smile: :grinning: teš sa :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
super, takže sisa, peta, podla mna aj luci..... ktorá sa ešte pridá k nám tehulkám?
nadi. ty budeš učite tiež, idem ta rýchlo nakazit vírusmiTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:grinning: :grinning:
dzou a teba to tiež neminieTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:grinning: :sunglasses: :grinning:
13. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok