Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
13. nov 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
motylek kde si?
sisa spinka s detickami
tea t prides asi az po pol noci
miska ty by si mala prist teraz volakedy
petka,ta sa urcite vytesuje uz
ostatne tehule spia vsetky
koho som zabudla?
lenka kuka sex...
len ja tu strasim jak šiši 😀 😀 😀

nejake virusiky potrebujme na zajtra,baby podmeeeeeeeeeeeeeee

lenka2112
13. nov 2009

groka-už som dokuk a ešte som sprchu dala. 😉

neboj popíjam Cola-Cola,tak len tak nezaspím.mm pozerá nejakú kravinu na markíze,mňa to moc nebaví.aspoň mám čas na MK. 😉 😀

lenka2112
13. nov 2009

dzou-príjemnú zábavu vo dvojke. 🙂 nech perí lííítaaa celúú noc. 😉

groka
13. nov 2009

aj mm to pozeta same strielacky 😀
mna uz boli suska z toho sedenia 😀

groka
13. nov 2009

leni idem spat,precitam este casopis a zadrichmosim,fuj,na zaver dna sa mi poriadne zakrutila kotrba,takze dobru nocku

rano podavam info a drzte mi vsetko co mozete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka2112
13. nov 2009

groka-dobrúú,držím palce na ráno. 😉 🙂

lucialen
14. nov 2009

Dobre ranko 🙂
Ani necitim, ze by som spala 😒
Takze riadny pokles teploty, 36,5 mrcha dnes urcite pride 😠 Ale grafik bol pekny 🙂 Takze ja si to nechavam urcite az na vianoce 😉

lucialen
14. nov 2009
groka
14. nov 2009

Dobre ranecko prajem

mna ked uvidi mm ze uz tuka,asi sa rozvedie 😀

kuk http://www.fertilityfriend.com/home/groka

test je skor biely ,no ducha tiez vidim,este sa cisti

groka
14. nov 2009

nagativne,ducha som si len chcela vediet...ale aspon z teploty sa tesim,idem si este lahnut...

groka
14. nov 2009

utesuje sa len tym,ze hcg je nizke a som 12DPO,mrcha by mala prist v nedelu

sisa2
14. nov 2009

luci ☹ to mi je luto ☹ ale aj tak sa mi zda byt LF nejaka kratka, nie? ci tych 12 dni si mala len kvoli liekom?
uzi si dnes aspon nakupy!

sisa2
14. nov 2009

groka - veru, este mohlo byt skoro. teplota je pekna, tak uvidime, co bude zajtra. v kazdom pripade stale drzim palce! 😵

petafr
14. nov 2009

baby caute, ja dnes od pol piatej nespim, bola som na zachode a krv, dost jej bolo, akoby trosku vytieklo a potom asi trikrat odkvapkalo, tak som straaasne nervozna, bojim sa... odvtedy som bola na zachode asi trikrat, stale sa mi chce cikat, teraz som uz len trosku spinila, skoro nic nebolo na papieri, len hnedeho trosku...
co mam robit??? isli sme spat skoro o druhej, tak som unavena a roztrasena... ach jaj ☹

sisa2
14. nov 2009

peti - krv? alebo zafarbeny hlien??? a normalne pri cikani, ci len na papieri?

motylek17
14. nov 2009

ahojte.... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ....
luci to ma mrzi, moj graf vyzera podobne ako ten tvoj, cize viem co ma caka.... vyzeralo to tak nadejne... ☹
peti to sa co deje??? skusala si si robit tehu test???

petafr
14. nov 2009

krv, jasnocervena, a vytiekla sama, potom som utrela a teraz uz nic, prestalo to, ale neviem, co mam robit. test som spravila, slaabulinka ciarka, slabsi ako vcera ale ako vravim, cikala som asi styrikrat od pol piatej, stale mi treba, takze v tom asi nebolo nic nahromadene...
Mam ist niekam na pohotovost, alebo lekari ordinuju aj v sobotu? akurat som pozerala stranku probiosu, oni tam su len do piatku... fakt neviem, co mam robit.

petafr
14. nov 2009

motylek, ty mas graf uplne v pohode! tak sa zbytocne nestresuj, este je priskoro na akekolvek negativisticke reci... 😉
Luci ☹

motylek17
14. nov 2009

peti skus ist na pohotovost.... kramare, ruzinov, antolska... vsade su gynekologovia.... nech ti urobia krvne testy a pripadne ti daco daju

motylek17
14. nov 2009

peti drzim palecky nech je vsetko v poriadku.... prosim vsetkych...

sisa2
14. nov 2009

peti - navrhujem pohotovost. ak tam bola aj dnes, tak nieco v krvi je. daju ti aspon lieky. a vylozit nohy a NIC nerobit!!!
moja, moc moc drzim palce.

sisa2
14. nov 2009

maji - grafik je super, takze ziadne stresy, jasne???? 😉

sisa2
14. nov 2009

akurat som volala s bratom, v noci sa im narodila druha dcerka - ela 😵 taaak sa tesim.

xena1
14. nov 2009

peti ja som to raz takto mala,na 25DC som spinila,potom den nic a potom som to dostala...ale samozrejme ja som netestovala,takze u teba to bude ine,ty si mala tienik na teste....asi by som minimalne zavolala na pohotovost...a poradila sa co urobit...pripadne niektore centra ako helios a tak byvaju aj v sobotu otvorene,snad by ta neodmietli vysetrit...skus co sa da a ja budem drzat palce a moooc mysliet....a teplotu ma sdnes aku???inak nieco v noci bolo ja som sa zoudila na silnu bolest hlavy musela som si dat tabletku....
drzkaj sa

motylek17
14. nov 2009

sisus gratulujem k neterke.. 🙂

tea333
14. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

moj graf, zas vysoke tatry, a este mi neoznacilo ovu 😔 ☹ 😒

peta urcite skoc k lekarovi nech ta pozru, budes spat kludne,ale moze to v pohodicke byt aj spinenie

motylek17
14. nov 2009

babulky utekam do MA na nakupy... 🙂 peti drzim palecky, daj nam vediet co a ako, prosim... budem na teba mysliet...

sisa2
14. nov 2009

maji - diiiik 😵 sa tesim, ako by bola moja 😀 kam ides na nakupy??

sisa2
14. nov 2009

tea - podla grafu si este ovu nemala, jedine ak by bola na 9DC. je to u teba mozne tak skoro?

tea333
14. nov 2009

sisus gratulacia, motylek nepredbiehaj svoj graf, zatial ukazkovy..

luci tak ja drzim palce do dalsieho kola 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre