Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
23. júl 2009

lucialen tak toho co sa stalo tebe sa ja velmi obavam a hlavne ak by sa to malo stat v 7-8 mesiaci 😒 ☹ hroza vobec pomysliet no ako sa hovori kto sa boji nech nejde na bojisko takze napriek strachu s chorob v tehotenstve do toho idem a necham vsetko v rukach osudu no rada by som vedela ci sa da v tehotenstve ockovat

michelle
23. júl 2009

sabiatko, vdaka za info. dufala som, ze budem podobny pripad (ze mi najprv vysiel test negativny a ze pockam a moooznooo sa zmeni), ale uz teraz citim, ze tento mesiac teda este nie 😖

lucialen
23. júl 2009

Ale v 7-8 mesiaci to uz nieje take pravdepodobne. Najhorsie je v prvych troch, ked sa vyvijaju vsetky organy. Ale nemyslite na zle, len si davajte pozor, aby ste neochoreli. Aj ked neviem ci je to v tychto teplotach mozne 🙂

brisilda
23. júl 2009

luci dik za info

lucialen
23. júl 2009

ja som take hororove pribehy o potratoch precitala,ze som rada, ze to takto dopadlo

sabiatko
23. júl 2009

michelle, to nikdy nevies, ja som sa vobec necitila tehotno, aj som to tu vtedy pisala, mne totiz vobec nic nebolo, ani jeden priznak, len to pichanie mi bolo podozrive, ale aj to doslo dako neskoro, tak som nevedela o co ide. tak drzim palce 😉

baby, idem doucovat anglinu, tak tu dlhsie nebudem... zatial pa 🙂

michelle
23. júl 2009

sabiatko ja som praveze nejake priznaky mala... preto som si myslela, ze to vyjde. ale prislo, co by inac neprislo, takze nateraz je to jasne 🙄 🙂

michelle
23. júl 2009

posielam pomocku na vypocet plodnych dni: http://babymed.com/tools/fertility/calendar/
vela stastia 🙂

biancarv
23. júl 2009

dobrý deň prajem baby, no vy ste sa tu dneska riadne rozpísali, som vás musela čítať skoro hodinu 😀

inakšie vítam nové tváre 😉 a prajem úspešné snažilkovanie

fazulka1512
23. júl 2009

mam biely vytok, ovulka je tu

lucialen
23. júl 2009

Fazulka, vidim to na nas spolocny termin porodu, v aprili 🙂

biancarv
23. júl 2009

fazulka ja som čítala že pri ovulácii je priesvitny výtok, podobný surovému bielku z vajca, ked je biely výtok to je tehotenstvo

fazulka1512
23. júl 2009

lucialen, to nahodou nevychadza na maj, lebo tie co teraz otehotneli tak ze rodia v aprili

fazulka1512
23. júl 2009

biancarv- ja mam ten z vajca, 🙂

biancarv
23. júl 2009

fazulka ale ked aj ty teraz otehotnieš tak budeš rodiť v apríli 😀

takže ten výtok nemáš biely?

fazulka1512
23. júl 2009

vytok je taky vajcovy, je to ten ovulkovy

biancarv
23. júl 2009

no tak hor sa do snaženia 😀

fazulka1512
23. júl 2009

no len keby som mala mm doma, prisiel z prace a hor sa na trening, mozno vecer,ale ako ho poznam tak to bude skor skoro rano, sperma vydrzia 48 hod, ja mam v sebe zasobu tak aj s tym ranom budem spokojna

biancarv
23. júl 2009

😀 ešte že sa môžeme na tú zásobu spoľahnúť

fazulka1512
23. júl 2009

no len dufam ze si tam pekne plavaju a nahanaju vajko, nie ze su uz pokapane 😀

andzi
23. júl 2009

ahojte snažilky snaživé, niečo nové?

lucialen
23. júl 2009

Fazulka, koniec aprila je nas 🙂

nadenkaaa
23. júl 2009

Caute babule ten koniec aprila by aj mne vyhovoval 😉 😝 inak dost ste tu toho popisali na to ze bolo take teplo vonku 😉

rhodosbb
23. júl 2009

čaute baby, dnes odišla mrcha červená, tak sa teším, že Sofia zaspí a ideme na vec 😀 , ak neodpadnem skôr ako ona 😝
Riadne ste sa rozpísali, ja som dnes v robote nemala čas na vás mrknúť ani na sekundu 😖

nadenkaaa
23. júl 2009

rodos mne odisla vcera 😉 a tiez chceme dnes na to hupn ut aj ked my uz sme na to hupli aj posledne tri dni 😀

andzi
23. júl 2009

Mne dnes tiež už končí mrcha jedna a od zajtra začíname, možno aj dnes už by sme mohli. 😎

cicimon
23. júl 2009

caute,
den PO nie je skoro? kazdy druhy den skusat by mohlo byt ok, co myslite?

rhodosbb
23. júl 2009

jéééj baby, tak to bude zaujímavé sledovať, ako sa nám to podarí, keď sme spolu na štartovacej čiare 😀

ak sa nám to teraz podarí, tak nám to pekne vyjde na máj 😎

nadenkaaa
23. júl 2009

andzi moja naaj kamoska otehotnela dvakrat vzdy v posledny den menzesu ked to robili 😉

nadenkaaa
23. júl 2009

rodos pokial by posledna ms bola v tomto bodobi tak to vychadza na koniec aprila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre