Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

xena1
15. nov 2009

idealna zenska...groka....mas energie,ako za dvoch...ved mozno aj dvaja ste 😀

sisa2
15. nov 2009

jarka, ako to stihas??? ja ledva zijem. som odpasnuta a najradsej by som spala 😔

malalady
15. nov 2009

sisa zatial zle ti není?? 😉 😀

sisa2
15. nov 2009

ja som chlapov vyslala von a mam tu bozske ticho. normalne balzam na usi. danielkovi sa poslednu dobu nezavru usta 😀

xena1
15. nov 2009

siska tak mas veget....ja ich mam trocha chorych tak saleju dnu...

sisa2
15. nov 2009

malalady - praveze nie. nie je mi absolutne nic, len to blbe spinenie ☹ az niekedy rozmyslam nad tym, ci som vazne tehu. zajtra budem mat vysledky z krvi, tak sa uvidi 😔

sisa2
15. nov 2009

xeni - jaj, tak ti nezavidim. mne tu danielko doteraz skakal, susedia musia mat radost 😀 zistil, ze sa da vec aj preskocit, tak trenuje, podareny je. len ja mam z toho hlavu ako melon 😀

kkatkaa
15. nov 2009

babulky ☹ tak pliaga dorazila s krasnymi bolestami svina ma ponatahovala tak teraz si to vyzeriem chora a este aj kramy 😠 ble ale tak aspon ma donatahovala a budeme moct zasa zacat

zatial papa idem sa liecit 😝 pekny dnik prajem

sisa2
15. nov 2009

kati - to mi je moc luto. nechapem, kade sa tulala, ked uz chcela prist, tak mohla kludne dorazit nacas 😠 tak teda drzim palce do dalsieho kola!!!

malalady
15. nov 2009

sisa.. ale ved spinit možeš🙂 bývajú prípady že žena ma skoro cele tehu ms..

groka
15. nov 2009

sisa,ja by som v tejto minute si isla lahnut a spala by som do vecera,chlapi idu po obede zasa k svokre,takze ja planujem sa ucit,ucit,ucit...teraz som testovala este a sparvila som na 55 bodov,super nie?ale neucila som sa od stvrtka a uz je na case otorit knihu,testy mam doma len do utorka,potom si ich musim vymenit,ale sa bojim, ze to zabudnem do skusok,potom ma cakaju este dalsie 2 harky po 12 testov,skusky su 3 decembra na co si netrufm,potom mozno 8 decembra alebo potom asz neskor dalsiu stredu,neviem kedy sa odhodlam,este musim ist absolvovat cerveny kriz,je kazdy piatok,asi si ho dam na buduci piatok,ak bude teda

baby ved co ine mam robit,maly tu pobejhuje,s nim sa neda hrat,on sam ,alebo s tatom

xeni mozno,mozno nie,neverim,verim...zmiesane pocity,ale test by ukazal uz a mne stale nic

xena1
15. nov 2009

kati....neboj,nova mrcha nova nadej...ja som si nato tiez zvykla....aj ke d to zaboli....vyliec sa a hura na snazilkovanie...

groka
15. nov 2009

katka ☹ 😠 nemam slov,ja by som tiez chcela aby dosla dnes,nech uz mam po nervoch,nech nenatahuje

sisa2
15. nov 2009

malalady - no ja viem, ze niektore baby skratka spinia, ale mna to hodne vystresovalo. a nasledne aj moja doky, ktora na utz nevidela absolutne nic, ani dutinku 😒 a tu by uz malo byt vidiet. tak uvidime podla zajtrajsich vysledkov z krvi. bojim sa 😔

majuska7979
15. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 ahojte baby, 😀 😀 uz mi vyznacilo ovulku 😀 😀 cize som ju mala 😀 😀

sisa2
15. nov 2009

jarka - super, ze na 55 bodov! si sikulka! neboj, odhodlas sa aj na skusky, zvladnes to!!!

jaj, co by som ja dala za to, keby sa moj chcel hrat sam alebo s tatom. u nas som vacsinou v kurze ja

xena1
15. nov 2009

groka mame podobne pocity....myslis ze test by uz ukazal...???

sisa2
15. nov 2009

majuska - super!!! tak uz len cakat .. kolko mavas lutealnu?

majuska7979
15. nov 2009

sisa, netusim 😒 toto je prvy mesiac merania 😉 vzdy som myslela ze mam ovulku v 12,13 14 dc ale ono je to az 17 😀 tak dufam ze nam to vyslo 😀

sisa2
15. nov 2009

aj ste sa trafili v snazilkovani? moc moc drzim vsetko, co sa da 😵

xena1
15. nov 2009

majuska...parada....tesim...
siska...ja mam doma temperamentnych futbalistov...tak susedia nas maju radi...

groka
15. nov 2009

xeni stale cakam na krce ale strasne krce ktore mavam kratko par hodin pred spustenim v podbrusku presne v strede,zatial nic,boli ma akurat lave,alebo prave vajco,alebo ma pichne
test by dnes ukazal minimalne slabu ciarku na 20,25 urcite,ale ja doma nemam test,takze netestujem,ak zajtra pojde hore,mozno kupim,ak nie,tak nekupim a hned zajtra sa napijem

lucialen
15. nov 2009

Majka, tak predsa bola 🙂 A tiez trochu neskor, ako si si myslela 😉 🙂
Xeni, rozmyslas testovat? 🙂

xena1
15. nov 2009

groka...ani ja nemam krce....v podstate nic,len ma obcas pichne...a to mavam pri spusteni ms dost,tak na ibalgin... 😀 ja mam doma test,no zatial odolavam,a cakam co sa bude diat..podla LF by som mala dostat dnes najneskor zajtra...zajtra si urco kup nech mas istotu,tebe uz tusim meska ,si dalej jak ja

majuska7979
15. nov 2009

sisa, no snazikovali sme sa od 13 dc 😀 😀

sisa2
15. nov 2009

majuska - tak super. dufam, ze sa niektorej podari zabludit na to prave miesto 😵

xena1
15. nov 2009

luci napadlo ma ale stale cakam co bude....

groka
15. nov 2009

xeni mala by som dostat dnes,podla LF zajtra

sisa2
15. nov 2009

babule idem si lahnut, kym mam este chvilu klud. poobede pridem kuki

xena1
15. nov 2009

groka tak podla LF sme na tom rovnako....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre