Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
15. nov 2009

no barbori my sme tiez prerusovali viac ako 3 roky a nie som tehu... a teraz uz 6.kolo normalne a tiez stale nie som tehu... ja sa tiez spolieham ze mm je sikovny ale tak teraz by mohol byt viac sikovnejsi 😀

barborkark
15. nov 2009

my uz s priatelom spolu byvame a ja by som si uz niekedy aj priala mat babo, preto okolo toho teraz tak stresujem, som nervozna a teraz mam cakat zase zopar dni, ale asi si urobim test a tam sa to ukaze, keby som bola tak sa to asi uz na 100percent ukaze

barborkark
15. nov 2009

dzou drzim palce, a neboj urcite sa to podari, a budete mat krasne babo

janulka04
15. nov 2009

ahoj, barborka,vitaj...
🙂 luci, dospala si ten vcerajsok?
😅

dzou
15. nov 2009

barbor no my sme tiez uz predtym rozmyslali ze mozme mat spolu deti ked sa nam nesmiklo... ale tak teraz radsej nad tym ani nerozmyslam... lebo by ma asi porazilo...
hej luci ja chcem len jedno baby takze mne to moze byt srdecene jedno 😀 ale tak mozno je trosku iny kebo v tej teme o tako pisali ze je praveze lahky a dobre vojde do auta... tak neviem sak uvidim ... tu v uk nie je problem predat cez ebay a kupit iny ak nebudem spokojna...

barborkark
15. nov 2009

ahoj janka dakujem

dzou
15. nov 2009

nesmyklo 😅 sorry za preklep

xena1
15. nov 2009

dzou kamoska co sa jej nezmestil kocik ma malu opel corsu 😀
luci a nech si ho kamoska vyskusa lebo poliaci niekedy robia smejdy...aby ho stihla vymenit

dzou
15. nov 2009

no my sme mali predtjm opel corsu ale teraz mam fiat stilo a tam sa super daju sklopit zadne sedacky len 2 nie vsetky 3 takze tam jeden clovek alebo autosedacka moze byt a aj tak mas vacsi kufor 😉 len neviem ci mi o mm nepreda ked budem na materskej 😠

janulka04
15. nov 2009

a petinu lekarku by som nakopala do ri.i!!!
ja si vas takto musim docitavat, po vikende...

barborkark
15. nov 2009

ok, idem off, urobim testik a potom dam vediet, tak sa drzkajte a pekny vecer

dzou
15. nov 2009

barbor diki za povzdbudive slova 😉 ja dufam ze tiez uz coskoro... z jednej strany si hovorim ze mozno aj teraz ked sexik tento mesiac nebol taky nahusteny(baby vedia o com hovorim 😀 ) a teda ani nie som ista kedy bola ovu... tak prave preto ked si myslim ze nic tak sa to podari ....................................
ale aj tak si myslim ze nic z toho nebude tento mesiac 😀

janulka04
15. nov 2009

xeni a ty ako? 😕

lucialen
15. nov 2009

Ale mne sa nezdal velky alebo co, lahko sa skladal, do auta sa zmestil v pohode, no nedvihala som ho, takze neviem kolko mal kilov 🙂 Mne sa zda ze zadne kolesa su na nich daleko od seba, cez uzke dvere neprejdes, napriklad tu v cinzakoch su take dvojkridlove dvere a ked chces prejst musis otvorit aj druhu cast dvier 😒 Ale mozno aj na inych kocikoch su daleko od seba, len som to nevedela porovnat

dzou
15. nov 2009

tak aj my tebe drzime palce 😉

xena1
15. nov 2009

na materskej je dobre mat auto,,,,moc si pomozes...

motylek17
15. nov 2009

tehulky nemali ste na zaciatku problem skrcit nohy??? ja si v poslednej dobe nemozem skrcit nohy, proste mi to je neprijemne, musim ich mat vyrovnane.... ☹

lucialen
15. nov 2009

Jani, dospala som, rano som bola uz od 6tej hore 🙂

dzou
15. nov 2009

ja viem xeni ale praveze mm si mysli ze naco my bude ked budem cely den doma a ked budem chciet ist dakte tak mam ist kocikom... ako my budeme mat este jeho auto my mame dve 😅

sharmana
15. nov 2009

dzou. ty si kúp hlavne to čo sa ti páči, každý má iný vkus a každému nikdy nevyhovieš... mne sa páči ten abc rodeo a teraz vyrábajú už abc cobra, myslím že je to ten istý kočík a určite sa každému nepáči, ale ja som ho vyskúšala a je perfektný a to je pre mna podstatné..
jani. trosku coly ti neuškodí, ja som si tiež dala počas tehu trošku, ešte niekedy na začiatku.. no dnes mi je nejako tazsie od zaludku, asi zle kombinujem jedlá alebo čo...

dzou
15. nov 2009

sharmi joj peken si to napisala 😵

xena1
15. nov 2009

dzou podla toho ako mas blizko alebo daleko zakladne veci od domu...

dzou
15. nov 2009

janulka a ako sa mas? ako ste inac vikendovali babulky?

lucialen
15. nov 2009

Baby, ja keby vam odfotim moje brucho tak trhnem aj Janku a Sharmi dokopy 😀 Neviem ci z tej mrchy ho mam take nafuknute, alebo som vela jedla 😀

janulka04
15. nov 2009

panecku, lucka...a ja este 10:15 v posteli 😀
ale dlho sme boli hore a dve hodky som nemohla zaspat...kupodivu uz nemozem spavat poobede, ako na zaciatku tehu
vcera som si kupila uz Femibion 400...60tbl (30+30, tj. davka na mesiac a 20€!!!! ale tatinko neprotestoval 😀 😀
no, majka, ja nie...mne zacina nejak brucho rast, ale dnes som s prezierala, tak to asi nebude baby...

sharmana
15. nov 2009

motylek. nie to som nemala problem, ale teraz uz mám problém so zaväzovaním šnúrok, zle sa mi ide do drepu, brusko mi začína vadit 🙂

dzou
15. nov 2009

no lekara mam velmi blizko cez park ... asi 5min peso a obchod taky maly tam je tiez 😉 ale ja auto chcem ale ja ho ukecaaaaaaaaaaaaaammmm 😀 😀 😀 😀 ale to bude aj podla toho ako bude on v tej dobe zarabat kedze ja budem mat len matersku ,ak dobre tak si ho necham 😉

dzou
15. nov 2009

no stym bruchom by som aj ja vas tehulky trhla a to nie som ani tehu 😅

dzou
15. nov 2009

no ja som uz ten femibion tu nasla tiez sa mi zda trosku drahy ale ak to tento mesiac nevujde tak dalsi cyklus si ho kupim 😉

janulka04
15. nov 2009

no, lucka moja pekna, mna dnes netrumfnes, ja mam posledny tyzden pocit, ze zaludok pracuje na polovicny uvazok...strasne dlho mi travi...ked jem ranajky, citim sa plna este aj o tri hodiny...bleee, ale neni mi zle, proste mi je tazko a je jedno, co zjem....
a ja nemam brusko, ale kontajner, mne, ked sa najem vyskoci uz odzhora 😀 😀 😀, tak som ako v8.mesiaci, ked som napapana
my sme boli v Mnichove nahanat nabytok vcera...zabity cely den, vam poviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre