Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
14. nov 2009

aj moja psica aj teraz je pri mne...

groka
14. nov 2009

petka mas IP odo mna 🙂
co robkate babule?ja pozeram ten firewal apo nom ide dalsi film a potom pojdem spat

xena1
14. nov 2009

ja pozeram den po tom...

lucialen
14. nov 2009

No moju som akurat nastvala, nepacilo sa jej pilnikovanie nechtov 😀
Ja uz idem spat, som hrozne unavena 🙄 Tak dobru noc 🙂

xena1
14. nov 2009

tak dobru a zajtra v lepsej nalade.....

nadenkaaa
14. nov 2009

dzou kludne si mohla mat ovu vcera 😉

nadenkaaa
14. nov 2009

dobru noc luci nas psi princ sa moc mojkat nechce kebý som mohla tak nabuduce by som skor zobrala psiu slecnu lebo tie su pritulnejsie 😅
dievcata ideme si s mm pozret nejaky film co mm stiahol brucho ma uz riadne boli na mrchu tkze tak dobru nocku 😉

groka
14. nov 2009

stale kukam na markize,je reklama,mm pozera teraz zatial den po ...ale mame to na DVD som mu vravela

lenka2112
14. nov 2009

ahojte,

my sme boli s mm na kafíčku.najprv odvoliť a potom si trošku oddýchnuť vo dvojici.mamina prišla k malému.super bolo. 🙂 mali sme rozhovor,sa zastrájal,že túto ovulku budeme 2X denne. 😀 ale vraj mám zistiť,koľko trvá kým sa "znovuzrodia"kvalitné spermie,aby stíhali oplodňovať. 😀
tak uvidím.sme to uzavreli,že sa snažíme málo,že treba viac živočíšneho sexu.brali sme to žartom. 😉 🙂

jáj baby,boli sme v takom detskom obchode,pozrieť Lego pre Matúška a samozrejme som aj kočíky okukla. 😅 a ten Bumbleride sa mi páči ešte viac ako pred tým. 😵 😵 ľahučký,super vyzerá úplne super.trojkolku som si vybrala.takže už len rýchlo zamiesiť. 😉 🙂 😵

dzou-tak placky sa vydarili?mňaaam dala by som siiii. 😝

groka-aj tvoje bryndzáky. 😉so mnou je to ku večeru strašné.od 17:00 nejem a len snívam o jedle. 😀

všetkým potenciálnym tehuľkám,želám čoskoro // 😉

lenka2112
14. nov 2009

no a začala som špiniť poobede. 😖 ale aspoň niečo.takže mrcha v pondelok dorazí a potom sa môžeme znova snažilkovaaať. 😉

groka
14. nov 2009

lenka ale hadam nas neopustis ☹ mrcha sa rozbieha?vravim,je to pliaga hnusna 😠

lenka ved aj ja nejem a presl som uz davno na stravu 5 krat denne a tak ako ty som nejedla tiez,potom mi stacilo len 3 denne,ale ked nejem rano ,potom musim vecer,zajtra uz chcem nabehnut na to ze pekne si dam ranajky rano,musim nieco so sebou urobit,ked pride mrcha,nemam problem dat dole 3 kila do 2 tyzdnov,len motivacia,ale ked idem okolo zrkadla tak motivaciu mam hned 😝

groka
14. nov 2009

idem baby ja het,este na zaver dna,krcok stale makky,nejako malo hlienu uz mam a trosku ho uz horsie nahmatam,zajtra,maximalne pondelok pride pliaga=uz som je dala nove meno

dobru nocku,rano hodim ten moj "uzasny"graf husenkovy

tea333
14. nov 2009

groka este to nezahadzuj,
lenka skoda ze nemeras, boli by sme mudrejsi, a co sa tyka spermii, kludne aj dva krat denne, kvalitu ani dozrievanie to vobec neovplyvni, oni dozrievaju postupne a ked sa casto mojkate, prospieva im to 😉 😉 😉

lucialen
15. nov 2009

Dobre ranko 🙂 Zase som tu prva 🙂
Psovi bolo zle, takze som hore uz asi 1,5hodiny, 😒 Mrcha este neprisla, brucho ma neboli, ale teplota nizka 😒 Takze by ma uz dnes mohla navstivit ta pliaga 😀

xena1
15. nov 2009

dobre ranko luci...aj nasa psica rano grckala....tak som umyvala dlazky...

motylek17
15. nov 2009

ahojte ... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ....
precitam vas az vecer, dnes sa chystam do toho brna.... 🙂

xena1
15. nov 2009

grafik krasny....stastnu cestu...

motylek17
15. nov 2009

dakujem xena, snad bude ta konecna cesta stastna... idem sa naranajkovat a vyrazame, papa,,,

xena1
15. nov 2009

mam pocit ze tentokrat u teba ano...dobru chut a krasny vylet....vecer...pa

kkatkaa
15. nov 2009

ahojky baby nemozem spat lebo ma dusi kasel vcera som sa sem uz nedostala bo mi bolo hrozne zle

tak spatne: sharmi diky za tehu virusiky, uz by sa konecne mohlo nieco nalepit aj na mna konecne. ja som dnes 36DC - nikdy som taky dlhy cyklus nemala tak vobec netusim co to

xena1
15. nov 2009

katka...merias BT???skusala si testik???

lucialen
15. nov 2009

Kati a mrcha nikde? 😕 Tento mesiac nas to nejako natahuje 😉
Motylek, pekny grafik 🙂
Xeni, nasa zozrala v stredu 3 ponozky a pol kozenej rukavice (bola sama doma) no a vcera grcla prvu cast a dnes to ukoncila 😝

xena1
15. nov 2009

ty brdo....to je ina psica....kamaratkina labradorka zotrala tangace a musela ist na operaciu za 10 000sk... 😀
ja som tiez z tej mojej nemrchy pako,aj ke dmi este nemeska...dokonca som rano zmerala aj BT...

kkatkaa
15. nov 2009

peta to ma moc mrzi ako ti to dnes dopadlo chuda moje nebojkaj upokoj sa a na tu kravu sa vy... jej sa to raz urcite vrati niekde inde 🙂

kkatkaa
15. nov 2009

motylek krasny grafik dnes len tak dalej, asi mi to uslo po co ides do brna? vyletik?

xeni nemeriam, testik som skusala v piatok 34DC a nic snehobiely skoro ma urvalo som si uz robila nadeje 😠 a nic, a momentalne ani ziadne predms priznaky ako som uz pisala takze ja fakt netusim

petafr
15. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 ahojte, isla som dnes trosku hore, brucho ma pobolieva z casu na cas, dnes rano som uz nespinila, ale odmietam sa tesit, uvidime o par dni, ak sa MS nespusti do konca tyzdna, zacnem sa povazovat za tehulku... drzte palce...

petafr
15. nov 2009

katka a aky testik si robila? Luci, tak to musite vsetko pred psikom skryvat 😀
Maji, super grafik!!! dufam, ze ti to vydrzi. Tento mesiac je to s nami vsetkymi nejake divne, nie? Co sa stalo, vsetko zacalo tak fajn, a teraz sa to najako kazdemu komplikuje, ja dufam, ze nam to vsetkym vyjde baby...
Groka, dakujem este raz!

xena1
15. nov 2009

peti a potom tej doktorke vytries zrak....drzim ti palceky....dnes si neskusala test???
kati...mozno sa HCG este nezachytilo v moci ak si otehu ku koncu cyklu

petafr
15. nov 2009

nie, ani najblizsie neplanujem. jednak ziaden doma nemam a ani sa nechcem stresovat, lebo ak mam dostat o nejake dva dni MS, tak si budem zbytocne robit nadeje... normalne mam mat MS az zajtra, takze este opatrne...

sisa2
15. nov 2009

peti - kasli na nu. oni brblali, lebo s tebou mali robotu a ked si tam prisla, vysetrit ta museli. osobne si myslim, ze HCG bolo nizke, lebo si este kratko tehu. keby sa ti dalo ist na kontrolny odber, verim tomu, ze napr. v utorok by uz toto cislo bolo ovela vyssie 😉 viem si predstavit, ako ta vystresovali, prezila som si presne to iste ☹ a vobec nemysli na to, ze si mm pokazila vcerajsie narodky. neboj, este na to budete spominat, ked budete mat drobceka v naruci 😵 je super, ze si dnes uz nespinila a ze teplota je hore. moc moc drzim palceky!!! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre