Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
14. nov 2009

sisa urcite bola 12DC, som o tom dokonale presvedcena vdaka cervixu a vytoku 9DCbolo sice mranie, ale mam pocit ze som spala malo a bola mi zima 😉
akurat vcera hned jak som sa odmerala som zistila ze krcok tvrde a vytok je kremovy, teraz mam biely kremovy a krcok sa zatvoril a vystupil, je to uplny rozdiel 😉

sisa2
14. nov 2009

tak potom teplota u teba nekoresponduje s tymto vsetkym ostatnym. na to, aby si mala podla BT ovu, musis mat v prvej faze nizsie teploty, nasledne vyssie - vsetky (obcas moze byt vynimka). narast by mal byt aspon o 0,2C ... toto u teba v grafe chyba, takze FF ti ovu nevyznaci. teda aspon podla mna 😔

tea333
14. nov 2009

a predtym uz som pisala, bol makkucky a skoro strateny a otvoreny...to bolo 12DC a 13DC 😵 😵

sisa2
14. nov 2009

resp. ten narast tam mas - ked ratas ovu na 12DC, ale tie teploty predtym si mala vysoke ako mas teraz, tak preto ti to neoznaci. keby si si vymazala teploty 10 a 11 DC, tak by ti ju asi oznacilo na 12DC 😉

tea333
14. nov 2009

sisa ja musim byt stale divna ☹
ale podla vsetkeho ovu bola ☹ co mam robit?

sisa2
14. nov 2009

ale nie si 😀 ide o to, ze musis naozaj pravidelne merat a dodrziavat veci okolo merania BT. na 13DC si kedy merala?

sisa2
14. nov 2009

vidis, stacilo trochu upravit 😀 zdvihla si si niektoru teplotu?

tea333
14. nov 2009

hehe stacilo zvysit teplotu 36,4 na 36,5 😉 haha ja cheater 🙂

moj novy graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

sisa2
14. nov 2009

inak tu teplotu by som v LF neupravovala, ak si teda merala poriadne. skus co to spravi, ked upravis teploty do ovu, ci ti ju aj tak nevyznaci

tea333
14. nov 2009

hej hej tu 14, ja viem preco bola nizsiaa, lebo som spala 5 hodin, ale nevedela som to tam oznacit

sisa2
14. nov 2009

ja som dnes zo zvedavosti odmerala a skoro mi oci vypadli, ze 37,8C 😕 dufam, ze nebudem chora. merala som v klasickom case hned po zobudeni, takze ovplyvnene by to nemalo byt nicim
http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

sisa2
14. nov 2009

a na 13DC si kedy merala????

tea333
14. nov 2009

to som merala skor o 40 min nez obycajne, vstavala som

tea333
14. nov 2009

tie teploty predtym som upravovala,ale zjavne ma problem s tou jednou 13 mala problem..tu som zvysila o 0,1 stupna..lebo som malinko spala vtedy tak je to mozne..a den predtym ako som spominala som musela skor vstavat

tea333
14. nov 2009

sry sisa ja to hovorim podla datumovvv 😀 ja som truba

tea333
14. nov 2009

takze podla DC: 13 som merala skor, 14som spala 5 hodin

lenka2112
14. nov 2009

ahojte,

nestíham vás čítať.ale môj test tiež len / ☹ ale v pohode,po včerajšku som to viac menej čakala. 😉

sisa2
14. nov 2009

jaska, chapem 😉 sorry, robili sme s mm ranajky ... teda on musi robit, ja nemozem otvorit chladnicku 😔

sisa2
14. nov 2009

tea - tak si to zatial nechaj takto, uvidis, co teplota zajtra

sisa2
14. nov 2009

leni ☹ ☹ ☹ sakra! aky test si robila?

tea333
14. nov 2009

lenka ked nemas graf som zmaten, ktory DC si a aky dlhy mavas obycajne?

tea333
14. nov 2009

sis preco nemozes otvarat chladnicku? je ti z toho zle?

sisa2
14. nov 2009

tea - hej. mm si vcera kupil presovsky kabanos a mne to priiiserne smrdi. cela chladnicka od toho pachne 😝 😔

groka
14. nov 2009

ja som teraz vstala a som nervna zas ako pes
lenka,je mi to luto,nabuduce to vyjde,nechce zacat meriat?aby si videla aj kedy ovulujes,a ci v tom case mate sexik?,niektorym baba sa podari hned vdaka meraniu

sisa gratulujem

ja som vcera kukala nejake fotky od kamosky a oni maju doma vyse 2 rocneho a teraz male babatko par tyzdnove a videla som fotku ako ten starsi drzi to babatko v perinka v naruci a dava mu pusinku,tak mi to prislo luto,ze mi este ani na ceste nemame ☹ ake by to bolo krasne

lenka2112
14. nov 2009

tea-dnes som 13 DPO. 😉

groka-no nemeriavala som,ale rozmýšľam nad tým.musím pohladať nejakú stránku a preštudovať to,bo zatiaľ mi to nič nehovorí.ale nechcem sa nejak moc sledovať,aby ma to nepohltilo. ☹ ja si myslím,že je to hlavne o psychike(pravda,ak je všetko iné o.k),netreba na to stále myslieť,ale niekedy je to ťažké. 😝

groka
14. nov 2009

lenka tu je jedna stranka
http://merenibt.xf.cz/index2.html
a tam su potom aj dve stranky ked si das otevrit vse mas tam fertility a wunschkinder,ak budes mat cas,tak si precitaj aj ine veci co su v otevrit vse

lenka2112
14. nov 2009

groka-aj mne sa páčia také fotky,keď staršie dieťatko bozkáva bruško maminke a potom spoločné foto. 😵 😵 náš malý stále cez leto rozprával o bábätku a všetky v okolí chcel kočíkovať a hladkať,tak som to cítila dosť ako tlak.

no utekám,ideme auto povysávať a dať ho do pucu. 😉

nadenkaaa
14. nov 2009

ahojte tak dnes som odmerala a moja teplota je 37 😕 a urobila som test tak ako som povedala ze pokial bude teplota vyssia ho spravim avsak smola je uplne biely 😒
lenze nechapem kedze uz dnes by som mala zacat spinit a teplot by mal byt tak 36,7 a ona je 37 tak asi zajtra dojde k padu 🤐

sharmana
14. nov 2009

ahojte kočky 😉
v prvom rade lenka, luci je mi to lúto, hlavne u teba luci ked som videla ten graf, tak som bola 100% istá, že si tehu ☹ ale hlavu hore, je to na dobrej ceste..
peti. skús íst niekam na vyšetrenie, oni ti síce ešte velmi nepovedia o tvojom tehu, ale nech ti dajú aspon duphaston a hlavne musíš ležat, viem o čom hovorím.. neboj, dobre to dopadne 🙂
nadenka. možno ešte test nič neukázal, ale teplota je dobrá 🙂
groka. držím ti palčeky 😉
sisa. za teba sa velmi teším, už ti je asi lepšie, že? 🙂
tea. verím, že ti to vyjde 🙂

rhodosbb
14. nov 2009

ahojte 🙂
nadi, tak teplota je super a otestujes, az ked bude meskat mrcha 😉
ja som dnes velmi cudne na tom, dnes som cakala ovu a teplota dnes rano ze 37 ! to sa mi este nestalo, posielam aj minuly graf na porovnanie...

http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre