Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
15. nov 2009

dzou. to je super že kočík máš vybratý, už len rýchlo to babo TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 🙂
barborka. presne tak ako píše dzou, on nevie s určitostou, ale predpokladá, že sa ti cyklus predlžil, lebo nebola ovu, ale kedze si si asi nerobila test, tak nemôže vediet, či nie si aj tehu... mne sa stalo pred svadbou, že mi meškala ms 10 dní a bolo to zo stresu..

barborkark
15. nov 2009

dzou no ja som nevedela ze taky cyklus moze byt 😅 myslela som ze ovulacia je kazdy mesiac a nevies cim je to sposobene ze ten cyklus je niekedy anovulacny? a to ma zarazilo ze povedal ze ak do 10dni od podania injekcie nedostanem menzes tak som asi tehotna, ale nechapem ako by som mohla byt ked som nemala ovulaciu (som sa ho to zabudla opytat) 😵

dzou
15. nov 2009

sharmi dik chytaaaam uz by sa konecne na mna nejake tie vyrusiky mohli nalepit 🙂

dzou
15. nov 2009

uz mam ten kocik aj v albume ak chces kuk 😉

lucialen
15. nov 2009

Barborka, to je nejake divne, ved keby si aj ovulku nemala, mrcha pride, dokonca niekedy chodi aj skor pri anovulacnych 😉 Ja myslim, bud ti pride po tej injekcii alebo nepride a si tehu 🙂 Co to ma spolocne s ovulkou neviem 😒

sharmana
15. nov 2009

dzou. videla som, je naozaj pekný, aj tá farba 😉

groka
15. nov 2009

uz to je v albume

groka
15. nov 2009

ta prva foto s testom bola z minuleho mesiaca som ju tam omylom hodila,ale uz je prec

motylek17
15. nov 2009

kde ste vsetky???? 😠 😀

dzou
15. nov 2009

dik sharmi ako najprv tu baby pisali ze tako nie je dobry ale toto je novy dizajn a baby v tej teme o nom celkom dobre pisali ako jasne ze to nie je nejaky drahy kocik takze urcite nevude az taky najsuper ale tak skusim ho tu niekde najst nazivo ale sak este kopec casu... a ja ho teda kupim z ebay a aj tam pisali dobre feedbacky na nho...
groka idem kuk

lucialen
15. nov 2009

Barborka, no anovulacny je vtedy ked vajko prestane rast a nepraskne, alebo vajko rastie rastie, nepraskne az prerastie do cysty, ktora by mala prasknut 🙂
Ja sa tiez tie dolezite veci zabudnem opytat u dokiho 😀

dzou
15. nov 2009

tak ja ju tam vidiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵

barborkark
15. nov 2009

Lucy ani ja to nechapem 🙂 a vynechanie ovulacie je nieco bezne alebo sa za tym skryva nejaky problem? doteraz som si myslela ze ovulacia je kazdy mesiac

groka
15. nov 2009

dzou aj ja ale slabo...moze to byt aj blud

inak bola sranda uz som mala odfotene a strkam kabel do pc a bol nejaky zuzeny,asi mi maly na neho skakal,som myslela ze ma rozdrapi,ale som to roztvorila perom a fungovalo to,az ma mrakoty obliali

lucialen
15. nov 2009

Groka na prvej sice nevidim ale na druhej aaaaaaaaaaaaaaaanooooooooooooooooo 😵 Urcite testni zase rano 😵

dzou
15. nov 2009

barbori kludne sa moze stat ze do roka mas 1-2cykly anovulacne ak by bol kazdy jeden vtedy je problem preto je dobre merat bt...

groka
15. nov 2009

barborka a test si si nerobila?ved po 2 tyzdnoch mesknia by uz mala testovacia ciarka vybehnu skor

barborkark
15. nov 2009

Lucy vdaka za info, ked som bola minuly mesiac u doktora tak mi povedal ze tam mam nejaku cystu tak to potom asi z toho lebo aj minuly mesiac mi meskala m. 2 tyzdne.. teraz to je uz vyse dvoch a som z toho dost nervozna lebo sa mi to nestava..

dzou
15. nov 2009

luci na tej prvej ju uvidis ked sa das dalej od compu 😉

barborkark
15. nov 2009

dzou a co to je bt? nemam s tymto vobec skusenosti, neplanujeme s priatekom babo ale ak by sa prihodilo tak by som bola stastna 🙂

lucialen
15. nov 2009

Barborka ja pred rokom som len tusila nieco o ovulacii 😀 A snazite sa o babatko?

groka
15. nov 2009

baby prestante 😀 a ja ho musim davat vselijako pod svetlo 😀

barborkark
15. nov 2009

test som si robila ked mi meskala tyzden ale vysiel negat. zajtra kupim a urobil aby som si bola ista, uz by to malo ukazat asi

groka
15. nov 2009

tak nam daj potom vediet

dzou
15. nov 2009

bt je bazalna teplota merias kazdy den ... http://merenibt.xf.cz/index2.html no na tejto stranke si precitaj a z toho sa ti spravi krivka a zistis ci mas ovu alebo nie....

dzou
15. nov 2009

to je len tak laicky vysvetlene ... naj si je precitat tu stranku a pochopis 😉

sharmana
15. nov 2009

groka nieco ta je vidiet, len je to neostré... nemáš digi fotoaparát?

barborkark
15. nov 2009

groky jasne dam vediet, ale myslim ze je to velmi nepravdepodobne

dzou
15. nov 2009

hej no je to dost nekvalitna fotka 😅

groka
15. nov 2009

sharmana nemam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre