Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
13. nov 2009

maji nechapem co som neco 😕

lucialen
13. nov 2009

No problem motylek, asi si to vsetko popisem a zoberem aj pero a budem si tam pisat ceny a baby budu na mna kukat, ze co robim, ze pre nejake virtualne kamosky 😀

dzou
13. nov 2009

hej napis si to luci 😉 a oni nevedia ze chodis na konika?

motylek17
13. nov 2009

babulky idem pozerat tv... 😀
majte sa tu a dzou ty utekaj krasne poistovat 😀

motylek17
13. nov 2009

dzou, ze si zlata 😀

dzou
13. nov 2009

hej no este neprisiel 😉 ... ale tak mozno dnes poistime mozno nie no uvidim... ako ovu by teor. mohla byt aj dnes ale si nemyslim...

lenka2112
13. nov 2009

motylek-som 12DPO.

...ja viem,že najlepšie je ráno,ale ja som tak dúfala,že to dnes večer oslávime.mm ma iba objal a vybozkával,že no čo aspoň je dôvod neprestávať.ale ja už som... ☹ ☹ už od júla je strašne ďaleko a stále nič.
každopádne skúsim testnúť aj ráno,ale veľké šance tomu už nedávam. ☹ 😔

ja by som pre druhé chcela kočík Bumblride Indie. 😉

lucialen
13. nov 2009

No vedia ze chodim na nejake forum, ved co robia nezamestnany 😀 Ale o com je forum nevedia, 😀 Len po kyrete som chodila na forum o kyrete, tak to vedeli 😉

motylek17
13. nov 2009

luci nechcem ta zatazovat, vobec sa tym nezaoberaj, ak uvidis znacku jane, tak sa pozri kolko asi stoja, jo??? ked nie, tak nie.. 😉

brisilda
13. nov 2009

ahojte kocky nakukla som na chvilku k vam 😀 co mate nove??? inak aj mne sa paci cierny kociarik no z vnutra musi byt biely 😀 ale tiez sa mi paci aj v cervenej farbe cize ja budem mat pri drobcekovi 2 kociariky 😀 aby som nemusela pri cestovani stresovat ako napchat velku konstrukciou kocika do kufra 😀 inak pri ciernom kociariku si mozete hodit do kociarika akukolvek farbu deky 😀 co je velka vyhoda 😉 cize ak budem mat chut na zelenu bude zeleny ak modra modra a k cervena tak cervena 😀

nadenkaaa
13. nov 2009

luci minuly rok sme mali hnedokremovo ornzovy stromcek aa tento rok tu oranzovu zamenim za limetkovo zelenu pretoze som tento rok zmenila v obyvacke doplnky za zelene tk preto teraz ta zmena 😉
ja mam zasa kuchynu oranzovy -tehlovo takze tam budu take doplnky tam to vyuzijem tie veci ktore som minuly rok mala na stromceku 😉
baby zajtra odmeriam ak by nahodoy bol vysi teplota ako 36,9 tak trstnem k nie tak budem cakat mrsinu

janulka04
13. nov 2009

akoze, dzou, ja sa ineutralu nebranim, ale paci sa mi styl obliekania deti, ze mala slecna, maly chlap...

http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.ht...

http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.ht...

nieco take, dupaciek mam tolko, ze ich budem asi predavat... 😀 😀

nadenkaaa
13. nov 2009

inak luci ty budes mat tolko uloh pozerat kocik ze si snad aj nejaky hned kupis 😉 😀 😀

dzou
13. nov 2009

dik maji 😀
leni sak skus este rano a teraz si akym testom testovala?....
a inac preto som vam sen hodila vcera tento link http://www.fertilityfriend.com/blog/posts/228.html preco netestovat skoro .. ten druhy graf ukazuje kolko mali baby poz. test na 10dpo a pom neg. ... ak viete po angelsky tak precitajte.. ale leni dufam, ze to nie je tvoj pripad 😉 a rano sa // ukazu

motylek17
13. nov 2009

nadi aj ja chcem limetkove s fialovymi 😉

lenka2112
13. nov 2009

ja som mala pri malom čierny kočík 🙂

lucialen
13. nov 2009

Baby, takze este raz, ak som zabudla, nahlaste sa:
Bexa, tako jumper x, casualplay s4, jane slalompro... vsetko?

janulka04
13. nov 2009

nadi, lucka ich zacne dovazat... 😀 😀 😀 pre nas, ze aky vedlajsi zarobok? 😀 😀

lenka2112
13. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6121058 -teraz by som chcela takýto.takže kočík vybratý už len dieťa doň nám chýba.ale asi červený alebo zelený.

dzou
13. nov 2009

jani sak jasne ze potom nakupim ... aj mne sa to velmi paci ake maju teraz super vecicky my sme take kupili mm synovcovi ked sa narodil ryfle a taku super vestu k tomu a tricko... tiez si nenehcali zistit co bude 😉 a kedzeani mi nechceme vedeit pohlavie tak nakupim potom 😀 😀

lucialen
13. nov 2009

Lenka a fakt testuj rano a nie vecer, druha ciarka este vykukne 🙂

brisilda
13. nov 2009

jani ja tentoraz dupacky nekupim ani jedne 😉 teraz sa mi pacia tie polodupky 😀 dnesne deti nenosia dupacky 😀 a v tescu maju krasny vyber supraviciek 😉 uz len vediet pohlavie

janulka04
13. nov 2009

ja sa tu rehnim na lucke.... 😀 😀 😀 ,
luci...som si ta predstavila, ze ako tam pobehujes a zapisujes...si budu asi fakt mysliet, ze ti preskocilo....hihi...a ked sa ta opytaju, ze pre koho? a ty ze: pre nadenku, janulku, dzou a motylka...hahahahahahahahaha 😀 😀

dzou
13. nov 2009

a inac nabud. tyzden ide mm pomahat stahovat segru tak uvidi maleho uz ma rok a 2mesiace ked sme ho videli naposledy tak este len sedel... teraz uz je 4x4 😀 a uz nam aj pusu poslal cez skype tak ze si dal ruku na usta tak aspon uvidi ake to je ked uz je babo vacsie a bude viac chciet 😀
maly este nechodi aj ked uz ma 14mesiacov,lebo od narodenia ma zrastenu celnu kost a tak musi ist na operaciu na bud. rok lebo mozog by nemusel mat dostatocne vela miesta.. jeho ocino(bud. svagor) to mal tiez len vtedy nikto o tom nevedel...takze sa zatial vyvija pomalsie a aj on musel chodi k logopedovi ked bol maly to len tak prezaujimavost...

brisilda
13. nov 2009

lucky podla mna je jedno kedy testuje mne aj rano aj poobede ukazovalo rovnako silnu ciarocku no treba testovat s 20 ml/U 10 je slaba cize lenka drzim palce 😉

dzou
13. nov 2009

a ake su to polodupacky?

lucialen
13. nov 2009

Hehe 😀 😀 😀 Vsak vam potom pojdem vsetky na kupit, ved to mam asi najblizsie 😀

lenka2112
13. nov 2009

jáj babuľky ste zlaté. 😵 😵 😵 no rozhodne to ráno zopakujem. 😉

ale cítim sa teraz taká prázdna.

inak baby ako si kontrolujete ten krčok?ja som to ešte nerobila.ak vám to nerobí problém,normálne polopate vysvetlite. 😉 vy už by ste mohli vydať príručku pre snažilky.vy sa inak vyznáte. 😉 🙂

lucialen
13. nov 2009

😀 😀 😀

janulka04
13. nov 2009

bris, ja dupky vobec...pre letne dieta? staci to co mam a popr nejake kratasky alebo take bodynka krataskove a hotovo...postupne dokupim, to bude uplne ine, kedze male boli oktobrovky a toto bude letniatko, podla mna sa moc dupaciek neoplati...na spanie a na doma mam... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre