Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
13. nov 2009

jaj nadi hej tie su dobre aj mm segra take pouzivala 😉 a mm zase kukal jak puk ze co to je....ze to kde ma gombicky a tak som mu zase musela vysvetlovat ... sak hovorim ze este si uzijete ked ja budem tehu ake bude mat ten moj hlasky 😀

janulka04
13. nov 2009

nadi, potvrdzujem....ak pomaha aj muz v noci, uplne super na prebalovanie s jednym otvorenym okom a druhym spiacim 😀 😀 😀

lenka2112
13. nov 2009

tie vaky to je dobrá vecička.aj my sme využilia zo začiatku som sa strašne bála,aby nestiahol na seba v noci na tváričku deku.tak som ho zazipsovala a bolo po probléme. 🙂

luci-to je jedno,veď teraz už aj chalani nosia ružovú 😉 😅

dzou-čítala som ten článok.bóžinku,to je fakt umenie otehotnieť,potom drobčeka udržať a šťastne donosiť. 😝 ale stojí to za to. 🙂 🙂

janulka04
13. nov 2009

dzou, ja mam len take....neuveris, ake otravne je to pri kazdom prebalovani komplet vyzliect...toto zapinanie je ze sup sup...ja som dupacky bez drukov vyhodila a darovala 😉
veru, sharmi, budeme robit najazdy...

lucialen
13. nov 2009

Si pamatam, ked som robila v skolke s detickami do 1 roku, take co uz lozili, najhorsie boli ponozky, to som sa nachvilu nepozerala a uz boli bez ponoziek 😀 A na konci dna si mamicky z kopky povyberali, ktore ponozky su ich 😀 Ale zase tim Irkam nevadilo, ze su bez ponoziek, no ja som sa na to nemohla pozerat 😒

dzou
13. nov 2009

sharmi ja az na prelome nov-dec ja este len cakam ovu kazdym dnom 😉

lucialen
13. nov 2009

Leni, vyzera to tak, ze nas bude musiet 😀 😅

lenka2112
13. nov 2009

no inak ja mám za igelitku ružových nepoužitých vecí.sme dúfali,že malý bude malá.a naťahoval do 30 tt,takže som sa aj na pár ružových ulakomila. 🤐 😅

lucialen
13. nov 2009

Leni, verim ze ich coskoro vyuzijete 🙂 Ja mam vela ruzovych veciciek, lebo ja si myslim, ze prve bude dievcatko 😅 Ale mam aj modre, ale dievcatko tiez moze mat modre veci 🙂

janulka04
13. nov 2009

leni a ja kopu chlapcenskych, sme mysleli do siedmeho mesiaca, ze to budu chlapci....ale vynosili aj to... 😉

lenka2112
13. nov 2009

luci-ja aj keby mám mám druhé babu,tak určite by mala aj iné farby ako ružové.nie zase ako cukríček.páčia sa mi aj kombinácie ružová-modrá,ružová-hnedá. 😉 a pre malého božňujem pásikavé veci. 🙂

nadenkaaa
13. nov 2009

no inak vsak vseobecne americania a anglicania su studeny odchov u nas zima my chodime v bundach zimnych a oni v kratasoch a tak lahko obliekaju aj svoje deti 😠 😖
baby vy uz mate nejake veci?teda tato otazka je pre babule ktore este nemaju babetko nie tie ktore uz maju starsiu poklad doma 😉

lenka2112
13. nov 2009

jani-no baby skôr vynosia modré veci ako chalani ružové.si predstav chalaniska v ružovom bodynku. 😀

dzou
13. nov 2009

nadi ja nie 😉

janulka04
13. nov 2009

leni, len my sme mali vyslovene niektore komplety pre chlapcov, kapsace s autami a tak...ale tak ziju a netrpia nijakou poruchou osobnosti z toho.. 😀

lenka2112
13. nov 2009

nadi-tak môjho malého musel potom robiť nejaký anglo-američan.on by najradšej chodil holý. 😀 a bude vyjednávať"tepláky dám dolee,pančušky dám dolee aj slipy" a po kým zareagujeme už sú dolu a pobehuje na adama. 😀

lenka2112
13. nov 2009

jani-tak ste mali malé raperky. 😉

janulka04
13. nov 2009

a inac, ja mam alergiu na ruzove precackane dievcatka a volaniky a maslicka a je z toho slahackova torta....a moje male odjakziva najradsej nohavice....a ked suknu, tak bud riflovu alebo teplakovu 😀 ...ja sa vzdy vyblaznim na vlaskoch najviac... i ked Linde to moc nejde, kedze ma strasne huste a velmi vlnite vlasy....to je najlepsie len nieco jednoduche, vzdy chudatko az ju podviha, ked ju cesem...moje zlaticko 😒

janulka04
13. nov 2009

ked ja som taaaaak chcela chlapcov vtedy..a v celej rodine boli chlapci, tak ma ani len nenapadlo, ze my budeme mat nieco ine.... 😀

lucialen
13. nov 2009

Nadi, ja mam vecicky, som nakupila v dubline v takych sekacoch na charitu, tak to mamicky vyhadzuju, ked to dieta ma 3x oblecene, tam zo za 1e kupila 3body a nikdy som neodolala takym modernym dievcenskym trickam ruzovo sedym, ruzovo hnedym a tak a aj pekne male rifle som pokupovala a male mikiny 🙂

lucialen
13. nov 2009

Mne sa zase tiez nepacia take male cukriky 😀 Ale ja som nikdy nic ruzove nemala, az aspon dieta bude mat, pokial nezacne protestovat 😀

lucialen
13. nov 2009

Idem ja pozerat, mozno este mrknem, ak nie, tak zajtra vecer napisem 😉

janulka04
13. nov 2009

baby, mam znamu, co chodila s priatelom cez 10 rokov a mala v chodbe komplet vybavu kupenu, len on sa akosi nemal k tomu, mat s nou dieta...proste nechcel....jej uz zacinalo prepinat, kupovala aj tie Denniky pre dieta a hracky...ale nastastie to dopadlo dobre, v auguste sa jej narodila dcerka...tym nic nenaznacujem....len ze niekto si nakupuje pred tehu a niekto caka....ja som pred prvym tehu nekupila tiez nic...ale podla mna je normalne, ze ked po dietatku tuzime, zapaci sa ti vec pren, tak ju kupis....

nadenkaaa
13. nov 2009

no nasa mala Mia /neter/ sa zasa strasne rada paradi uplne zboznuje sukne a saty a same trblietka a volany 😀 a m dlhe blond vlasy po ps a uplne neznasa sa cesat to je vzdy boj s nou 😅
nas maly /moj mladsi brat / ked bol maly tak hovoril ked nieco mal po prvy krat po vyprati na sebe napriklad pancuchy ze ho "chlpatia" a ze to on nechce lebo bude chlpaty 😉 😀

dzou
13. nov 2009

aj ja idem paaaaaaaa 🙂

sharmana
13. nov 2009

no ja nemam ešte vôbec nič pre detičky, teda viem že dostanem kopec vecí po synovcovi a sú medzi nimi aj veci čo som mu kupovala v taliansku, v nemecku, ale ja konkretne nemam nič, ale už sa teším, ked začnem kupovat..

janulka04
13. nov 2009

ahoj dzou...
nadi, Laura je velmi hakliva, ju vsetko skriabe...napriklad obrazok na pacuskch, tam je to take hrubsie....alebo svik dole pri prstoch...to su jedy vzdy...a cedulky jej vadia.... 😠

groka
13. nov 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sme doma,boli sme na navsteve,ako som spomynala,celkom fajn,teraz mm uspava krpceka,ja som si musela spravit cajik=Lipton,moj oblubeny,lebo ma zacalo skriabat hrdlo a baby v ustach mam taku hnusnu chut,ako keby z pokazenej sunky,fuj a neviem sa toho zbavit 😝

co je nove?zameskala som nieco?

janulka04
13. nov 2009

ahoj, Jarka..aj ja cajikujem...ako bolo?

nadenkaaa
13. nov 2009

jani ale sranda ako vedel povedt ze nie ze ho to skriabe ale ze chlpati 😀 😀
ahoj dzou pekny vecer
ahoj jarka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre