Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
13. nov 2009

no...taketo hlasky sa v rodine udomacnuu a pouzivaju....
nadi, ja si pamatam ze male vzdy ked sa pokakali do plienky, mali tak okolo roka, vraveli, ze: mamiiiii, bomba 😀 😀 ....a my sme to cela rodina, pouzivali este rok dva potom 😀

xena1
13. nov 2009

ahoj groka vyzera ze mas lepsiu naladu....

janulka04
13. nov 2009

inac, nadi, vy chodievate cez sviatky aj Do Bratislavy, vsak?

groka
13. nov 2009

no akoze kto vas ma precitat?som to len tak rychlo prebehla

lenka,vobec sa netrap nad dnesnym testom,vecerny test ukaze // pri minimalne 14DPO,slabu ti ukaze po 12DPO a zaranneho mocu,niektorym aj skor,rano testujeme spolu,oki?a hned nam pridi hlasit ako si dopadla,ja tu budem nastupena uz o 6:30 aby mm nevedela

no a co som este chcela...

groka
13. nov 2009

janul,celkom fajn,len mne je blbie ako vzdy,musim to zo seba dostat,a myslite si co chcete,je mi zle,zacali ma boliet silno prsia,brucho picha,ze by ticho pred burkou?alebo??????????len ta chut v papuly ma mätie,ale dufam stale,trosku viac si verim,ako vcera 😀

groka
13. nov 2009

cau nadenka,xeni,kto este?????????

groka
13. nov 2009

baby ja ked zajtra stupnem ja sa asi zblaznim od radosti 😀 😀 😀

groka
13. nov 2009

halooooooooooooo 😠

sharmana
13. nov 2009

groka ahoj, tak ti prajem, nech ti to vyjde..

lenka2112
13. nov 2009

groka-o.k. ráno to skúsim,ale už moc nečakám. 😖

my sa tu bláznime ešte s drobcom a rehoce sa.tak je rozkokošený 🙂

janulka04
13. nov 2009

ja som tu, len male zase vymyslaju, nechcu mi spat 😠 ...akoze v izbe klud, ale suskaju si tam a maju spinkat

xena1
13. nov 2009

groka,o kolkej vstavas????dam si budik aby som si ta precitala

groka
13. nov 2009

baby rano o 7:00 ked vstanete tak uz budete vediet,aj skor

xena1
13. nov 2009

jani u nas v detskej je tiez velka debat
groka sa tesim a budes aj testovat???

janulka04
13. nov 2009

juu, groka....tak tfuj tfuj tfuuuuuj...

groka
13. nov 2009

lenka a pocit vnutorny je aky?

mne lezie pavuk po stene a ja sa ho bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
dnes ked som sedela v buse,tak na jednej zenskej bol pavuj,on behal po jej sedadle a ja som sedela za nou,som sa krutila jak hlista na tej sedacke len aby nespadol nahodou na mna,ja mam foooooooobiu

lenka2112
13. nov 2009

no u nás sa ešte "tróni"si priniesol nočník pred TV a kraľuje 🙄 ale im to ukončiť,nech zabúva.už sa nám šampáňo chladí. 😵

brisilda
13. nov 2009

kocky len na chvilu som odskocila a nestiham vas citat 😀
nadi ja som mala vecicky pokupene teraz este pred otehotnenim povera nepovera co sa ma stat sa stane tak ci tak . no a veci po malom som dala sestre a to co mi ostalo je u svokrovcov no pokupila som si nejake veci v GB 😀 aj pre dievca aj pre chlapca no neviem preco teraz ma viac lakaju chlapcenske veci 😎 no snazim sa kupovat take neutralne 😉
dzou ja perinku nechcem lebo pri malom som ju vobec nevyuzila jedine ak ho chcel na ruky svokor tak som ho preistotu supla do perinky no mne skor ta perinka zavadzala lepsie sa mi manipulovalo z dietatom bez perinky kedze ja som kojila stale iba po leziacky 😀 v Gb perinky ani nemaju a deti su zdrave a nemaju problemi s chrbticou a co ma zaraza je aj to, ze tam vobec nebalia deti nasiroko tak ako u nas cize aj to budem balit len na noc 😉 cize aspon takych 12 hodin maximalne bude nasiroko zabalene 😉 do jedneho mesiaca

groka
13. nov 2009

xeni .hej,odmeriam,pojdem na wc a ocikam a budem cakat na wc co sa bude diat 😀 ak nic,tak si hned rano dam za jeden 😀 ak sa nieco bude diat,tak ....ja neviem,asi si dam poriadne hrube ponozky a zacnem sa stravovat a chranit sa,nie ze by som sa teraz nechranila,ale po minulom mesiaci musim asi urobit viac pre seba a to mimi

lenka2112
13. nov 2009

groka-ja neviem.teraz mám také zmiešané pocity.ale test som si robila a úplne som čakala //.takže ma asi vlastné telo sklamalo. ☹ ja si myslím,že keby bolo HCG nejako by ten test bol zareagoval. ☹

groka
13. nov 2009

leni,aj ja by som si dala,ale mam tu len tvrde a medovinu,co som dostala a to mi neberie a ani by som nemohla,lebo by mi to mohlo zajtra zvysit teplotu

brisilda
13. nov 2009

groka a lenka posielam vam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT az vam to zajtra rano vyjde a najdete si // konecne chceme dalsie tehulky !!!

groka
13. nov 2009

lenka,pocas dna si pila tekutiny a hcg uz nebolo take vysoke a vecer uz vobec nie,takze pohoda,zajtra vycikas //,verim v to...ja som vestica 😀 mala by som teda byt

groka
13. nov 2009

bris dakujemeeeeeee a chytaaaaaaaaaam beriem si ten druhy riadok,v tom je viac T 😀

groka
13. nov 2009

idem si este skontrolovat krcok a hodit do grafu+ s hlienom,baby poslite mi niekto tu pozvanku este,mne to stale nejde na mail poslem v ip,prosim chcem VIP

xena1
13. nov 2009

groka drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce........................viac ako sebe.......xixixixi

nadenkaaa
13. nov 2009

janulka ja mam rodicov z HC inak brat /starsi/ zije v BA 😉 a pre mna cesta do ba nie je nieco nepredstavitelne 🙂
a bris co sa tyka sirokeho balenia uz sa aj u nas od toho upusta 😅 no neviem ale podla mna minimalne baby by sa mali balit dlhsie nasiroko lebo ony maju skor problemy s bedrovymi klbami

janulka04
13. nov 2009

groka, ja som teda jak ty, hihi...fobia zo zubarov a s pavukov? Priserna....mna z nich napina, raz som videla, ako sa kamaratke zaplietol pavuk do vlasov a ja som sa otyckovala, velmi sa ich bojim, velmi

groka
13. nov 2009

xeni cervenam sa

akoze chapete?tvrdy... 😀 a hlien mam taky neviem ci je tahavy,len trosku sa natahuje a je skor cremovy a ako keby mierne hrudkovaty,ale len trosku

nadenkaaa
13. nov 2009

ok dievcata idem sa ja pritulit k mm pekny vecer vsetkym 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre